Zamknij

Gazeta Lubuska

Niepożądane objawy po szczepieniach przeciwko COVID-19 w Lubuskiem z marca i kwietnia. Niektórzy po szczepieniach trafiali do szpitala

Niepożądane objawy po szczepieniach przeciwko COVID-19 w Lubuskiem z marca i kwietnia. Niektórzy po szczepieniach trafiali do szpitala

Archiwum Polska Press

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/14] Następne

Niepożądane objawy po szczepieniach przeciwko COVID-19 w Lubuskiem (marzec-kwiecień)

W Lubuskiem doszło do ponad 100 niepożądanych reakcji po szczepieniach przeciwko COVID-19. Zdecydowana większość z nich miała łagodny przebieg: doszło do zaczerwienienia i krótkotrwałej bolesności w miejscu wkłucia. Jednak nie wszystkie niepożądane odczyny poszczepienne wyglądały w ten sposób.

Niektóre osoby wymagały pilnej pomocy medycznej, a nawet hospitalizacji. Były osoby, które traciły przytomność, dostały drgawek lub stwierdzono u nich zakrzep.

Ministerstwo Zdrowia publikuje raport z NOP, czyli niepożądanymi odczynami poszczepiennymi. Opublikowane są w nim wszystkie niepożądane reakcje, jakie stwierdzono po szczepieniu przeciwko COVID-19.

Sprawdź, jakie niepokojące objawy po szczepieniu przeciwko COVID-19 mieli Lubuszanie (publikujemy dane za marzec i kwiecień 2021).

NOP w Lubuskiem. Dane za luty

WIDEO: Czy kobiety w ciąży powinny się szczepić przeciwko COVID-19?

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy