MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nietypowe akcje lubuskich strażaków. Ratowali już m. in. konia, łosia, koziołka i sowę!

Jakub Pikulik
Jakub Pikulik
Bycie strażakiem to nie tylko gaszenie pożarów i ratowanie ofiar wypadków drogowych. Często lubuscy strażacy dostają również zgłoszenia o zwierzętach, które utknęły w różnych miejscach i nie mogą się wydostać o własnych siłach. Zdarzyło się też, że operator utknął na dźwigu, lub kobieta nie mogła zdjąć z palca obrączki... Do takich akcji najczęściej wyjeżdżają strażacy ochotnicy, często uczestniczą w nich również zawodowcy. Zobacz, jakie zwierzęta zostały uratowane przez lubuskich strażaków.Zwierzaki najczęściej wpadają w "pułapki" zostawione przez ludzi. To m. in. niezabezpieczone zbiorniki, studzienki, a nawet zwyczajne ogrodzenia. Zdarza się również, że zwierzęta grzęzną np. w mule lub błocie. Na kolejnych zdjęciach w galerii zobaczysz, w jakich akcjach uczestniczyli nasi strażacy i jakie zwierzęta ratowali z opresji.
Bycie strażakiem to nie tylko gaszenie pożarów i ratowanie ofiar wypadków drogowych. Często lubuscy strażacy dostają również zgłoszenia o zwierzętach, które utknęły w różnych miejscach i nie mogą się wydostać o własnych siłach. Zdarzyło się też, że operator utknął na dźwigu, lub kobieta nie mogła zdjąć z palca obrączki... Do takich akcji najczęściej wyjeżdżają strażacy ochotnicy, często uczestniczą w nich również zawodowcy. Zobacz, jakie zwierzęta zostały uratowane przez lubuskich strażaków.Zwierzaki najczęściej wpadają w "pułapki" zostawione przez ludzi. To m. in. niezabezpieczone zbiorniki, studzienki, a nawet zwyczajne ogrodzenia. Zdarza się również, że zwierzęta grzęzną np. w mule lub błocie. Na kolejnych zdjęciach w galerii zobaczysz, w jakich akcjach uczestniczyli nasi strażacy i jakie zwierzęta ratowali z opresji. archiwum GL
Bycie strażakiem to nie tylko gaszenie pożarów i ratowanie ofiar wypadków drogowych. Często lubuscy strażacy dostają również zgłoszenia o zwierzętach, które utknęły w różnych miejscach i nie mogą się wydostać o własnych siłach. Do takich akcji najczęściej wyjeżdżają strażacy ochotnicy, często uczestniczą w nich również zawodowcy. Zobacz, jakie zwierzęta zostały uratowane przez lubuskich strażaków. Zwierzaki najczęściej wpadają w "pułapki" zostawione przez ludzi. To m. in. niezabezpieczone zbiorniki, studzienki, a nawet zwyczajne ogrodzenia. Zdarza się również, że zwierzęta grzęzną np. w mule lub błocie. Na kolejnych zdjęciach w galerii zobaczysz, w jakich akcjach uczestniczyli nasi strażacy i jakie zwierzęta ratowali z opresji.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Seria pożarów Premier reaguje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska