Nocna bijatyka w Czerwieńsku. Raniony "tulipanem" mężczyzna trafił do szpitala

(pij)
fot. Piotr Jędzura
O zdarzeniu zaalarmował redakcję "GL" internauta. Nocą doszło do bijatyki pod lokalem w Czerwieńsku. Mężczyzna raniony w głowę "tulipanem" (fragment rozbitej butelki) został przewieziony do szpitala.

O zdarzeniu zaalarmował nas internauta, który pragnie pozostać anonimowy. Z jego relacji wynika, że z jednego z lokali w Czerwieńsku wybiegło dwóch mężczyzn.

Na boisku przylegającym do ul. Rynek, jak opowiadają świadkowie, doszło do szarpaniny między nimi. Po chwili do bijatyki dołączyli inni mężczyźni.

Na miejsce wezwano policję oraz pogotowie ratunkowe. Ustaliliśmy, że policję wezwała kobieta. Na miejscu patrol zastał nieprzytomnego mężczyznę. - Nie było z nim kontaktu - relacjonuje asp. Lidia Kowalska z zespołu prasowego zielonogórskiej policji.

Ustalono, że ofiara została zaatakowana "tulipanem". - Ma obrażenia na głowie oraz całym ciele - mówi mł. asp. Kowalska. Poszkodowany został przewieziony do zielonogórskiego szpitala.

Sprawca został zatrzymany na ul. Zielonogórskiej w Czerwieńsku chwilę po zdarzeniu. Był pijany. Świadkowie dokładnie go opisali, co pomogło w szybkim zatrzymaniu.

Powód ataku nie jest jeszcze znany. Dziś około godz. 11.00 poszkodowany, który jest w szpitalu, został zabrany na zabieg i badania.

Wideo

Komentarze 40

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

k
klubowicz
jestem podobnego zdania
dziękuję za pozdrowienia
k
k
W dniu 09.06.2010 o 19:54, pokrzywdzona napisał:

Co ty pieprzysz człowieku nie znasz dyktatora i nie wiesz do czego jest zdolny ja wiem!kieedyś się odważę i o tym opowiem albo coś sobie zrobię i zostawię list do czego jest zdolnytren człowiek.


Co ty wogule człowieku piszesz jak jesteś taki mądry i wiesz co tam sie stało to powiec to policji a nie jesteś tylko madry na forum
M
Mieszkaniec czerwieniska
W dniu 07.06.2010 o 16:38, to jest prawda napisał:

Ten artykul to stek bzdur!!!!! "Poszkodowany" jest 10 razy wiekszy od "niby winnego" i to rzekomy poszkodowany zaczal cale zajscie, a teraz twierdzi ze nic nie pamieta i jeszcze osoba ktora jest niewinna pojdzie siedziec przez jakiegos barana, ktorego calkowicie odbija po alkoholu!!!! Poprostu dramat!!! A ten stek bzdur w gazecie naopowiadala chyba zona rzekomego poszkodowanego, a nie bezstronna osoba, wiec wiadomo ze prawda jest inna !!!!!!


Jak tak twierdzisz że on jest nie winy to dlaczego u ciekał z miejsca zdarzenia, a po za tym to jak poszkodowany leżał na chodniku to niby nie winny rzucał sie do niego jeszcze bo chyba jeszcze było mu mało tego co zrobił.I to jest PRAWDA.
p
pokrzywdzona
W dniu 07.06.2010 o 09:43, ~mia~ napisał:

Paranoja pana H. sięga szczytów! Niedługo przypisze burmistrzowi tragedię smoleńską...


Co ty pieprzysz człowieku nie znasz dyktatora i nie wiesz do czego jest zdolny ja wiem!kieedyś się odważę i o tym opowiem albo coś sobie zrobię i zostawię list do czego jest zdolnytren człowiek.
m
m

Bo to jest tak jak ci co widzieli to zajście nic nie mówia policji bo sie boją.Są tylko tacy odważni na forum a co do czego to nic nie widziałem nic nie słyszałem tak jest najlepiej a niech ten co jest za to odpowiedzialny za tą zbrodnie dalej bedzie chodził na wolności.

H
H
W dniu 09.06.2010 o 19:19, ja napisał:

Witam mam pytanie jakim cudem jest możliwości że po zaczymaniu osoby ktura jest za to odpowiedzialna co zrobila temu chlopakowi już jest na wolności



Bo taka jest nasz policja najpierw łapią a puziniej wypuszczają.Wychodzi na to że dopiero jak ktoś zginie to wtedy mają podstawy do zamkniecia i to nie zawsze
j
ja
W dniu 06.06.2010 o 10:12, Piotr Jędzura napisał:

"Tulipan", to kawał rozbitej butelki, o tym każdy wie, a... i jeszcze jedno, jestem normalny..., wiem co to tulipan i "tulipan" i wiem już, że "redaktor kalosz" tego nie wiedział.



Witam mam pytanie jakim cudem jest możliwości że po zaczymaniu osoby ktura jest za to odpowiedzialna co zrobila temu chlopakowi już jest na wolności
j
ja
W dniu 06.06.2010 o 10:12, Piotr Jędzura napisał:

"Tulipan", to kawał rozbitej butelki, o tym każdy wie, a... i jeszcze jedno, jestem normalny..., wiem co to tulipan i "tulipan" i wiem już, że "redaktor kalosz" tego nie wiedział.

m
m.cz.
W dniu 08.06.2010 o 16:15, pap napisał:

Jaką operacje ? poczytaj sobie w słowiku co to jest operacja a potem pisz głupoty ! Z tego co wiadomo miał powierzchowne obrażenia a nie iak tu opisują rany cięte klatki piersiowej, szyji itd. Wiadomo plotkary z czerwieńska podorabiają sobie włąsne wersje wydarzeń i puszczają dalej, i wychodzi że poszkodowany ( rzekomo ) nie żyje- ma uciętą rękę itd. Jednym słowem banda debili opisuje tu na forum i nic więcej !!Piszą tylko ci co nic nie wiedzą nie widzieli zajścia a szukają wrażeń !!



Najwidoczniej Ty kolego jesteś mało poinformowany. Zajście może i widziałeś jak mówisz, ale co miało miejsce poz ajściu możesz sobie już tylko dopowiedzieć. Zgadzam się z Tobą, że ludzie koloryzują ja akurat gdybym nie wiedziała nie wypowiadał bym się Wiem co pisze.
p
pap
W dniu 08.06.2010 o 15:50, mieszkanka czerwieńska napisał:

Myślisz,że żona po tym co przeszła, miała by ochotę udzilać wywiadu?Sami co niektórzy wiedzą jak było i widzą również jaka nie prawda napisana jest w gazecie jak i również w tym artykule. Wiec na co ma się zdać wzajemne obwinianie i usprawiedliwianie kogo kolwiek. Fakt jest taki jaki jest. Facet wylądował w szpitalu miał operacje. Najkważniejsze,że żyje. Rozumiem,że można skovczyć sobie do gardeł, dać po pysku,czy ulec prowokacji. Ale nic nie usprawiedliwia tak brutalnego zavchowania. Tak uważam.


Jaką operacje ? poczytaj sobie w słowiku co to jest operacja a potem pisz głupoty ! Z tego co wiadomo miał powierzchowne obrażenia a nie iak tu opisują rany cięte klatki piersiowej, szyji itd. Wiadomo plotkary z czerwieńska podorabiają sobie włąsne wersje wydarzeń i puszczają dalej, i wychodzi że poszkodowany ( rzekomo ) nie żyje- ma uciętą rękę itd. Jednym słowem banda debili opisuje tu na forum i nic więcej !!
Piszą tylko ci co nic nie wiedzą nie widzieli zajścia a szukają wrażeń !!
m
mieszkanka czerwieńska
W dniu 07.06.2010 o 16:38, to jest prawda napisał:

Ten artykul to stek bzdur!!!!! "Poszkodowany" jest 10 razy wiekszy od "niby winnego" i to rzekomy poszkodowany zaczal cale zajscie, a teraz twierdzi ze nic nie pamieta i jeszcze osoba ktora jest niewinna pojdzie siedziec przez jakiegos barana, ktorego calkowicie odbija po alkoholu!!!! Poprostu dramat!!! A ten stek bzdur w gazecie naopowiadala chyba zona rzekomego poszkodowanego, a nie bezstronna osoba, wiec wiadomo ze prawda jest inna !!!!!!



Myślisz,że żona po tym co przeszła, miała by ochotę udzilać wywiadu?

Sami co niektórzy wiedzą jak było i widzą również jaka nie prawda napisana jest w gazecie jak i również w tym artykule.

Wiec na co ma się zdać wzajemne obwinianie i usprawiedliwianie kogo kolwiek. Fakt jest taki jaki jest. Facet wylądował w szpitalu miał operacje. Najkważniejsze,że żyje. Rozumiem,że można skovczyć sobie do gardeł, dać po pysku,czy ulec prowokacji. Ale nic nie usprawiedliwia tak brutalnego zavchowania. Tak uważam.
m
mieszkanka czerwieńska
W dniu 08.06.2010 o 10:29, PAN napisał:

CZŁOWIEKU CO TY ZA GŁUPOTY OPOWIADASZ ? JAKI TWÓJ BRAT ?? ŻADEN Z NICH NIE MA BRATA !! CHYBA CI SIĘ ZAJŚCIA POMYLIŁY !!



brata może i nie ale siostrę owszem.
P
PAN
W dniu 06.06.2010 o 21:53, Jaaaa napisał:

w najwięcej wiecie weźcie się przynknijcie ! . wiem jak to było bo to mój BRAT !


CZŁOWIEKU CO TY ZA GŁUPOTY OPOWIADASZ ? JAKI TWÓJ BRAT ?? ŻADEN Z NICH NIE MA BRATA !! CHYBA CI SIĘ ZAJŚCIA POMYLIŁY !!
G
Gość
W dniu 07.06.2010 o 22:25, Gość napisał:

A Czerwieńskim MGOKiem - Jola M. Nie wystarczy czarować kiecką , trzeba lepiej zainteresować się MŁODZIEŻĄ .


Ta pani nie musi przykładać się do pracy.Kiecka wystarczy.
G
Gość
W dniu 06.06.2010 o 18:47, Gość napisał:

BURMISTRZ P. Iwanus ma dużo do powiedzenia wraz z KLIKĄ , lecz umywa ręce od problemów MŁODZIEŻY. Proszę pokazać jaką interesującą alternatywę rozrywki kulturalnej (kulturalnej rozrywki) ma MŁODZIEŻ gm . CZERWIEŃSK ? Niestety ŻADNEJ ! A to za sprawą obojętności WŁADZ GMINY . W Klubach Wiejskich , Świetlicach nie dzieje się NIC ciekawego, by przyciągnąć MŁODZIEŻ . Na domiar złego marnotrawi się pieniądze podatnika, zatrudniając w KLUBACH nieodpowiednich ludzi - bez przygotowania zawodowego, tylko dlatego ,gdyż są z opcji BURMISTRZA . Patologia w GMINIE będzie się pogłębiać dopóty , dopóki GMINĄ CZERWIEŃSK będzie dyktatorsko rządził Piotr IWANUS .


A Czerwieńskim MGOKiem - Jola M. Nie wystarczy czarować kiecką , trzeba lepiej zainteresować się MŁODZIEŻĄ .
Dodaj ogłoszenie