1/40
Zespół Watahy Zielona Góra wygrał drugi w tym sezonie mecz w...

Zespół Watahy Zielona Góra wygrał drugi w tym sezonie mecz w Lidze Futbolu Amerykańskiego. Zielonogórzanie pokonali na własnym terenie ekipę Nosorożców z Wyszkowa 30:7.

Gospodarze ruszyli do zdecydowanego ataku po pierwszej kwarcie, w której żadnej z drużyn nie udało się zdobyć punktów. W drugiej odsłonie meczu Wataha prowadziła 16:0, a po trzeciej kwarcie gromiła drużynę Rhinos 30:0. Gościom udało się tylko nieznacznie
zmniejszyć rozmiary porażki.

Po czterech meczach bilans zielonogórzan w rozgrywkach LFA1 to dwa zwycięstwa i dwie porażki. Kolejny mecz Wataha rozegra 12 maja na wyjeździe z Pathters Wrocław.