Notowania z Zielonogórskiego Rynku Rolno-Towarowego (13 lipca 2016 r.)

Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy
pixabay.com
Podajemy ceny minimalne i maksymalne produktów rolnych na Zielonogórskim Rynku Rolno-Towarowym z 13 lipca 2016 r.

Owoce

  • arbuz 2 - 2,29 zł/kg
  • banany 4,78 - 5 zł/kg
  • borówka amerykańska 5 - 5,50 zł/kg
  • brzoskwinie 4,30 - 4,50 zł/kg
  • cytryny 13 - 13,50 zł/kg
  • czereśnie 8 - 10 zł/kg
  • grapefruity 4,80 - 5 zł/kg
  • gruszki 4,50 - 5 zł/kg
  • jabłka 1,34 - 2,50 zł/kg
  • kiwi 0,80 - 1 zł/szt.
  • maliny 5 - 5,50 zł/kg
  • mandarynki 10 - 11 zł/kg
  • nektarynki 4,30 - 50 zł/kg
  • pomarańcza 5 - 6 zł/kg
  • winogrona 10 - 12,50 zł/kg

Warzywa

  • bób 3 - 3,50 zł/kg
  • brokuły 3 - 3,50 zł/szt.
  • buraki 1,20 - 1,50 zł/kg
  • cebula 1,50 - 2,20 zł/kg
  • cukinia 2,50 - 3 zł/kg
  • czosnek 1,60 - 2 zł/szt.
  • fasolka szparagowa 6 - 6,50 zł/kg
  • kalafior 3 - 3,50 zł/szt.
  • kalarepa 1,20 - 1,50 zł/szt.
  • kapusta biała 1,50 - 2 zł/szt.
  • kapusta czerwona 2,50 - 3 zł/kg
  • kapusta pekińska 2 - 2,50 zł/kg
  • kapusta kiszona 2,50 - 2,80 zł/kg
  • kapusta włoska 3 - 3,50 zł/kg
  • koperek 0,80 - 1 zł/pęczek
  • marchew 1,50 - 2 zł/kg
  • ogórek długi 1,80 - 2 zł/kg
  • ogórek gruntowy 2 - 2,50 zł/kg
  • papryka czerwona 11 - 12 zł/kg
  • papryka zielona 6 - 8 zł/kg
  • papryka żółta 11 - 12 zł/kg
  • pieczarki 4,84 - 5 zł/kg
  • pietruszka 6 - 6,50 zł/kg
  • pomidory 2,50 - 3 zł/kg
  • rabarbar 3 - 3,50 zł/kg
  • rzodkiewka 0,80 - 1 zł/pęczek
  • sałata masłowa 1,50 - 1,80 zł/szt.
  • sałata lodowa 2 - 2,20 zł/szt.
  • seler  6 - 6,50 zł/kg
  • szczypiorek 1 - 1,20 zł/pęczek
  • włoszczyzna 2,30 - 2,50 zł/szt.
  • ziemniaki 0,67 - 0,80 zł/kg

Mięso

wieprzowina:

  • karkówka bez kości 11,90 - 12,70 zł/kg
  • karkówka z kością 9,99 - 10 zł/kg
  • schab bez kości 13,80 - 14,49 zł/kg
  • schab z kością 9,99 - 10,99 zł/kg

wołowina:

  • łopatka 25,29 - 25,91 zł/kg

drób kurzy:

  • udko 6,30 - 6,35 zł/kg
  • skrzydełko 6,35 - 6,47 zł/kg
  • filet 14,95 - 15,52 zł/kg

Zboża

  • żyto konsumpcyjne 535 - 556 zł/zł/tona
  • żyto paszowe 527 - 536 zł/tona
  • pszenica konsumpcyjna 645 - 658 zł/tona
  • pszenica paszowa 669 - 672 zł/tona
  • jęczmień 596 - 597 zł/tona
  • pszenżyto 596 - 597 zł/tona
  • owies 576 - 581 zł/tona.

 

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie