Notowania z Zielonogórskiego Rynku Rolno-Towarowego (2 listopada 2016 r.)

Redakcja
Za śliwki trzeba zapłacić od 3,50 - 4 zł/kg
Za śliwki trzeba zapłacić od 3,50 - 4 zł/kg pixabay.com
Podajemy ceny minimalne i maksymalne produktów rolnych na Zielonogórskim Rynku Rolno-Towarowym z 2 listopada 2016 r.

Owoce

  • ananas 3,50 - 4,50 zł/kg
  • banan 4 - 4,50 zł/kg
  • cytryna 6 - 6,50 zł/kg
  • grapefruity 6,50 - 7 zł/kg
  • gruszki 3 - 3,50 zł/kg
  • jabłka 1,34 - 1,67 zł/kg
  • kiwi 0,38 - 0,80 zł/szt.
  • mandarynki 5 - 5,50 zł/kg
  • pomarańcza 5 - 6,50 zł/kg
  • śliwki 3,50 - 4 zł/kg
  • winogrona 5,72 - 6,50 zł/kg

Warzywa

  • brokuły 2,30 - 2,50 zł/szt.
  • buraki 0,80 - 1 zł/kg
  • cebula 0,80 - 1 zł/kg
  • cukinia 6,50 - 7 zł/kg
  • czosnek 1,90 - 2,20 zł/szt.
  • kalafior 2,50 - 3,30 zł/szt.
  • kalarepa 1,20 - 1,50 zł/szt.
  • kapusta biała 1,60 - 1,80 zł/szt.
  • kapusta czerwona 1,50 - 2 zł/kg
  • kapusta pekińska 2 - 2,5 zł/kg
  • kapusta kiszona 2,30 - 2,50 zł/kg
  • kapusta włoska 2,80 - 3 zł/kg
  • koperek 1 - 1,20 zł/pęczek
  • marchew 1 - 1,20 zł/kg
  • ogórek długi 5,50 - 6 zł/kg
  • papryka czerwona 5 - 6,50 zł/kg
  • papryka zielona 4,50 - 5 zł/kg
  • papryka żółta 7 - 7,50 zł/kg
  • pieczarki 4,84 - 5 zł/kg
  • pietruszka 2 - 2,50 zł/kg
  • pomidor 4 - 4,50 zł/kg
  • rzepa 3,50 - 4 zł/kg
  • rzodkiewka 1 - 1,20 zł/pęczek
  • sałata masłowa 2 - 2,20 zł/szt.
  • sałata lodowa 2,80 - 3 zł/szt.
  • seler 2- 2,50 zł/kg
  • szczypiorek 1 - 1,20 zł/pęczek
  • włoszczyzna 1,60 - 1,80 zł/szt.
  • ziemniaki 0,54 - 0,60 zł/kg

Mięso

wieprzowina:   

  • karkówka bez kości 11,90 - 12,70 zł/kg
  • karkówka z kością 9,99 - 10 zł/kg
  • schab bez kości 13,80 - 14,49 zł/kg
  • schab z kością 9,99 - 10,99 zł/kg

wołowina:   

  • łopatka 25,29 - 25,91 zł/kg

drób kurzy:   

  • udko 6,30 - 6,35 zł/kg
  • skrzydełko 6,35 - 6,47 zł/kg
  • filet  14,95 - 15,52 zł/kg

Zboża

  • żyto konsumpcyjne 521 - 522 zł/tona
  • żyto paszowe 473 - 500 zł/tona
  • pszenica konsumpcyjna 631 - 632 zł/tona
  • pszenica paszowa 654 - 655 zł/tona
  • jęczmień 490 - 505 zł/tona
  • pszenżyto 536 - 544 zł/tona
  • owies 514 - 520 zł/tona.

 

Źródło: Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie