Nowe wyzwania i możliwości z eobuwie.pl

Artykuł sponsorowany EOBUWIE.PL SPÓŁKA AKCYJNA
Mądre bieganie angażuje ok. 200 mięśni, spowalnia proces starzenia mózgu, a nawet - jak wyliczają naukowcy - może pomóc przedłużyć życie o 6 lat! Nic więc dziwnego, że cieszy się taką popularnością. Aby móc w pełni czerpać z korzyści, jakie niesie ze sobą ten rodzaj aktywności, warto odpowiednio się przygotować.

Bieganie, jak każdy sport, wymaga dobrej organizacji i skompletowania wyposażenia. Bardzo ważny jest dobór obuwia biegowego. To właśnie buty odpowiadają za wygodę i bezpieczeństwo podczas treningu, chronią przed otarciami i pęcherzami, które na długi czas mogą uniemożliwić aktywność fizyczną.

Dobrze jest sięgnąć po taką parę, która będzie odpowiedzią na nasze indywidualne potrzeby. Należy uwzględnić regularność treningów, typ stóp, a nawet rodzaj nawierzchni, po jakiej planujemy biegać. Jak się w tym wszystkim nie pogubić? Z pomocą przychodzą nowe technologie.

Strefa biegacza

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, eobuwie.pl uruchomiło onlinową Strefę Biegacza, która pomoże zarówno tym, którzy zaczynają swoją przygodę ze sportem, jak zaprawionym biegaczom, dobrać najlepiej pasujące obuwie. Na podstawie krótkiego quizu system rekomenduje buty odpowiednie dla naszych potrzeb. Wystarczy odpowiedzieć na osiem pytań, by móc z asortymentu sklepu wybrać obuwie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Wypełnienie quizu jest proste i nie zajmuje wiele czasu. O możliwościach, jakie niesie za sobą takie rozwiązanie, mówi Beata Dąbrowska, dyrektor marketingu eobuwie.pl S.A.:

W eobuwie.pl ułatwiamy dobranie profesjonalnych butów do biegania. Można odwiedzić naszą wirtualną Strefę Biegacza: https://www.eobuwie.com.pl/strefa-biegacza albo w sklepie stacjonarnym skorzystać z usługi esize.me: https://www.esize.me/. System najpierw wykona szczegółowy skan 3D stóp, a następnie zarekomenduje najbardziej odpowiedni rozmiar z poszukiwanego fasonu obuwia.

O sporcie nie tylko w teorii - lokalne inicjatywy eobuwie.pl

Sport, zaangażowanie, motywacja, gra zespołowa - to cechy wpisane w DNA firmy. Nie dziwi zatem fakt, że wspiera ona lokalne inicjatywy sportowe. Dobrym przykładem jest zbliżający się wielkimi krokami “eobuwie Drużynowy Bieg Winobraniowy o Puchar Gazety Lubuskiej”. Firma nie tylko została głównym partnerem wydarzenia, ale też wystawiła silną reprezentację.

Wśród naszych pracowników nie brakuje zapalonych sportowców, dlatego zapisy cieszyły się dużą popularnością. Do biegu wystawiamy prawie 100 osób. To dla nas doskonała okazja do wspólnej zabawy - mówi Mikołaj Wezdecki, członek zarządu eobuwie.pl S.A. i dyrektor e-commerce.

Nowy wymiar biegania

Udział w Biegu Winobraniowym i uruchomienie Strefy Biegacza to zaledwie przedsmak sportowych ambicji eobuwie.pl. Chcąc zintegrować środowisko biegaczy, firma tworzy nowy projekt - Klub Biegacza eobuwie.pl, którego inauguracja odbędzie się po Drużynowym Biegu Winobraniowym o Puchar Gazety Lubuskiej.

Zależy nam na tym by razem jako zespół, brać udział w biegach i maratonach. Wielu z nas uprawia ten sport amatorsko, choć mamy też zawodowych biegaczy. Tworzymy społeczność biegową, jest to dodatkowa wartość energetyzująca Zespół eobuwie.pl - dodaje Beata Dąbrowska – dyrektor marketingu eobuwie.pl.

Zaangażowanie oraz zrozumienie potrzeb klientów sprawia, że eobuwie.pl stało się idealnym partnerem zarówno dla początkujących biegaczy, jak i zawodowych sportowców. Natomiast inicjatywy podejmowane przez firmę wpisują się w koncepcję popularyzacji aktywnego trybu życia.

Dodaj ogłoszenie