1/16
Legia Warszawa przegrała w półfinale Fortuna Pucharu Polski...

Oceny piłkarzy Legii po meczu z Piastem

Legia Warszawa przegrała w półfinale Fortuna Pucharu Polski z Piastem Gliwice 1:2. Wojskowi stracili bramki po indywidualnych błędach Artema Szabanowa, ale cały zespół Czesława Michniewicza zagrał poniżej oczekiwań. Zobacz, jak oceniliśmy legionistów.

Uruchom i przeglądaj galerię klikając ikonę "NASTĘPNE >", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu

2/16
W pierwszej połowie Piast oddał jeden strzał i zdobył...

Cezary Mistrza - 2 (skala 1-6)

W pierwszej połowie Piast oddał jeden strzał i zdobył bramkę. Niby z bliska, ale jednak piłka śmignęła przy bliższym słupku młodego bramkarza. Przy drugiej przegrał sam na sam z Thiago Alvesem.

3/16
Występ do zapomnienia. Czesław Michniewicz w przerwie...

Artur Jędrzejczyk - 3

Występ do zapomnienia. Czesław Michniewicz w przerwie zastąpił go Josipem Juranoviciem. Do tego czasu niczym nie błysnął, ani niczego nie zawalił.

4/16
Gdyby przerwał akcję z 8. minuty, ta nie zakończyłaby się...

Mateusz Wieteska - 3

Gdyby przerwał akcję z 8. minuty, ta nie zakończyłaby się golem dla Piasta Gliwice. Powinien to zrobić, ale za bardzo zachowawczo próbował wybić piłkę rywalowi. Na plus akcja w ofensywie, w której jednak strzelił w słupek.