1/13
Bardzo zła pierwsza połowa i całkiem niezła druga - tak...

Oceny Polaków za mecz z Anglią

Bardzo zła pierwsza połowa i całkiem niezła druga - tak spisała się reprezentacja Polski w przegranym 1:2 meczu z Anglią na Wembley. Jak zagrali wybrańcy Paulo Sousy, który znów lepiej trafił ze zmianami niż z pierwszym składem? Zobacz nasze oceny.

Uruchom i przeglądaj galerię klikając ikonę "NASTĘPNE >", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu

2/13
Nie można obarczać go winą za gola straconego z rzutu...

Wojciech Szczęsny - 4 (skala 1-6)

Nie można obarczać go winą za gola straconego z rzutu karnego. W pozostałych wielu akcjach był bezbłędny. Przy drugiej bramce o mały włos nie wybił piłki, ale strzał okazał się za mocny.

3/13
Biorąc pod uwagę 58 minut z Węgrami i 55 minut z Anglią -...

Michał Helik - 1

Biorąc pod uwagę 58 minut z Węgrami i 55 minut z Anglią - reprezentacja Polski to za wysokie progi dla 25-letniego obrońcy. Brak doświadczenia był na Wembley bardzo widoczny. Nie nadążał za rywalami. Niepotrzebnie sfaulował Raheema Sterlinga, za co Anglicy mieli rzut karny, który wykorzystali.

4/13
Skutecznie utrudniał Anglikom w wykończeniu akcji. Raz...

Kamil Glik - 3

Skutecznie utrudniał Anglikom w wykończeniu akcji. Raz sfaulował tuż przed polem karnym, co skończyło się groźnym rzutem wolnym, ale bez większych konsekwencji.