Zamknij

Gazeta Lubuska

Od gitary, po szlifierkę. 27-latek ze Swiebodzina usłyszał 23 zarzuty za kradzieże z włamaniem

kradzieże w świebodzinie

KPP Świebodzin

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/7] Następne

Od gitary, po szlifierkę. 27-latek usłyszał 23 zarzuty za kradzieże z włamaniem

Policjanci zatrzymali 27-latka podejrzanego o kradzieże i włamania na terenie Świebodzina. Odzyskano znaczną część skradzionych przedmiotów. Mężczyzna usłyszał, aż 23 zarzuty. Został aresztowany na trzy miesiące.

We wtorek (11 października), tuż przed godziną drugą w nocy świebodzińscy policjanci zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, który jechał rowerem. Mundurowi chwilę wcześniej sprawdzali okoliczne ogródki działkowe, na których w okresie od sierpnia do października dochodziło do kradzieży z włamaniem. Zainteresowali się torbami, jakie przewoził młody mężczyzna. Podejrzewając, iż może on mieć związek ze zgłoszonymi przestępstwami, zatrzymali go do kontroli. Okazało się, że w torbach przewoził on przedmioty mogące służyć popełnianiu przestępstw. W związku z podejrzeniem, że mężczyzna może mieć związek ze zgłoszonymi na terenie Świebodzina włamaniami został zatrzymany.Zebrany materiał dowodowy oraz odzyskane mienie, pozwoliło na postawienie mężczyźnie 23 zarzutów. Mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące.

W związku z zabezpieczeniem wielu przedmiotów pochodzących z kradzieży na terenie ogródków działkowych w Świebodzinie, a także na targowisku i cmentarzu, policjanci proszą aby osoby z tego terenu, które w ostatnim czasie zostały okradzione i z różnych przyczyn o tym nie poinformowały, o zgłaszanie się w Komendzie Powiatowej Policji w Świebodzinie.

Przeczytaj też: Złodzieje wysadzili trzy bankomaty: w Świebodzinie, Szprotawie i we Frankfurcie nad Odrą [ZDJĘCIA]

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy