1/11
Bartosz Zmarzlik ma upragniony i długo wyczekiwany tytuł...

Bartosz Zmarzlik ma upragniony i długo wyczekiwany tytuł indywidualnego mistrza Polski. Po złoty medal sięgnął w dziesiątym turnieju finałowym w swojej karierze, a piątym rozgrywanym w Lesznie. W niedzielę (11 lipca) lider Stali Gorzów w finałowym wyścigu popisał się żużlowym majstersztykiem na wyjściu z drugiego wirażu i w okamgnieniu przebił się z pozycji czwartej na pierwszą. Zmarzlik w swoim dorobku ma też trzy srebrne medale IMP, które wywalczył w sezonach 2015, 2019, 2020. Jak spisywał się w poszczególnych turniejach? Sprawdź w naszej galerii zdjęć! >>>>>

2/11
Sezon 2012...

Sezon 2012

4. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) 10 (1, 3, 3, 0, 3)

17-letni Zmarzlik zadebiutował w finale IMP w Zielonej Górze. Był bliski wywalczenia medalu. Gdyby zdobył punkt więcej, stanąłby do wyścigu barażowego o srebro. W I biegu przegrał z Krzysztofem Buczkowskim i Adrianem Miedzińskim, w XVI - z Rafałem Okoniewskim, Patrykiem Dudkiem i Krzysztofem Kasprzakiem. Ale za to jako jedyny pokonał późniejszego mistrza Tomasza Jędrzejaka. Srebro dla Okoniewskiego, brąz dla Buczkowskiego.

3/11
Sezon 2013...

Sezon 2013

13. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) 5 (0, 0, 2, 3, 0)

To był najsłabszy występ Zmarzlika w finale IMP. W Tarnowie pokonał tylko pięciu rywali. W X wyścigu wygrał z Grzegorzem Walaskiem i Arturem Mroczką, a w XVI - z Rafałem Okoniewskim, Damianem Balińskim i Krystianem Pieszczkiem (defekt na starcie). Po złoto sięgnął Janusz Kołodziej, po srebro Krzysztof Kasprzak, a po brąz Maciej Janowski.

4/11
Sezon 2014...

Sezon 2014

6. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) 9+0 (2, 1, 1, 3, 2)

W finale IMP w Zielonej Górze Zmarzlik awansował do wyścigu barażowego. W rywalizacji o finał był jednak ostatni, przyjeżdżając za plecami Grzegorza Zengoty, Krzysztofa Kasprzaka i Przemysława Pawlickiego. Tytuł mistrzowski zgarnął Kasprzak, wicemistrzem został Piotr Pawlicki, a brązowym medalistą Janusz Kołodziej.

Dalej

Jak wygląda sytuacja po pożarze w stadninie koni w Bronkowie pod Krosnem Odrzańskim?