OPINIA Eergia zamieniona w błoto – w imieniu Owsiaka

Iwona Zielinska-Adamczyk
Iwona Zielinska-Adamczyk
Zaktualizowano 
T.gawałkiewicz
Tak się zastanawiam, co by było gdybyśmy czystą energię bijącą od imprez organizowanych przez Jerzego Owsiaka skumulowali i wpuścili w machinę zwalczającą zło?

Samonapędzające się wielkie czerwone serce, które bije dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i Festiwal radości, dający przez kilka dni, kilkuset tysiącom ludzi, poczucie nieokiełznanej wolności i ginącej ludzkiej solidarności. Jest się, czym zachłysnąć i jest, co podziwiać.

Owsiak napisał na swoim Facebooku „ 750 000 ludzi wybrało to miejsce. Jako gospodarz powiem tak – nie nabałaganiliście, a wręcz przeciwnie. Wypełniliście ten dom fantastyczną energią. (…) I dodał, że pojęcie Pol’and’Rock Festival powinno być obowiązkowym sposobem na uzyskanie równowagi psychicznej. Ciekawe, co dzieje się z tą energią, po wydarzeniu?

Dziennikarze Lubuskiej od lat w uczciwy sposób informują o festiwalu. Wielokrotnie dostawaliśmy podziękowania od Owsiaka i Orkiestry. Staramy się rzetelnie informować o wszystkim, niczego nie ukrywając. Tak było i tym razem. Na zakończenie festiwalu Jurek Owsiak, rapując, wykrzyczał: „Wracamy do rzeczywistości. A ta rzeczywistość rozszarpuje, nie dba, nie ma śmiałości, jest bolesna. To może coś k***a zmienimy? Po raz drugi to powiem. I odpie***cie się w sądach, bo to jest utwór muzyczny. Żeby nie rządziło, kłamstwo, pogarda i szczucie Polaków jednych na drugich, to może k***a coś zmienimy?„. Napisaliśmy, o tym, bo tak było. Nie ocenialiśmy, nie komentowaliśmy.

Opublikowaliśmy całe wystąpienie z informacją, że policja – zajęła się wulgaryzmami w wystąpieniu Owsiaka, bo płyną do niej skargi z całego kraju. Ot, taka bezradna policję, która wykonuje rozkazy i nie ma istotniejszych zadań.

Po publikacji tego tekstu na FB Lubuskiej – znalazłam odpowiedź, gdzie idzie ta energia, która mogłaby wyplenić każde zło. „Gazetko!!! i ty pismaku!!! giń przepadnij” „ Lubuska to pisowskie ścierwo” Do Lubuskiej już chyba zaczynają zatrudniać dziennikarzy z Frondy. Ten sam poziom szczucia” „ Lubuska to zwykły szmatławiec” – To tylko kilka przykładów energetycznych komentarzy. Smutne.

Te kilkaset osób, które komentowały uczciwą informację pluło także na siebie nawzajem i to naprawdę w niewybredny sposób. Przy nich kilka tzw. brzydkich, pełnych emocji słów Owsiaka – wydają się komplementami. Wszyscy w obronie lidera Orkiestry. Szanowni, powinniście raczej bronić Jurka przed podobnymi Wam fanami.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 17

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-08T10:32:06 02:00, Dingo8:

Przykro mi - Pani redaktor - Wy nie informujecie - Wy uprawiacie propagandę, której osią wszelakiego Dobra jest Jerzy Owsiak. Przyjdzie czas, że będziecie przepraszać - tak jak przepraszacie za swoją propagandę z relacji o tzw. "Wypadkach Zielonogórskich" Jeszcze wciąż mam w pamięci tekst redaktora Świerczyńskiego, który na łamach gazety twierdził, że mordy w Katyniu popełnili Niemcy... wciąż pamiętam przedruk "Rema" - czyli Urbana tekst mówiący o rzekomych zbrodniach ks. Popiełuszki. Dzisiaj wpisujecie się - zgodnie z wymaganiami pryncypała w ideologię promowania nihilizmu - co jest widoczne aż do przesytu. Proszę więc nie robić z siebie ofiary hejtu - bo w hejcie i w obłudzie macie pierwsze miejsce. Pozdrawiam życząc wiekszego respektu dla Prawdy.

2019-08-08T13:04:46 02:00, Gość:

Dingo8- Szacunek za obiektywno-subiektywne spojrzenie na JOwsiaka i cały " ten Splendor" jaki nadają media lewostronne i im podobne. Oesiak to jest stworzenie poZomowskiego autoramentu i takie dla złudnej fry-Wolności będzie wspierane przez stronników lewostreamu. Np. w Danii takie ruchy " wolnościowe" znalazły ujście na prowincji Kopenhagi zwanej Chrystianija ic! przez 365 dni w roku.

2019-08-08T17:01:19 02:00, Dingo8:

Niestety, są takie realia, że odzyskaliśmy już nieco Polskę dla siebie ale media mamy wciąż w realiach i systemie wartosci "tenkraju" Nie mam złudzeń, że stan taki może się szybko zmienić. Żyję jednak nadzieją, że ta asymetria będzie malała na korzyść mediów polskich. Warto tu przy okazji przypomnieć Pani redaktor, że w RFN dzienniki codzienne są wyłącznie w posiadaniu właścicieli niemieckich. Wydaje się, że u nas jest tak samo.

A jest coś takiego jak RFN??? Człowieku obudź się

G
Gość
2019-08-08T10:32:06 02:00, Dingo8:

Przykro mi - Pani redaktor - Wy nie informujecie - Wy uprawiacie propagandę, której osią wszelakiego Dobra jest Jerzy Owsiak. Przyjdzie czas, że będziecie przepraszać - tak jak przepraszacie za swoją propagandę z relacji o tzw. "Wypadkach Zielonogórskich" Jeszcze wciąż mam w pamięci tekst redaktora Świerczyńskiego, który na łamach gazety twierdził, że mordy w Katyniu popełnili Niemcy... wciąż pamiętam przedruk "Rema" - czyli Urbana tekst mówiący o rzekomych zbrodniach ks. Popiełuszki. Dzisiaj wpisujecie się - zgodnie z wymaganiami pryncypała w ideologię promowania nihilizmu - co jest widoczne aż do przesytu. Proszę więc nie robić z siebie ofiary hejtu - bo w hejcie i w obłudzie macie pierwsze miejsce. Pozdrawiam życząc wiekszego respektu dla Prawdy.

2019-08-08T13:04:46 02:00, Gość:

Dingo8- Szacunek za obiektywno-subiektywne spojrzenie na JOwsiaka i cały " ten Splendor" jaki nadają media lewostronne i im podobne. Oesiak to jest stworzenie poZomowskiego autoramentu i takie dla złudnej fry-Wolności będzie wspierane przez stronników lewostreamu. Np. w Danii takie ruchy " wolnościowe" znalazły ujście na prowincji Kopenhagi zwanej Chrystianija ic! przez 365 dni w roku.

2019-08-08T17:01:19 02:00, Dingo8:

Niestety, są takie realia, że odzyskaliśmy już nieco Polskę dla siebie ale media mamy wciąż w realiach i systemie wartosci "tenkraju" Nie mam złudzeń, że stan taki może się szybko zmienić. Żyję jednak nadzieją, że ta asymetria będzie malała na korzyść mediów polskich. Warto tu przy okazji przypomnieć Pani redaktor, że w RFN dzienniki codzienne są wyłącznie w posiadaniu właścicieli niemieckich. Wydaje się, że u nas jest tak samo.

2019-08-16T23:34:09 02:00, Gość:

Skąd się takie Tyrolem biorą???

Tyrole

G
Gość
2019-08-08T10:32:06 02:00, Dingo8:

Przykro mi - Pani redaktor - Wy nie informujecie - Wy uprawiacie propagandę, której osią wszelakiego Dobra jest Jerzy Owsiak. Przyjdzie czas, że będziecie przepraszać - tak jak przepraszacie za swoją propagandę z relacji o tzw. "Wypadkach Zielonogórskich" Jeszcze wciąż mam w pamięci tekst redaktora Świerczyńskiego, który na łamach gazety twierdził, że mordy w Katyniu popełnili Niemcy... wciąż pamiętam przedruk "Rema" - czyli Urbana tekst mówiący o rzekomych zbrodniach ks. Popiełuszki. Dzisiaj wpisujecie się - zgodnie z wymaganiami pryncypała w ideologię promowania nihilizmu - co jest widoczne aż do przesytu. Proszę więc nie robić z siebie ofiary hejtu - bo w hejcie i w obłudzie macie pierwsze miejsce. Pozdrawiam życząc wiekszego respektu dla Prawdy.

2019-08-08T13:04:46 02:00, Gość:

Dingo8- Szacunek za obiektywno-subiektywne spojrzenie na JOwsiaka i cały " ten Splendor" jaki nadają media lewostronne i im podobne. Oesiak to jest stworzenie poZomowskiego autoramentu i takie dla złudnej fry-Wolności będzie wspierane przez stronników lewostreamu. Np. w Danii takie ruchy " wolnościowe" znalazły ujście na prowincji Kopenhagi zwanej Chrystianija ic! przez 365 dni w roku.

2019-08-08T17:01:19 02:00, Dingo8:

Niestety, są takie realia, że odzyskaliśmy już nieco Polskę dla siebie ale media mamy wciąż w realiach i systemie wartosci "tenkraju" Nie mam złudzeń, że stan taki może się szybko zmienić. Żyję jednak nadzieją, że ta asymetria będzie malała na korzyść mediów polskich. Warto tu przy okazji przypomnieć Pani redaktor, że w RFN dzienniki codzienne są wyłącznie w posiadaniu właścicieli niemieckich. Wydaje się, że u nas jest tak samo.

Skąd się takie Tyrolem biorą???

G
Gość
2019-08-09T13:38:20 02:00, Marek:

Propaganda , co to za brukowiec wygląda jak Gazeta Wyborcza .

A autorka niech przychamuje z tym uwielbieniem bo naprawdę nie ma czego.

Sprawdź ortografię 😂

G
Gość
2019-08-08T10:51:23 02:00, Olga:

Szanowna Pani łaskawa była Pani napisać o tzw. brzydkich słowach Jerzego Owsiaka. Otóż wpisuje się pani w narrację, która ma przykryć prawdę o prawdziwej roli Owsiaka w naszej przestrzeni publicznej.Język tego osobnika właściwy dla mającego poczucie bezkarności Menela jest jednym z wzorców komunikacji zwłaszcza dla ludzi młodych. To tacy jak Owsiak są przyczyną tego , że przebywanie w przestrzeni publicznej powoduje często uczucie obrzydzenia wywołane ohydnym słownictwem płci obojga. Nie ma czego i kogo bronić Szanowna Pani. O finansowych aspektach tego osobnika i jego tzw. orkiestry nie wspomnę.

2019-08-08T11:09:20 02:00, Realista:

Szanowna Olgo. Oskarż jeszcze Pana Owsiaka o gradobicie, trzęsienie ziemi, koklusz i głodujące dzieci w Etiopii.

Od wychowania są rodzice a edukuje szkoła.

Wg mojej oceny Pan Owsiak uczynił więcej dobrego niż wszyscy politycy razem wzięci włączając Pana Rydzyka, którzy wg rzymskiej maksymy dzielą aby rządzić.Choć nie podobało mi się to rapowanie Pana Owsiaka to jednak trzeba zauważyć, że o 4 rano dzieci śpią więc nie powinny tego słuchać.

2019-08-09T08:10:17 02:00, Kwiat:

Bardzo przykro mi to pisać ale pan Owsiak to dupek.

????

F
Falken

Ależ się gównoburza rospętała

M
Marek

Propaganda , co to za brukowiec wygląda jak Gazeta Wyborcza .

A autorka niech przychamuje z tym uwielbieniem bo naprawdę nie ma czego.

G
Gość

proste jak drut te autorki zastanawianie - machina nic, tylko popsuła by się !

K
Kwiat
2019-08-08T10:51:23 02:00, Olga:

Szanowna Pani łaskawa była Pani napisać o tzw. brzydkich słowach Jerzego Owsiaka. Otóż wpisuje się pani w narrację, która ma przykryć prawdę o prawdziwej roli Owsiaka w naszej przestrzeni publicznej.Język tego osobnika właściwy dla mającego poczucie bezkarności Menela jest jednym z wzorców komunikacji zwłaszcza dla ludzi młodych. To tacy jak Owsiak są przyczyną tego , że przebywanie w przestrzeni publicznej powoduje często uczucie obrzydzenia wywołane ohydnym słownictwem płci obojga. Nie ma czego i kogo bronić Szanowna Pani. O finansowych aspektach tego osobnika i jego tzw. orkiestry nie wspomnę.

2019-08-08T11:09:20 02:00, Realista:

Szanowna Olgo. Oskarż jeszcze Pana Owsiaka o gradobicie, trzęsienie ziemi, koklusz i głodujące dzieci w Etiopii.

Od wychowania są rodzice a edukuje szkoła.

Wg mojej oceny Pan Owsiak uczynił więcej dobrego niż wszyscy politycy razem wzięci włączając Pana Rydzyka, którzy wg rzymskiej maksymy dzielą aby rządzić.Choć nie podobało mi się to rapowanie Pana Owsiaka to jednak trzeba zauważyć, że o 4 rano dzieci śpią więc nie powinny tego słuchać.

Bardzo przykro mi to pisać ale pan Owsiak to dupek.

J
Jadzia Wdowa

To jest tak zwana „POlityka miłości”. Od lat niezmiennie taka sama.

D
Dingo8
2019-08-08T10:32:06 02:00, Dingo8:

Przykro mi - Pani redaktor - Wy nie informujecie - Wy uprawiacie propagandę, której osią wszelakiego Dobra jest Jerzy Owsiak. Przyjdzie czas, że będziecie przepraszać - tak jak przepraszacie za swoją propagandę z relacji o tzw. "Wypadkach Zielonogórskich" Jeszcze wciąż mam w pamięci tekst redaktora Świerczyńskiego, który na łamach gazety twierdził, że mordy w Katyniu popełnili Niemcy... wciąż pamiętam przedruk "Rema" - czyli Urbana tekst mówiący o rzekomych zbrodniach ks. Popiełuszki. Dzisiaj wpisujecie się - zgodnie z wymaganiami pryncypała w ideologię promowania nihilizmu - co jest widoczne aż do przesytu. Proszę więc nie robić z siebie ofiary hejtu - bo w hejcie i w obłudzie macie pierwsze miejsce. Pozdrawiam życząc wiekszego respektu dla Prawdy.

2019-08-08T13:04:46 02:00, Gość:

Dingo8- Szacunek za obiektywno-subiektywne spojrzenie na JOwsiaka i cały " ten Splendor" jaki nadają media lewostronne i im podobne. Oesiak to jest stworzenie poZomowskiego autoramentu i takie dla złudnej fry-Wolności będzie wspierane przez stronników lewostreamu. Np. w Danii takie ruchy " wolnościowe" znalazły ujście na prowincji Kopenhagi zwanej Chrystianija ic! przez 365 dni w roku.

Niestety, są takie realia, że odzyskaliśmy już nieco Polskę dla siebie ale media mamy wciąż w realiach i systemie wartosci "tenkraju" Nie mam złudzeń, że stan taki może się szybko zmienić. Żyję jednak nadzieją, że ta asymetria będzie malała na korzyść mediów polskich. Warto tu przy okazji przypomnieć Pani redaktor, że w RFN dzienniki codzienne są wyłącznie w posiadaniu właścicieli niemieckich. Wydaje się, że u nas jest tak samo.

G
Gość
2019-08-08T10:32:06 02:00, Dingo8:

Przykro mi - Pani redaktor - Wy nie informujecie - Wy uprawiacie propagandę, której osią wszelakiego Dobra jest Jerzy Owsiak. Przyjdzie czas, że będziecie przepraszać - tak jak przepraszacie za swoją propagandę z relacji o tzw. "Wypadkach Zielonogórskich" Jeszcze wciąż mam w pamięci tekst redaktora Świerczyńskiego, który na łamach gazety twierdził, że mordy w Katyniu popełnili Niemcy... wciąż pamiętam przedruk "Rema" - czyli Urbana tekst mówiący o rzekomych zbrodniach ks. Popiełuszki. Dzisiaj wpisujecie się - zgodnie z wymaganiami pryncypała w ideologię promowania nihilizmu - co jest widoczne aż do przesytu. Proszę więc nie robić z siebie ofiary hejtu - bo w hejcie i w obłudzie macie pierwsze miejsce. Pozdrawiam życząc wiekszego respektu dla Prawdy.

Dingo8- Szacunek za obiektywno-subiektywne spojrzenie na JOwsiaka i cały " ten Splendor" jaki nadają media lewostronne i im podobne. Oesiak to jest stworzenie poZomowskiego autoramentu i takie dla złudnej fry-Wolności będzie wspierane przez stronników lewostreamu. Np. w Danii takie ruchy " wolnościowe" znalazły ujście na prowincji Kopenhagi zwanej Chrystianija ic! przez 365 dni w roku.

R
Realista

Każdego dnia czytałem informacje podawane przez GL i uważam, że były dość obiektywne. Pokazywały problemy jakie wystąpiły ale też i dobrą zabawę na Festiwalu. Czyli po trochę z każdej strony. Tak trzymać.

D
Dingo8
2019-08-08T10:51:23 02:00, Olga:

Szanowna Pani łaskawa była Pani napisać o tzw. brzydkich słowach Jerzego Owsiaka. Otóż wpisuje się pani w narrację, która ma przykryć prawdę o prawdziwej roli Owsiaka w naszej przestrzeni publicznej.Język tego osobnika właściwy dla mającego poczucie bezkarności Menela jest jednym z wzorców komunikacji zwłaszcza dla ludzi młodych. To tacy jak Owsiak są przyczyną tego , że przebywanie w przestrzeni publicznej powoduje często uczucie obrzydzenia wywołane ohydnym słownictwem płci obojga. Nie ma czego i kogo bronić Szanowna Pani. O finansowych aspektach tego osobnika i jego tzw. orkiestry nie wspomnę.

Dziękuję za Pani słowa. Już zbyt długo arogancja i kłamstwo pudrowane rzekomo wzniosłymi intencjami panoszy sie w publicznej przestrzeni.

R
Realista
2019-08-08T10:51:23 02:00, Olga:

Szanowna Pani łaskawa była Pani napisać o tzw. brzydkich słowach Jerzego Owsiaka. Otóż wpisuje się pani w narrację, która ma przykryć prawdę o prawdziwej roli Owsiaka w naszej przestrzeni publicznej.Język tego osobnika właściwy dla mającego poczucie bezkarności Menela jest jednym z wzorców komunikacji zwłaszcza dla ludzi młodych. To tacy jak Owsiak są przyczyną tego , że przebywanie w przestrzeni publicznej powoduje często uczucie obrzydzenia wywołane ohydnym słownictwem płci obojga. Nie ma czego i kogo bronić Szanowna Pani. O finansowych aspektach tego osobnika i jego tzw. orkiestry nie wspomnę.

Szanowna Olgo. Oskarż jeszcze Pana Owsiaka o gradobicie, trzęsienie ziemi, koklusz i głodujące dzieci w Etiopii.

Od wychowania są rodzice a edukuje szkoła.

Wg mojej oceny Pan Owsiak uczynił więcej dobrego niż wszyscy politycy razem wzięci włączając Pana Rydzyka, którzy wg rzymskiej maksymy dzielą aby rządzić.Choć nie podobało mi się to rapowanie Pana Owsiaka to jednak trzeba zauważyć, że o 4 rano dzieci śpią więc nie powinny tego słuchać.

Dodaj ogłoszenie