Ośno Lubuskie: Burmistrz poprosił o obniżkę pensji

(beb)
- Potrzebujemy pieniędzy na inwestycje dlatego trzeba ciąć wydatki na administrację - tłumaczył nam dziś Stanisław Kozłowski.

Wczoraj radni podjęli uchwałę o zmniejszeniu jego pensji o tysiąc złotych.
O tyle wnioskował burmistrz. Tłumaczył, że planowane w najbliższym czasie i następnych latach inwestycje wymuszają wygospodarowanie jak największej ilości środków własnych.

- W związku z tym obniżenie mojego wynagrodzenia jest zasadne - mówił St. Kozłowski.

Prawie wszyscy radni się z tym zgodzili. Burmistrz Ośna jest drugim samorządowcem, który poprosił w ostatnim czasie o obniżkę pensji. 5 listopada w tekście ,, Chce zarabiać mniej'' napisaliśmy, że z podobnym wnioskiem do rady wystąpił wójt Górzycy Tomasz Kowalczyk.

Obaj byli na górze naszej listy najlepiej zarabiających samorządowców w Lubuskiem (wójt Kowalczyk zarabiał przed obniżką 11.460 zł, burmistrz Ośna- 11.782 zł).

Mieli pensje wyższe niż prezydenci Gorzowa Wlkp. czy Zielonej Góry. Wysokość podwyżki dla St. Kozłowskiego, którą dostał latem wynosiła 2.200 zł. Teraz poprosił o obniżkę o 1 tys. zł.

Wideo

Komentarze 69

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

w
www.foto.jaskolski.eu

Gest jest godny uwagi, i tylko po to został wykonany, aby zwrócić na siebie uwagę. taka kasa nie zrobi różnicy, ale wiadomość poszła w świat, pan Burmistrz obniżył sobie pensję. Wspaniały PR.

d
diana

Kto jak kto , Samochód kochanka misia kudłata to jest życie

z
zainteresowany

A ile bierze. Gdyby to oni rządzli z ogrodowej to by dopiero było mało dla Burmistrza Kozłowskiego. Coś za coś to takie proste

o
ośnianin
W dniu 03.02.2009 o 17:37, MIESZKANIEC SŁUBIC napisał:

WITAM WSZYSTKICH!!Tak czytam co Państwo wypisujecie,to aż mózg się lasuje!!Jak to się mówi po Polsku "robicie kupę w swoje gniazdko" -chyba ktoś wybrał i głosował na Burmistrza!!a teraz wypisujecie jeden przez drugiego takie rzeczy!! WSTYD - TO, JEST RZENUJĄCE!!ŻAL MI PANA BURMISTRZA ŻE MA TAKICH PROSTYCH MIESZKAŃCÓW!!A PO DRUGIE CO MU ZAZDROŚCIĆ??? WYPŁATY!!KAŻDY KTO MA POUKŁADANE W GŁOWIE MOŻE STARTOWAĆ NA TO STSTANOWISKO!!WIĘC DO DZIEŁA POWODZENIA!! I DAJCIE JUŻ SPOKÓJ ZAGLĄDAJĄC W PORTFEL PANA BURMISTRZA,CZY TYSIĄC TO MAŁO CZY DUŻO!!!???? A FUJ!!!!!!!!!!



idiota d***
B
Bohomaz1
W dniu 08.02.2009 o 21:54, ~gość~ napisał:

A ja myślę że to wy i burmistrz Kozłowski ma niezaspokojone ambicje chciałby być Burmistrzem przez następne dwadzieścia lat jak Westfalewski czy Pilimon. Tak szybko się spodobała władza że we władzy się zakochał i nie tylko, w pieniądzach i n ie tylko Buhahahahahahahahaha


Po pierwsze; Westwalewski się pisze anie Westfalewski. Poza tym ani on ani jego następca nie byli po 20 lat burmistrzami .Bo p. Westwalewski był Naczelnikiem i p. Pilimon przez pewien czas a dopiero bodajże w 1998 roku wprowadzono wybory Burmistrza i dlatego nie mógł być 20 lat.
z
zainteresowany

Zarabiając 25.000 zł m-cznie a brutto. Czy dużo czy mało niech wyborcy rostrzygną

z
z tej samej parafii
W dniu 08.02.2009 o 22:02, z innej parafii napisał:

Pani Ewo czy Pani to nie przypadkiem Obserwator .Ala jaja. Panie burmistrzu niech pan ich goni do roboty


Buhahahahahahahahaha
z
z innej parafii
W dniu 08.02.2009 o 21:08, z Ośna napisał:

Brawo pinezka . Pani Ewo rozszyfrowała pani Obserwatora


Pani Ewo czy Pani to nie przypadkiem Obserwator .Ala jaja. Panie burmistrzu niech pan ich goni do roboty
~gość~
W dniu 06.02.2009 o 20:26, ~obserwator~ napisał:

Jako że jesteś mieszkańcem Słubic być może nie jesteś do końca zorientowany "w lokalnej polityce". Wcale nie odkryję tu ameryki że cała internetowa dyskusja prowadzona jest raptem przez kilka osób (słownie-kilka osó skupionych wokół jednej ze stolarni w Ośnie!!!!!! Niczym towarzystwo wzajemnej adoracji wspomnione grono owych kilku i tych samych osób pisuje do siebie oczywiście posługując się różnymi nickami. A że chciałoby ono jawić się jako w pełni wiarygodne, cóż niezaspokojone ambicyjki buzują.


A ja myślę że to wy i burmistrz Kozłowski ma niezaspokojone ambicje chciałby być Burmistrzem przez następne dwadzieścia lat jak Westfalewski czy Pilimon. Tak szybko się spodobała władza że we władzy się zakochał i nie tylko, w pieniądzach i n ie tylko Buhahahahahahahahaha
~gość~

O czym wy piszecie . Burmistrz Stanisław Kozłowski poprosił Radę Miasta o obniżenie pensji do 11.000 tys. pln.zł. Piszcie czy postąpił prawidłowo czy nie, i czy waszym zdaniem jest to motywójące czy naganne. i zobaczcie ile jest wejść na ten artykół. Ostatnia informacja z Ośna ukradli ogrodzenie stadionu czy Burmistrz powinien za to zapłacić.

z
z Ośna

Brawo pinezka . Pani Ewo rozszyfrowała pani Obserwatora

p
pinezka

Ach jeszcze jedna prawidłowość - to wręcz posucha wpisów w godzinach popołudniowych. Całkiem przypadkowo zbiega się to z popołudniową sjestą pewnej osoby, skądinąd nie wiadomo czy słusznie nazywaną przez niektórych "hrabią"!

p
pinezka
W dniu 06.02.2009 o 20:26, ~obserwator~ napisał:

Jako że jesteś mieszkańcem Słubic być może nie jesteś do końca zorientowany "w lokalnej polityce". Wcale nie odkryję tu ameryki że cała internetowa dyskusja prowadzona jest raptem przez kilka osób (słownie-kilka osó skupionych wokół jednej ze stolarni w Ośnie!!!!!! Niczym towarzystwo wzajemnej adoracji wspomnione grono owych kilku i tych samych osób pisuje do siebie oczywiście posługując się różnymi nickami. A że chciałoby ono jawić się jako w pełni wiarygodne, cóż niezaspokojone ambicyjki buzują.



Masz rację obserwator,że pisze pare tych samych osób. Rzecz trudna, jednak dla wprawionego informatyka no problem, to sprawdzenie adresów IP komputerów, i co - dominują w większości te same adresy, a dziwnym trafem szczególnie aktywne są 3 adresy IP. Pozdro dla "gościów", "ktosiów" także tych "z innej parafii", sporej części "obserwatorów" oraz pozostały aktyw.
~obserwator~
W dniu 07.02.2009 o 18:07, ~gość~ napisał:

Obserwator. Na szczęście jesteś w błędzie.Grono obserwatorów i komentatorów jest na szczęście większe i nie skupia się tylko wokół stolarni. Widocznie nie doceniasz innych mieszkańców tej gminy. Pozdrawiam.


A jednak, uderz w stół a nożyce same się odezwią!!!!!
~gość~
W dniu 06.02.2009 o 20:26, ~obserwator~ napisał:

Jako że jesteś mieszkańcem Słubic być może nie jesteś do końca zorientowany "w lokalnej polityce". Wcale nie odkryję tu ameryki że cała internetowa dyskusja prowadzona jest raptem przez kilka osób (słownie-kilka osó skupionych wokół jednej ze stolarni w Ośnie!!!!!! Niczym towarzystwo wzajemnej adoracji wspomnione grono owych kilku i tych samych osób pisuje do siebie oczywiście posługując się różnymi nickami. A że chciałoby ono jawić się jako w pełni wiarygodne, cóż niezaspokojone ambicyjki buzują.


Obserwator. Na szczęście jesteś w błędzie.Grono obserwatorów i komentatorów jest na szczęście większe i nie skupia się tylko wokół stolarni. Widocznie nie doceniasz innych mieszkańców tej gminy. Pozdrawiam.
Dodaj ogłoszenie