OSOBOWOŚĆ ROKU 2020 Ważne informacje dla nominowanych

Akcja specjalna OSOBOWOŚĆ ROKU 2020
Udostępnij:
Gratulujemy nominacji Kolegium Redakcyjnego do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2020. Już na wstępie życzymy wielu głosów. Oto kilka ważnych informacji o plebiscycie.

MOŻESZ DODAĆ ZDJĘCIE!

Na liście aktualnych wyników głosowania, przy imionach i nazwiskach nominowanych osób, umieszczone są ich zdjęcia. To bardzo ważne! Dzięki temu osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukają swoich faworytów.

Jeśli przy Twoim imieniu i nazwisku jest już fotografia, lecz chcesz je zmienić, wystarczy, że prześlesz nowe zdjęcie.

Przy okazji możesz też rozszerzyć swoją prezentację w plebiscycie dodając więcej zdjęć i opis. Dzięki temu pełniej zaprezentujesz się głosującym.

KLIKNIJ i prześlij
zdjęcie i opis

JAK WALCZYĆ O GŁOSY

Przede wszystkim o nominacji do tytułu Osobowość Roku i udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Link do artykułu z wynikami głosowania można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora.

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w mediach społecznościowych, a szczególnie w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • warto opublikować na profilu lub fanpage'u post z informacją o nominacji do tytułu Osobowość Roku, pochwalić się wyróżnieniem i podziękować za docenienie.
    Najlepszą ilustracją do tego posta jest list od redaktora naczelnego, który otrzymała każda nominowana osoba SMS-em lub e-mailem (jeśli chcesz otrzymać go ponownie zadzwoń pod nr tel. 502 499 776). W treści posta warto zamieścić instrukcję głosowania.
  • niezależnie od publikacji listu, w kolejnych dniach plebiscytu, warto zamieścić także osobny post z grafiką zachęcającą do głosowania. Można też na czas trwania plebiscytu zmienić tło na profilu lub fanpage'u. Jeśli chcesz otrzymać bezpłatnie zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie grafikę lub ilustrację do umieszczenia jako zdjęcie w tle, zamów grafiki.
  • opublikowane posty z pewnością szybko zyskają wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • publikuj posty związane z przebiegiem plebiscytu np. dziękując za oddane głosy
  • udostępniaj posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u
  • informuj o publikacjach w gazecie - jeśli rozmowa z Tobą ukaże się na łamach, zrób zdjęcie telefonem i zamieść je na profilu lub fanpage'u
  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To skuteczny sposób, aby na bieżąco informować wszystkich o głosowaniu.

MOŻEMY PRZYGOTOWAĆ DLA CIEBIE PROJEKT PLAKATU

Dla uczestników plebiscytu, poza bezpłatnymi grafikami do publikacji na Facebooku oraz projektami grafik do umieszczenia na Facebooku jako zdjęcie w tle przygotowujemy także projekty plakatów do samodzielnego wydrukowania.

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach w gazecie i w internecie związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. Jeśli chcesz zaproponować treść takiej wiadomość - KLIKNIJ i wypełnij formularz.

Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: OSOBOWOŚĆ ROKU 2020 Ważne informacje dla nominowanych - Polska Times

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Lubuska