Zamknij

Gazeta Lubuska

Oszuści, złodzieje w Lubuskiem. Ludzie tracą majątki. Nie dajcie się zwieść panom z wodociągów czy paniom od unijnych dotacji!

Oszuści w Lubuskiem wciąż są aktywni. Nie dajcie się nabrać

Lubuska Policja/ archiwum Polska Press/ pixabay.com

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/13] Następne

Lubuskie: oszuści wciąż są aktywni. Nie dajcie się zwieść żołnierzom z Ameryki, panom z wodociągów, czy paniom od unijnych dotacji!

Oszustwa w ostatnim czasie stały się prawdziwą plagą. Kiedy mogliśmy przypuszczać, że oszustwa "na policjanta" albo "wnuczka" są szczytem możliwości rabusiów, wymyślili nowe sposoby... Ich ofiarami stają się już nie tylko seniorzy, ale też młodzi ludzie. Powód? Oszuści zaczęli atakować też w sieci albo przez fałszywe SMS-y.

W Lubuskiem każdego miesiąca dochodzi do wielu wyłudzeń pieniędzy. Praktycznie nie ma dnia, abyśmy Was nie informowali o kolejnych "poczynaniach" przestępców.

Zobaczcie, na jakie patenty w ostatnim czasie oszukano Lubuszan. To w głowie się mieści, bo oszuści stają się coraz bardziej pomysłowi. Oszukują już nawet na... dotacje unijne albo amerykańskich żołnierzy...

Nasza rada: poznajcie te wszystkie sposoby i nie dajcie się oskubać z oszczędności. Przekażcie też te informacje swoim bliskim. Szczególnie seniorom!

Kliknij i przejdź dalej >>>


WIDEO: Tak działają oszuści. Lubuska policja ostrzega!

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy