Para książęca znów na zamku w Lubniewicach

  • Gazeta Lubuska

Redakcja

Jest przełom w sprawie miejscowych zamków! Właścicielami kompleksu została para książęca Jan Lubomirski-Lanckoroński i Dominika Kulczyk-Lubomirska. W zabytkach mają ruszyć remonty. To szansa dla turystycznej gminy.
Książę Jan Lubomirski-Lanckoroński i księżna Dominika Kulczyk-Lubomirska małżeństwem są od ponad 10 lat. W 2012 r. znaleźli się na 95. miejscu na liście najbogatszych Polaków tygodnika "Wprost” z majątkiem szacowanym na 165 mln zł.
 zoomfoto.pl

We wtorek w Warszawie z księciem spotkał się burmistrz Lubniewic Tomasz Jaskuła. - Fundacja Książąt Lubomirskich wsparła organizację grudniowego spotkania mieszkańców ze Świętym Mikołajem z Laponii. Była więc okazja, by podziękować za pomoc - mówi burmistrz. Ale przyznaje też, że rozmawiał o przyszłych wspólnych działaniach z nowymi właścicielami XVIII- i XIX-wiecznych obiektów. Bo w sprawie zamków nastąpił zwrot, który z pewnością uraduje lubniewiczan i już cieszy władze gminy.

Więcej przeczytasz w środę (16 stycznia) w papierowym wydaniu "Gazety Lubuskiej"

Baza firm z Twojego regionu

Wideo

polecane: "Bez Ściemy" o filmach akcji

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

23.01.2013, 10:08

Nikomu nie przyszło do głowy, że "Książe" poprosił o usunięcie artu? Napsiane to było tak, jakby zapłacili gazecie za ten arykuł. Miała być sława, perspektywy dla wsi, a ludzie nie zrozumieli- ci głupsi tylko - reszta patrzy do przodu a nie tylko na swoje widzimisię - i się książe nie pozbierał z krytyką? A w sumie bym się nie zdziwił gdyby sam autor to usunął bo niektóre wypowiedzi to były, delikatnie mówiąc, denne...

22.01.2013, 15:38

Właśnie dlatego zniknęły poprzednie wpisy ,bo co to właściwie jest .Ani to konstruktywne ani dające wiedzę na konkretny temat.Stek bajdurzeń.Po co ?.Czy to już kampania wyborcza?Zdaje się,że wszyscy chcieli,żeby Zamek znalazł właściciela.Jest konkretny,to nie marudzić nie "pitolić",.Bajdurzy to u nas kto inny, wystarczy pójść na spotkanie z wójtem a można się konstruktywnie zderzyć z bardzo konkretną wiedzą, przy czym, dominującym lejtmotywem jest szeroko zakrojona promocja.

21.01.2013, 14:39

Właśnie dlatego zniknęły poprzednie wpisy ,bo co to właściwie jest .Ani to konstruktywne ani dające wiedzę na konkretny temat.Stek bajdurzeń.Po co ?.Czy to już kampania wyborcza?Zdaje się,że wszyscy chcieli,żeby Zamek znalazł właściciela.Jest konkretny,to nie marudzić nie "pitolić",.

20.01.2013, 22:39

A skad taki mlodzik ma taki majatekCzego ty szukasz? Gdyby ukradł, poszedłby siedzieć. Jak ludzie lubią zagladać do cudzych kieszeni.

20.01.2013, 22:39

A skad taki mlodzik ma taki majatekCzego ty szukasz? Gdyby ukradł, poszedłby siedzieć. Jak ludzie lubią zagladać do cudzych kieszeni.

20.01.2013, 22:25

Było sporo komentarzy do tego artykułu,dlaczego wszystkie zniknęły ?????????????A skad taki mlodzik ma taki majatek

20.01.2013, 02:04

Na jakim świecie żyjesz. Nie dość, że nie wolno pisać, to jeszcze nie wolno myśleć po swojemu. Lubniewice to Korea Północna. Kim Dzong w ratuszu, wszystko koło uszu.I tak się zamyka geby forumowiczom. Zobaczycie, jakie słodkości wypłyną przed wyborami. Miód i lukier będą płynęły, jak w Kanadzie żywica. Nadal pozostaje kult jednostki, jako osoby niezastąpionej. Burmistrzowi życzę szczęścia, bo to jego pierwsza i ostatnia kadencja. Dożynki puścił w zapomnienie, puści w zapomnienie jeszcze kilka dobrych rzeczy i spraw. Być może już jutro tego wpisu nie będzie, jak poprzednich. Telefonik i po wszystkim.

19.01.2013, 14:19

Patrzcie, patrzcie......A miało być tak przejrzyście, jawnie i zgodnie z wolą społeczną???????Na jakim świecie żyjesz. Nie dość, że nie wolno pisać, to jeszcze nie wolno myśleć po swojemu. Lubniewice to Korea Północna. Kim Dzong w ratuszu, wszystko koło uszu.

19.01.2013, 12:26

To po co jest to forum skoro je się usuwa? Jeżeli są obraźliwe wpisy to oczywiście należy je usunąć, ale żeby aż wszystkie wypowiedzi. Proponuję jak tak aby wogóle zablokować wszystkie fora, a wszystkim pieniaczą zakneblować usta i do paki.
Taka nasza kochana POLSKA

19.01.2013, 09:37

Komuś niespodobały się wpisy i opinie. Zadzwonił do redakcji przedstawił się jako burmistrz Lubniewic i po ptakach. Oj, jak władza nie lubi innych opinii poza swoimi.Patrzcie, patrzcie......A miało być tak przejrzyście, jawnie i zgodnie z wolą społeczną???????

18.01.2013, 19:14

Było sporo komentarzy do tego artykułu,dlaczego wszystkie zniknęły ?????????????Komuś niespodobały się wpisy i opinie. Zadzwonił do redakcji przedstawił się jako burmistrz Lubniewic i po ptakach. Oj, jak władza nie lubi innych opinii poza swoimi.

18.01.2013, 17:39