Zamknij

Gazeta Lubuska

Parady motocyklistów na Pol'and'rock Festiwalu. Piękne, błyszczące maszyny i ryk silników na woodstockowym polu

Motocykliści to co roku ogromna grupa uczestników Pol'and'Rock Festiwalu (wcześniej Przystanku Woodstock). Jest ich tak dużo, że mają własne, niezależne

archiwum

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/37] Następne

Parady motocyklistów na Pol'and'rock Festiwalu. Piękne, błyszczące maszyny i ryk silników na woodstockowym polu

Motocykliści to co roku ogromna grupa uczestników Pol'and'Rock Festiwalu (wcześniej Przystanku Woodstock). Jest ich tak dużo, że mają własne, niezależne pole namiotowe z niezależną infrastrukturą. Mogą też tam bezpieczeni parkować swoje cacka. Co roku motocykliści cieszyli oczy uczestników Przystanku Woodstock. Parady motocyklistów co roku obserwowały tysiące ludzi.

Utorowanie drogi dla kilku tysięcy motocykli przez zatłoczone pole Pol'and'Rock Festiwalu to trudna sztuka. Zawsze pomagali w tym członkowie Pokojowego Patrolu. Dzięki nim parada odbywała się sprawnie i bezpiecznie, a woodstockowicze mogli spokojnie podziwiać lśniące maszyny.

W 2020 r. parady motocyklistów nie będzie. Pol'and'Rock Festiwal z powodu pandemii koronawirusa odbywa się w internecie. Pozostają jednak wspomnienia. Zobaczcie nasze zdjęcia parad motocyklistów z poprzednich lat.

Polecamy wideo: Godzina W na Przystanku Woodstock 2017

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy