Pasta Sané – uniwersalny środek czyszczący

Materiał informacyjny Sané
Trudne do usunięcia zabrudzenia to powszechny problem. Najczęściej borykamy się z plamami, zanieczyszczeniami powierzchni oraz brudnymi rękami po pracach warsztatowych. Nie można ich jednak wywabić, gdy popełnimy jeden lub kilka błędów oraz nie zastosujemy odpowiednich środków.

Jak wyczyścić dywan? Jak wyczyścić zlew i inne sprzęty AGD w kuchni? Te pytania zadaje sobie wiele osób. Zlikwidowanie różnych rodzajów zabrudzeń jest często niemożliwe ze względu na szereg czynników. Jeśli chodzi o trudne plamy, takie jak np. te po kawie, herbacie, tłuszczu, czerwonym winie, jagodach czy atramencie, istotny jest czas. Wiele zabrudzeń tego typu można bowiem usunąć tylko w ciągu pierwszych kilku minut po zalaniu. Pozostawienie ich na dłuższy czas powoduje trudności w ich zlikwidowaniu za pomocą tradycyjnych środków czyszczących. Chyba każdy z nas spotkał się z sytuacją, w której przez nieuwagę zdarzyło się wylać płyn lub pobrudzić sprzęt czy też inne wyposażenie w mieszkaniu. Czas odgrywa wówczas bardzo ważną rolę niezależnie od tego, na jaki środek czyszczący postawimy.

W przypadku takich powierzchni jak płytki na podłodze lub blaty kuchenne trzeba wziąć pod uwagę także fakt, że są one narażone na zanieczyszczenia codziennie, ze względu na ich intensywne użytkowanie. W kuchni czy łazience przebywamy dużą część dnia, stąd też brak pewnej konsekwencji w ich pielęgnacji może powodować kolejne trudności. Jeśli chodzi natomiast o prace warsztatowe, istotny jest fakt, iż niektóre produkty, takie jak klej, farba, smar lub olej, ze względu na swój skład i konsystencję nie mogą być usunięte jedynie za pomocą mydła i wody. Niezbędny jest zatem silniejszy środek, aczkolwiek nie musi on być jednocześnie agresywny dla danej tkaniny lub powierzchni.

Z usuwaniem trudnych zabrudzeń wiążą się także pewne konsekwencje. Przykładowo: użycie agresywnych detergentów lub narzędzi do czyszczenia, takich jak szorstkie gąbki lub tzw. druciaki, może spowodować nieodwracalne uszkodzenie powierzchni. Wiąże się to z kolei z kosztownymi naprawami wyposażenia. Ponadto nadmierne korzystanie z mydła i wody przy czyszczeniu rąk prowadzi do podrażnień skóry, szczególnie gdy jest ona narażona na zabrudzenia przez dłuższy czas. Istotne jest jednak także to, że niektóre środki czyszczące zawierają w swoim składzie szkodliwe substancje chemiczne. Po ich wyrzuceniu mogą zatem stanowić zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa ludzi. To dlatego tak istotne jest czytanie składu nabywanych produktów do usuwania zabrudzeń. Czy istnieje zatem produkt, którego użytkowanie pozwoli na uniknięcie w dużej mierze wszystkich z wyżej wymienionych problemów? Tak – wystarczy skorzystać z pasty do czyszczenia Sané. Ten produkt jest określany przez klientów jako cudowny środek, który bezpiecznie i skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia, pozostawiając jednocześnie powierzchnie lśniąco czyste i odświeżone.

Uniwersalna pasta czyszcząca Sané i jej zalety

Dlaczego warto skorzystać ze środka Sané? To innowacyjna pasta do czyszczenia o uniwersalnym zastosowaniu. Można z niej bowiem korzystać w różnych przypadkach. Jest to nie tylko doskonała pasta do czyszczenia piekarnika i innych sprzętów domowych. Sprawdza się ona także przy usuwaniu wielu typów zabrudzeń z różnych powierzchni, w tym metali, szkła, ceramiki, kamienia, tworzyw sztucznych i gumy. Z powodzeniem likwiduje zatem olej, smar, rdzę, farbę, kurz, kamień, zacieki, plamy z wina i kawy, a także zabrudzenia organiczne. Dzięki niej jest możliwe skuteczne i delikatne usunięcie różnych rodzajów zabrudzeń. Korzystając z takiego produktu w zgodny z instrukcją sposób, nie uszkodzimy zatem materiałów i wyposażenia ani nie podrażnimy skóry. Co więcej, jest to także doskonała pasta do czyszczenia rąk.

Jeśli chodzi o powierzchnie, wystarczy tylko, w zależności od stopnia zabrudzenia, na wilgotną powierzchnię nałożyć odrobinę preparatu Sané i przetrzeć cały obszar gąbką. Przy mocno zanieczyszczonych i zardzewiałych elementach zaleca się odczekanie 5-7 minut po pozostawieniu na nich pasty. Dozwolone jest przy tym używanie pasty bez rękawiczek. Na końcu należy spłukać pastę bieżącą wodą. Alternatywne rozwiązanie to przetarcie danej powierzchni wilgotną szmatką. Powinniśmy także pamiętać o tym, że w przypadku czyszczenia dywanów i ubrań trzeba w pierwszej kolejności nałożyć pastę Sané na małą powierzchnię, aby sprawdzić odporność kolorów. Gdy nie dojdzie do odbarwienia, można już wypróbować produkt na pozostałej części materiału lub powierzchni.

Istotną zaletą pasty Sané jest także mała liczba składników. Dzięki temu ten produkt nie pozostawia po sobie groźnych odpadów. W paście znajdziemy bowiem 98,5% naturalnych minerałów i wody oraz tylko 1,5% dodatku spożywczego i środka powierzchniowo czynnego. W porównaniu zatem z innymi środkami do czyszczenia Sané wyróżnia skuteczność, delikatność i fakt, iż jest to ekologiczna pasta do czyszczenia. Jeśli chodzi o minerały znajdujące się w tym produkcie, najważniejszy jest Zeolit. Jego unikalne właściwości sorpcyjne skutecznie redukują bowiem zawartość soli wapniowych w wodzie, z której również korzystamy przy czynnościach porządkowych.

Co więcej, okres przydatności do skorzystania z tego produktu wynosi aż 5 lat. Jednak nawet po 5 latach można ponownie użyć tej samej pasty, po uprzednim wymieszaniu jej z wodą. Nie straci ona wówczas swoich doskonałych właściwości szybkiego i precyzyjnego czyszczenia. Można zatem śmiało powiedzieć, że pasta Sané ma niemal nieograniczony okres przydatności do użycia. Wystarczy przechowywać ją w temperaturze od 0˚C do 45˚C. Nie trzeba się wówczas martwić o to, że się zmarnuje.

Kiedy Pasta Sané spełni swoje zadanie? Konkretnych przykładów jest wiele. Są to m.in.:

  • oczyszczenie metalowych elementów z rdzy,
  • czyszczenie białej ściany przy pomocy gąbki,
  • mycie białego obuwia,
  • szybkie oczyszczanie dłoni ze śladów po długopisie.

Pasta Sané może być także użytkowana w wielu innych sytuacjach. Jednym z podstawowych wyjątków jest jednak powierzchnia lakierowana na połysk. Warto mieć na uwadze to, że Sané, to marka, która planuje wprowadzić na rynek także inne linie produktów, takie jak biokosmetyki, mydła i różne filtry. Aby skorzystać z dostępnej oferty marki Sané, wystarczy kliknąć zakładkę „Kontakt” na stronie internetowej tego produktu. Wyświetli się tam adres e-mail i telefon, dzięki którym można złożyć zamówienie lub dowiedzieć się, pod jakim statusem się aktualnie znajduje.

Pasta Sané – innowacyjny produkt, który musisz mieć!

Zapraszamy do wypróbowania pasty Sané w szybkim i dokładnym usuwaniu różnych rodzajów zabrudzeń, które utrudniają utrzymanie czystości oraz porządku w życiu prywatnym i w pracy. To produkt, który warto mieć na swoim wyposażeniu, ponieważ zawsze można na nim polegać. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej https://sane.info.pl/.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Pasta Sané – uniwersalny środek czyszczący - Gazeta Krakowska

Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska