Patty Pimrada Jattavappornvanit, reprezentantka gorzowskiego klubu z Tajlandii wygrała turniej Grand Prix Wojciecha Fibaka

Cezary Konarski
Patty Pimrada Jattavappornvanit wygrała turniej o Grand Prix Wojciecha Fibaka.
Patty Pimrada Jattavappornvanit wygrała turniej o Grand Prix Wojciecha Fibaka. Top Tennis Player
Tenisowy klub z Gorzowa – Top Tennis Player – ma okazję pochwalić się kolejnymi sukcesami. Ważny turniej wygrała m.in. Tajka Patty Pimrada Jattavappornvanit. Reprezentantka gorzowskiego klubu triumfowała w międzynarodowym turniej ITF grade 3 w Poznaniu. Były to zawody o Grand Prix Wojciecha Fibaka.

Rywalką Patty Pimrady Jattavappornvanit w finale była Amerykanka Sonya Macavei. Zawodniczka gorzowskiego teamu wygrała 6:3, 4:6, 7:5. W drodze do finału 18-letnia tenisistka z Tajlandii pokonała dwie Rosjanki, Polkę i Amerykankę. – Klub, który prowadzę w Gorzowie nawiązał współpracę z tajskim odpowiednikiem działającym w Bangkoku. Zajmuję się młodymi tenisistami z Azji rywalizującymi w Europie, a główny trener w Tajlandii Kongpop Talala jest odpowiedzialny za zawodników ze Starego Kontynentu chcących grać w Azji – powiedział Robert Godlewski serwisowi tenismagazyn.pl.

Inne sukcesy zawodników Top Tennis Player:

• Turniej OTK do 18 lat w Sobocie: Mikołaj Biedermann – 1. miejsce w singlu.
  • Turniej OTK Super Serii do 18 lat w Pszczynie: Jakub Włodarczyk – 3. miejsce w singlu, Dorian Juszczak – 3. miejsce w deblu.
  • Turniej WTK do 14 lat w Gorzowie: Jacek Biernacki – 1. miejsce w singlu i w deblu, Wiktor Łobaczewski – 2. miejsce w singlu i w deblu, Alexander Wandel – 2. miejsce w deblu.
  • Turniej OTK do 14 lat w Pobiedziskach: Piotr Kluj – 3. miejsce w singlu i w deblu.
  • Turniej OTK do 12 lat w Kostrzynie: Emil Drobko – 3. miejsce w singlu.
Rosjanki wygrały w Zielonej Górze turniej Pucharu Federacji. Reprezentacja Polski zajęła trzecie miejsce.

Tenisistki z Rosji wygrały w Zielonej Górze turniej Pucharu ...