Pewny triumf siatkarzy z Gorzowa

(pat)
W sobotę gorzowianie mieli powody do radości, bo zdobyli cenny komplet punktów
W sobotę gorzowianie mieli powody do radości, bo zdobyli cenny komplet punktów fot. Kazimierz Ligocki
Gładkie zwycięstwo na własnym parkiecie odniósł pierwszoligowy Rajbud Development GTPS Gorzów, który do zera pokonał rywali z Jaworzna.

RAJBUD DEVELOPMENT GTPS GORZÓW WLKP. - MCKiS PKE ENERGETYK JAWORZNO 3:0 (25:16, 25:20, 25:21)

RAJBUD DEVELOPMENT GTPS: Borczyński, Grzesiowski, Stępień, Kamiński, Jasiński, Kudłacik, Kaniowski (libero) oraz Maciejewicz i Wroński.

MCKiS PKE ENERGETYK: Antosik, Szopa, Skrzypiński, Wilk, Kamuda, Kaźmierski, Kostecki (libero) oraz Nowak i Rzędzicki.

Sędziowali: Sławomir Jażdżewski i Ryszard Zarucki (obaj Olsztyn). Widzów 250.

Już pierwszy set pokazał, że przyjezdni w sobotę nie będą mieli wiele do powiedzenia. Pewna i wysoka wygrana do 16 była dobrym prognostykiem. I rzeczywiście, bo chwilę potem było już 2:0 w setach.

Nieco walki kibice oglądali dopiero w ostatniej odsłonie.Goście długo dotrzymywali gospodarzom kroku, ale od stanu 16:16, gorzowianie powoli budowali bezpieczną przewagę i ostatecznie wygrali do 21po drugim meczbolu.