1/193
Zwycięzcą sobotniego, 18 maja, biegu na dystansie 10 km z...

Pierwsza Lubrzańska Dziesiątka już na mecie. Zdjęcia cz. I

Zwycięzcą sobotniego, 18 maja, biegu na dystansie 10 km z czasem 37:56 został Krzysztof Wierzbicki z Poznania, a najlepszą zawodniczką z czasem 47:30 okazała się Elwira Bałenkowska ze Świebodzina.

Do rywalizacji stanęło 158 zawodniczek i zawodników, a wśród nich 80-letni Jan Czop z Babimostu (ambasador Grand Prix) i dwa lata od niego starszy - Jarosław Algierski ze Świebodzina, tegoroczny brązowy medalista mistrzostwa świata w Toruniu w sztafecie 4 x 200 m. Impreza została świetnie przygotowana przez miejscowych działaczy ze Stowarzyszenia Aktywni Razem i jeszcze lepiej przeprowadzona. Brawa dla wszystkich!