MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pijany kierowca tira z materiałem niebezpiecznym wpadł na akcji „Trzeźwy kierowca” [ZDJĘCIA]

Piotr Jędzura
Piotr Jędzura
W piątek, 29 września, od samego rana krośnieńska drogówka kontrolował trzeźwość kierowców w Krośnie Odrzańskim i Gubinie. Wpadło dwóch. Jeden to kierowca ciężarówki przewożący materiał niebezpieczny.Policjanci z drogówki w Krośnie Odrzańskim od godz. 7.00 sprawdzali trzeźwość kierowców jadących ul. Chrobrego. Podczas jednej z kontroli w alkomat dmuchnął kierowca ciężarówki, którą przewoził  materiał oznaczony jako niebezpieczny. – Po zbadaniu alkomatem okazało się, że kierowca ciężarówki ma 0,3 promila alkoholu. Nie powinien prowadzić – mówi asp. szt. Dariusz Kocur, naczelnik krośnieńskiej drogówki.  Nieodpowiedzialny kierowca ciężarówki już dalej nie pojechał. Stracił prawo jazdy. Jego pojazd został odholowany na policyjny parking. Sąd zadecyduje jak długo mężczyzna nie będzie mógł prowadzić.Krośnieńska drogówka kontrolowała również trzeźwość w Gubinie na ul. Królewskiej. – Został tam zatrzymany kierujący samochodem osobowym, który miał 0,7 promila alkoholu – informuje asp. szt. Kocur. Mężczyźnie grozi kara do dwóch lat więzienia, nawet 15-letni zakaz prowadzenia i grzywna nie niższą niż 5 tys. zł.Policja podkreśla, że zatrzymania pijanych kierujący cały czas pokazują konieczność organizowania akcji „Trzeźwy kierowca”. – Działania są i będą prowadzone systematycznie w różnych miejscach na terenie miasta oraz powiatu – mówi asp. szt. Kocur.Przeczytaj też: Śmiertelny wypadek na S3 w okolicy Sulechowa. Nie żyje kierowca forda i 12-letni chłopiecZobacz też wideo: Wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Spłonęły dwie cieżarówki
W piątek, 29 września, od samego rana krośnieńska drogówka kontrolował trzeźwość kierowców w Krośnie Odrzańskim i Gubinie. Wpadło dwóch. Jeden to kierowca ciężarówki przewożący materiał niebezpieczny.Policjanci z drogówki w Krośnie Odrzańskim od godz. 7.00 sprawdzali trzeźwość kierowców jadących ul. Chrobrego. Podczas jednej z kontroli w alkomat dmuchnął kierowca ciężarówki, którą przewoził materiał oznaczony jako niebezpieczny. – Po zbadaniu alkomatem okazało się, że kierowca ciężarówki ma 0,3 promila alkoholu. Nie powinien prowadzić – mówi asp. szt. Dariusz Kocur, naczelnik krośnieńskiej drogówki. Nieodpowiedzialny kierowca ciężarówki już dalej nie pojechał. Stracił prawo jazdy. Jego pojazd został odholowany na policyjny parking. Sąd zadecyduje jak długo mężczyzna nie będzie mógł prowadzić.Krośnieńska drogówka kontrolowała również trzeźwość w Gubinie na ul. Królewskiej. – Został tam zatrzymany kierujący samochodem osobowym, który miał 0,7 promila alkoholu – informuje asp. szt. Kocur. Mężczyźnie grozi kara do dwóch lat więzienia, nawet 15-letni zakaz prowadzenia i grzywna nie niższą niż 5 tys. zł.Policja podkreśla, że zatrzymania pijanych kierujący cały czas pokazują konieczność organizowania akcji „Trzeźwy kierowca”. – Działania są i będą prowadzone systematycznie w różnych miejscach na terenie miasta oraz powiatu – mówi asp. szt. Kocur.Przeczytaj też: Śmiertelny wypadek na S3 w okolicy Sulechowa. Nie żyje kierowca forda i 12-letni chłopiecZobacz też wideo: Wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Spłonęły dwie cieżarówki poscigi.pl
W piątek, 29 września, od samego rana krośnieńska drogówka kontrolował trzeźwość kierowców w Krośnie Odrzańskim i Gubinie. Wpadło dwóch. Jeden to kierowca ciężarówki przewożący materiał niebezpieczny.

W piątek, 29 września, od samego rana krośnieńska drogówka kontrolował trzeźwość kierowców w Krośnie Odrzańskim i Gubinie. Wpadło dwóch. Jeden to kierowca ciężarówki przewożący materiał niebezpieczny.

Policjanci z drogówki w Krośnie Odrzańskim od godz. 7.00 sprawdzali trzeźwość kierowców jadących ul. Chrobrego. Podczas jednej z kontroli w alkomat dmuchnął kierowca ciężarówki, którą przewoził materiał oznaczony jako niebezpieczny. – Po zbadaniu alkomatem okazało się, że kierowca ciężarówki ma 0,3 promila alkoholu. Nie powinien prowadzić – mówi asp. szt. Dariusz Kocur, naczelnik krośnieńskiej drogówki.

Nieodpowiedzialny kierowca ciężarówki już dalej nie pojechał. Stracił prawo jazdy. Jego pojazd został odholowany na policyjny parking. Sąd zadecyduje jak długo mężczyzna nie będzie mógł prowadzić.

Krośnieńska drogówka kontrolowała również trzeźwość w Gubinie na ul. Królewskiej. – Został tam zatrzymany kierujący samochodem osobowym, który miał 0,7 promila alkoholu – informuje asp. szt. Kocur. Mężczyźnie grozi kara do dwóch lat więzienia, nawet 15-letni zakaz prowadzenia i grzywna nie niższą niż 5 tys. zł.

Policja podkreśla, że zatrzymania pijanych kierujący cały czas pokazują konieczność organizowania akcji „Trzeźwy kierowca”. – Działania są i będą prowadzone systematycznie w różnych miejscach na terenie miasta oraz powiatu – mówi asp. szt. Kocur.

Przeczytaj też: Śmiertelny wypadek na S3 w okolicy Sulechowa. Nie żyje kierowca forda i 12-letni chłopiec

Zobacz też wideo: Wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Spłonęły dwie cieżarówki

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska