Piłkarski Falubaz tylko zremisował [WIDEO]

Falubaz może czuć spory niedosyt. Grał z zespołem niżej notowanym i po raz kolejny zremisował na własnym stadionie Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska
Zielonogórzanie podzielili się punktami z Lechią Dzierżoniów. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Podopieczni trenera Jarosława Misia prowadzili 2:1, ale nie udało im się dowieźć zwycięstwa do końcowego gwizdka arbitra.

Faworytem sobotniego starcia byli gospodarze, ale w piłce nożnej nie można nikomu dopisywać punktów przed meczem. Zielonogórzanie bardzo słabo prezentowali się w pierwszej połowie spotkania i zasłużenie przegrywali 0:1. W przerwie trener Jarosław Miś musiał użyć wielu mocnych słów, ponieważ jego drużyna nie grała tak, jak oczekiwał sztab szkoleniowy. Jednak w kilkanaście minut Falubaz odrobił straty i wyszedł na prowadzenie! Najpierw gol samobójczy, a potem doskonałe wykończenie akcji przez obrońcę Adriana Droszczaka spowodowało, że miejscowi mieli na swoim koncie już dwa gole. Nasz zespół powinien pójść za ciosem, lecz tak się nie stało. To goście sprawiali lepsze wrażenie na boisku i zdołali wyrównać. Później to Lechia miała więcej sytuacji i gdyby nie wybicie Droszczaka z linii bramkowej, Falubaz mógł nawet przegrać. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Jest to kolejna strata punktów przez zielonogórzan na własnym stadionie.

Za tydzień Falubaz zmierzy się na wyjeździe z Piastem Żmigród.