Piłkarski rozkład jazdy na weekend 11-12 września. Warta Gorzów gra u siebie. Lechia Zielona Góra i Carina Gubin na wyjeździe

Szymon Kozica
Szymon Kozica
Kamil Lech we wtorek (7 września) po raz pierwszy zachował czyste konto, a Warta Gorzów odniosła pierwsze zwycięstwo
Kamil Lech we wtorek (7 września) po raz pierwszy zachował czyste konto, a Warta Gorzów odniosła pierwsze zwycięstwo Szymon Kozica
Spośród naszych III-ligowców tylko Warta Gorzów zagra u siebie. Lechia Zielona Góra i Carina Gubin o punkty powalczą na wyjeździe. Spore emocje zapowiadają się w IV lidze. Ciekawie powinno być w meczu Meprozet Stare Kurowo (drugie miejsce w tabeli) - Odra Nietków (piąte). Sprawdź, co w weekend (11-12 września) dzieje się na lubuskich boiskach.
Carina Gubin - Warta Gorzów. Atak Pawła Krauza (nr 11) na Wojciecha Boksińskiego

Karygodne zachowanie napastnika. Zobacz to, czego nie widzia...

III liga

  • Warta Gorzów Wlkp. - Górnik II Zabrze (sobota, 17.00)
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Carina Gubin 2:0
  • Ślęza Wrocław - Lechia Zielona Góra (sobota, 16.30)

IV liga

  • Dąb Sława-Przybyszów - Lechia II Zielona Góra 2:2
  • Polonia Słubice - Korona Kożuchów 1:1
  • Piast Czerwieńsk - Celuloza Kostrzyn (sobota, 16.00)
  • Promień Żary - Spójnia Ośno Lubuskie (sobota, 16.00)
  • Meprozet Stare Kurowo - Odra Nietków (sobota, 16.30)
  • Syrena Zbąszynek - Pogoń Świebodzin (sobota, 16.30)
  • Budowlani Murzynowo - Ilanka Rzepin (sobota, 17.00)
  • Stilon Gorzów Wlkp. - Czarni Żagań (niedziela, 12.00)
  • Czarni Browar Witnica - Piast Iłowa (niedziela, 13.00)

Klasa okręgowa, Gorzów Wlkp.

  • Piast Karnin - Stal Sulęcin 0:3
  • Róża Różanki - Spartak Deszczno 1:4
  • GKS Bledzew - Toroma Torzym (sobota, 16.00)
  • Radowiak Drezdenko - Warta II Gorzów Wlkp. (sobota, 16.00)
  • GKP Pszczew - Kosmos 78 Rudnica (sobota, 17.00)
  • Pogoń Skwierzyna - Lubuszanin Drezdenko (sobota, 17.00)
  • Warta Słońsk - Orzeł Międzyrzecz (sobota, 17.00)
  • Polonia Lipki Wielkie - Zieloni Lubiechnia Wielka (niedziela, 12.00)
Trzeba się cieszyć, że ten zespół w końcu mógł zaśpiewać, że ten zespół w końcu się uśmiechnął, bo dla mnie jako teraz już zawodnika najważniejsze było to, żeby ten zespół uwierzył w siebie - podkreślił Paweł Posmyk (z prawej), napastnik Warty Gorzów

Kilka godzin na poligonie, a potem derby i bramka na wagę zw...

Klasa okręgowa, Zielona Góra

  • Chynowianka Zielona Góra - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:3
  • Zorza Ochla - Budowlani Lubsko 1:1
  • Dozamet Nowa Sól - ŁKS Łęknica (sobota, 16.00)
  • Moczynianka Żagań - Pogoń Przyborów (sobota, 16.30)
  • Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrzański (sobota, 16.30)
  • Unia Kunice - Pogoń Wschowa (sobota, 16.30)
  • Błękitni Ołobok - Alfa Jaromirowice (niedziela, 16.00)
  • Kado Górzyn - Start Płoty (niedziela, 16.30)

Klasa A, Gorzów

Grupa I

  • Iskra Janczewo - Kasztelania Santok 0:0
  • Iskra Gorzów Wlkp. - Złote Piaski Dzierżów (sobota, 17.00)
  • KS Nowiny Wielkie - Błękitni Lubno (sobota, 17.00)
  • SHR Wojcieszyce - Fenix Ściechów (sobota, 17.30)
  • Orzeł Trzcinna - GKP Kłodawa (niedziela, 14.00)
  • Stilon II Gorzów Wlkp. - Warta Wawrów (niedziela, 17.00)

Obejrzyj wideo: Lechia II Zielona Góra - Meprozet Stare Kurowo 1:2 (0:1). Rzut karny dla Meprozetu

Grupa II

  • Odra Górzyca - Lubniewiczanka Lubniewice (sobota, 17.00)
  • Mościenko Sienno - Znicz Trzemeszno (niedziela, 11.00)
  • Chrobry Drzeńsko - Pogoń Krzeszyce (niedziela, 15.00)
  • Iskra Głuchowo - Leśnik Lemierzyce (niedziela, 15.00)
  • FC Kursko - Juwenia Boczów (niedziela, 16.00)
  • Zew Dąbroszyn - Zorza Kowalów (niedziela, 16.00)

Grupa III

  • Lubuszanin II Drezdenko - Błękitni Dobiegniew 3:1
  • Zjednoczeni Przytoczna - Muszelka Ogardy 1:4
  • Uran Trzebicz - LZS Bobrówko 3:4
  • Sokół Gościm - KS Rąpin (sobota, 16.00)
  • Łucznik Strzelce Kraj. - Noteć Górecko (niedziela, 14.00)
  • Pionier Zwierzyn - Noteć Stare Bielice (niedziela, 17.00)

Obejrzyj wideo: Pogoń Świebodzin - Polonia Słubice 2:1 (2:0). Rzut karny dla Polonii

Klasa A, Zielona Góra

Grupa I

  • Victoria Szczaniec - Medyk Cibórz 4:4
  • Obra Trzciel - Schnug Chociule 7:0
  • Lech Sulechów - Jedność Podmokle (sobota, 17.00)
  • Sokół Kalsk - Polonia Nowe Kramsko (niedziela, 13.00)
  • Pogoń II Świebodzin - Sokół Dąbrówka Wlkp. (niedziela, 13.30)
  • Zorza Port 2000 Mostki - Delta Smardzewo (niedziela, 16.00)
  • Sparta Nietkowice - Zryw Rzeczyca (niedziela, 16.30)

Grupa II

  • Błękitni Zabłocie - Relax Grabice (sobota, 16.00)
  • Drzonkowianka Racula - Zjednoczeni Brody 2:1
  • Pogoń Wężyska - Fadom Nowogród Bobrz. (sobota, 16.00)
  • Bóbr Bobrowice - Sparta Mierków (sobota, 16.30)
  • Znicz Leśniów Wielki - KP Świdnica (sobota, 16.30)
  • Nafta Rybaki - Budowlani II Lubsko (niedziela, 16.30)
  • Spartak Budachów - Czarni Drągowina (niedziela, 16.30)
Zdecydowanym faworytem środowego pojedynku Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim byli Błękitni Ołobok

Ostre strzelanie w Pucharze Polski. Ikar Zawada nie miał sza...

Grupa III

  • Cargovia Kargowa - Sparta Łężyca 0:1
  • Czarni Rudno - Dąb II Sława-Przybyszów (sobota, 16.30)
  • GKS Siedlisko - Cuprum Czciradz (sobota, 16.30)
  • Ikar Zawada - Avia Siedlnica (sobota, 16.30)
  • Orzeł Szlichtyngowa - Odra Klenica (sobota, 16.30)
  • Piast Trzebiechów - Błękitni Lubięcin (sobota, 16.30)
  • Mieszko Konotop - MKS Nowe Miasteczko (niedziela, 16.30)

Grupa IV

  • Delta Sieniawa Żarska - KS Tomaszowo 5:1
  • Granica Żarki Wielkie - Czarni Jelenin (sobota, 16.30)
  • Kwisa Trzebów - Sparta Grabik (sobota, 16.30)
  • Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Iskra Małomice (sobota, 16.30)
  • Zorza Brzeźnica - Orzeł Konin Żagański (niedziela, 15.00)
  • Czarni Przybymierz - Błękitni Kotowice (niedziela, 16.30)
  • Stal Jasień - Płomień Czerna (niedziela, 17.00)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie