Piłkarski rozkład jazdy na weekend 16-17 października. Będą derby w III lidze, mecze na szczycie w okręgówce i klasie A

Szymon Kozica
Szymon Kozica
W lipcowym sparingu Lechia Zielona Góra zremisowała z Wartą Gorzów 2:2 (1:0)
W lipcowym sparingu Lechia Zielona Góra zremisowała z Wartą Gorzów 2:2 (1:0) Szymon Kozica
Udostępnij:
Jest weekend, są piłkarskie emocje. W III lidze mamy drugie w tym sezonie derby: Lechia Zielona Góra podejmuje Wartę Gorzów. W zielonogórskiej okręgówce mecz na szczycie: Alfa Jaromirowice - Tęcza Krosno Odrzańskie. W gorzowskiej klasie A też: Kasztelania Santok - SHR Wojcieszyce. Sprawdź, gdzie jeszcze warto wybrać się na mecz!
Bramki dla Lechii Zielona Góra zdobyli: Martins Ekwueme i Szymon Przybylski. Dla Warty Gorzów padł gol samobójczy, a autorem drugiego był Kamil Szulc

Lechia Zielona Góra remisuje z Wartą Gorzów. - To był bardzo...

III liga

  • Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów (sobota, 15.00)
  • Zagłębie II Lubin - Carina Gubin (sobota, 13.00)

IV liga

  • Czarni Browar Witnica - Meprozet Stare Kurowo (sobota, 14.00)
  • Ilanka Rzepin - Stilon Gorzów Wlkp. (sobota, 15.00)
  • Korona Kożuchów - Promień Żary (sobota, 15.30)
  • Czarni Żagań - Dąb Sława - Przybyszów (sobota, 15.30)
  • Piast Iłowa - Budowlani Murzynowo (sobota, 15.30)
  • Pogoń Świebodzin - Piast Czerwieńsk (sobota, 15.30)
  • Polonia Słubice - Syrena Zbąszynek (sobota, 15.30)
  • Odra Nietków - Celuloza Kostrzyn (sobota, 16.00)
  • Lechia II Zielona Góra - Spójnia Ośno Lubuskie (niedziela, 12.00)
Na gorąco powiem, że cieszę się z tego, co jest, a jutro na pewno będę pluł sobie w brodę, że jeszcze dwie bramki mogłem dołożyć - przyznał Łukasz Kaczorowski, kapitan Odry Nietków

Odra Nietków gromi Piasta Czerwieńsk w derbach gminy. Łukasz...

Klasa okręgowa

Gorzów

  • GKP Pszczew - Róża Różanki (sobota, 14.00)
  • GKS Bledzew - Pogoń Skwierzyna (sobota, 14.00)
  • Zieloni Lubiechnia Wielka - Warta Słońsk (sobota, 14.00)
  • Polonia Lipki Wielkie - Radowiak Drezdenko (sobota, 15.00)
  • Spartak Deszczno - Stal Sulęcin (sobota, 15.30)
  • Kosmos 78 Rudnica - Piast Karnin (sobota, 16.00)
  • Toroma Torzym - Lubuszanin Drezdenko (sobota, 16.00)
  • Warta II Gorzów Wlkp. - Orzeł Międzyrzecz (niedziela, 11.00)

Zielona Góra

  • Dozamet Nowa Sól - Sprotavia Szprotawa (sobota, 15.00)
  • ŁKS Łęknica - Moczynianka Żagań (sobota, 15.30)
  • Odra Bytom Odrzański - Pogoń Przyborów (sobota, 15.30)
  • Pogoń Wschowa - Budowlani Lubsko (sobota, 15.30)
  • Start Płoty - Chynowianka Zielona Góra (sobota, 15.30)
  • Unia Kunice - Zorza Ochla (sobota, 15.30)
  • Alfa Jaromirowice - Tęcza Krosno Odrzańskie (niedziela, 15.00)
  • Kado Górzyn - Błękitni Ołobok (niedziela, 15.30)
Piękna pierwsza połowa dla gospodarzy. Ale potem było już tylko gorzej. KS DOZAMET i LZS KADO Górzyn. Mecz odbył się 2 października 2021 r. w Nowej Soli. Kliknij w zdjęcie i przejdź do galerii >>>

Sport w Nowej Soli. Czy przyjmie się moda na chodzenie na Do...

Klasa A, Gorzów

Grupa I

  • Błękitni Lubno - GKP Kłodawa (sobota, 16.00)
  • Kasztelania Santok - SHR Wojcieszyce (sobota, 16.00)
  • Warta Wawrów - Złote Piaski Dzierżów (sobota, 16.00)
  • Iskra Janczewo - Iskra Gorzów Wlkp. (niedziela, 13.00)
  • Stilon II Gorzów Wlkp. - Orzeł Trzcinna (niedziela, 13.30)

Grupa II

  • Zorza Kowalów - Juwenia Boczów (sobota, 15.00)
  • KS Lubniewiczanka - FC Kursko (sobota, 16.00)
  • Leśnik Lemierzyce - Mościenko Sienno (sobota, 16.00)
  • Chrobry Drzeńsko - Znicz Trzemeszno (niedziela, 14.00)
  • SKP Słubice - Iskra Głuchowo (niedziela, 14.00)
  • Zew Dąbroszyn - Pogoń Krzeszyce (niedziela, 15.00)

Grupa III

  • LZS Bobrówko - Błękitni Dobiegniew (sobota, 14.00)
  • Noteć Górecko - Lubuszanin II Drezdenko (sobota, 14.00)
  • Delta Stare Polichno - Muszelka Ogardy (niedziela, 14.00)
  • Łucznik Strzelce Kraj. - Sokół Gościm (niedziela, 14.00)
  • KS Rąpin - Pionier Zwierzyn (niedziela, 15.00)
  • Noteć Stare Bielice - Zjednoczeni Przytoczna (niedziela, 15.00)

Klasa A, Zielona Góra

Grupa I

  • Delta Smardzewo - Victoria Szczaniec (sobota, 15.30)
  • Jedność Podmokle - Obra Trzciel (sobota, 15.30)
  • Lech Sulechów - Zorza Port 2000 Mostki (sobota, 15.30)
  • Medyk Cibórz - Pogoń II Świebodzin (sobota, 15.30)
  • Sokół Kalsk - Sparta Nietkowice (sobota, 15.30)
  • Zryw Rzeczyca - Sokół Dąbrówka Wlkp. (sobota, 15.30)
  • Polonia Nowe Kramsko - Schnug Chociule (niedziela, 15.00)

Obejrzyj wideo: Pogoń II Świebodzin - Victoria Szczaniec 3:2 (2:1). Bramka dla Pogoni II

Grupa II

  • Czarni Drągowina - Znicz Leśniów Wielki (sobota, 15.00)
  • Bóbr Bobrowice - Spartak Budachów (sobota, 15.30)
  • KP Świdnica - Pogoń Wężyska (sobota, 15.30)
  • Zjednoczeni Brody - Budowlani II Lubsko (sobota, 15.30)
  • Sparta Mierków - Nafta Rybaki (sobota, 15.30)
  • Drzonkowianka Racula - Błękitni Zabłocie (sobota, 16.00)
  • Relax Grabice - Fadom Nowogród Bobrz. (niedziela, 14.00)

Grupa III

  • Błękitni Lubięcin - Cargovia Kargowa (sobota, 15.30)
  • GKS Siedlisko - Orzeł Szlichtyngowa (sobota, 15.30)
  • Cuprum Czciradz - Avia Siedlnica (sobota, 15.30)
  • MKS Nowe Miasteczko - Ikar Zawada (sobota, 15.30)
  • Odra Klenica - Sparta Łężyca (sobota, 15.30)
  • Dąb II Sława - Przybyszów - Piast Trzebiechów (niedziela, 14.00)
  • Mieszko Konotop - Czarni Rudno (niedziela, 16.00)

Grupa IV

  • Czarni Jelenin - Płomień Czerna (sobota, 14.00)
  • Czarni Przybymierz - Granica Żarki Wielkie (sobota, 15.30)
  • Iskra Małomice - Delta Sieniawa Żarska (sobota, 15.30)
  • KS Tomaszowo - Stal Jasień (sobota, 15.30)
  • Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Kwisa Trzebów (sobota, 15.30)
  • Sparta Grabik - Zorza Brzeźnica (niedziela, 15.00)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie