Piłkarski rozkład jazdy na weekend 22-23 maja. Gra III liga, IV liga, klasa okręgowa, klasa A

Szymon Kozica
Szymon Kozica
Piłkarze III-ligowej Lechii Zielona Góra w sobotę (22 maja) zagrają u siebie ze Ślęzą Wrocław. Początek meczu o godz. 17.00
Piłkarze III-ligowej Lechii Zielona Góra w sobotę (22 maja) zagrają u siebie ze Ślęzą Wrocław. Początek meczu o godz. 17.00 Szymon Kozica
W sobotę i niedzielę (22-23 maja) kolejne mecze rozegrają lubuskie drużyny piłkarskie. W III lidze Lechia Zielona Góra zaprezentuje się przed własną publicznością, a Warta Gorzów Wlkp. powalczy o punkty na wyjeździe. Podajemy weekendowy rozkład jazdy III ligi, IV ligi, klas okręgowych i klas A.

Obejrzyj wideo: Szymon Kobusiński strzela z rzutu wolnego bramkę dla Lechii Zielona Góra w meczu z ROW Rybnik

III liga

  • Lechia Zielona Góra - Ślęza Wrocław (sobota, 17.00)
  • ROW Rybnik - Warta Gorzów Wlkp. (sobota, 17.00)

IV liga

  • Dąb Sława - Przybyszów - Carina Gubin (sobota, 17.00)
  • Korona Kożuchów - ZAP Syrena Zbąszynek (sobota, 17.00)
  • Meprozet Stare Kurowo - Odra Nietków (sobota, 17.00)
  • Czarni Żagań - Czarni Browar Witnica (sobota, 17.00)
  • Pogoń Skwierzyna - Spójnia Ośno Lubuskie (sobota, 17.00)
  • Pogoń Świebodzin - Polonia Słubice (sobota, 17.00)
  • Stilon Prosupport Gorzów Wlkp. - Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie (sobota, 17.00)
  • Lechia II Zielona Góra - Arka Nowa Sól (niedziela, 12.00)
  • Stal Sulęcin - Piast Iłowa (niedziela, 18.00)

Klasa okręgowa, Gorzów Wlkp.

  • Piast Karnin - Spartak Zwolbet Deszczno (sobota, 14.00)
  • Warta Słońsk - Lubuszanin Drezdenko (sobota, 17.00)
  • Róża Różanki - Radowiak Drezdenko (sobota, 17.00)
  • Zjednoczeni Przytoczna - Toroma Torzym (sobota, 17.00)
  • Warta II Gorzów Wlkp. - Orzeł Międzyrzecz (niedziela, 11.00)
  • Polonia Lipki Wielkie - Budowlani Murzynowo (niedziela, 12.00)
  • Celuloza Kostrzyn - Kasztelania Santok (niedziela, 17.00)
  • GKP Pszczew - Błękitni Lubno (niedziela, 18.00)

Klasa okręgowa, Zielona Góra

  • Budowlani Lubsko - Chynowianka Zielona Góra (sobota, 15.00)
  • Sprotavia Szprotawa - Kado Górzyn (sobota, 15.00)
  • Piast Czerwieńsk - ŁKS Łęknica (sobota, 17.00)
  • Promień Żary - Drzonkowianka Racula (sobota, 17.00)
  • Zorza Ochla - Odra Bytom Odrzański (sobota, 17.00)
  • Lech Sulechów - Mieszko Konotop (sobota, 18.00)
  • Alfa Jaromirowice - Delta Sieniawa Żarska (niedziela, 17.00)
  • GKS Siedlisko - Pogoń Przyborów (niedziela, 17.00)
  • Sparta Grabik - Unia Kunice (niedziela, 17.00)

Klasa A, grupa I, Gorzów Wlkp.

  • Progres SHR Wojcieszyce - Lubniewiczanka Lubniewice (sobota, 17.00)
  • Fenix Ściechów - Kosmos 78 Rudnica (niedziela, 13.00)
  • GKP Bogdaniec - GKP Kłodawa (niedziela, 14.00)
  • KS Nowiny Wielkie - Iskra Gorzów Wlkp. (niedziela, 14.00)
  • Stilon Prosupport II Gorzów Wlkp. - Orzeł Trzcinna (niedziela, 17.00)

Klasa A, grupa II, Gorzów Wlkp.

  • As Pieski - Znicz Trzemeszno (sobota, 14.00)
  • Zieloni Lubiechnia Wielka - Odra Górzyca (sobota, 14.00)
  • Zorza Kowalów - Juwenia Boczów (sobota, 16.00)
  • Iskra Głuchowo - Leśnik Lemierzyce (niedziela, 14.00)
  • Chrobry Drzeńsko - FC Kursko (niedziela, 16.00)
  • Zew Dąbroszyn - Pogoń Krzeszyce (niedziela, 17.00)

Klasa A, grupa III, Gorzów Wlkp.

  • Błękitni Dobiegniew - KS Rąpin (sobota, 14.00)
  • Delta Stare Polichno - GKS Bledzew (sobota, 14.00)
  • Muszelka Ogardy - Warta Wawrów (sobota, 17.00)
  • Sokół Gościm - Noteć Stare Bielice (sobota, 17.00)
  • Uran Trzebicz - Noteć Górecko (sobota, 17.00)
  • Zjednoczeni II Przytoczna - LZS Bobrówko (niedziela, 15.00)

Klasa A, grupa I, Zielona Góra

  • Schnug Chociule - Zenit Ługów (sobota, 17.00)
  • Jedność Podmokle - Sparta Nietkowice (niedziela, 15.00)
  • Sokół Dąbrówka Wlkp. - Victoria Szczaniec (niedziela, 16.00)
  • Zorza Port 2000 Mostki - Sokół Kalsk (niedziela, 16.00)
  • Delta Smardzewo - Bizon Wilkowo (niedziela, 17.00)
  • Medyk Cibórz - Zryw Rzeczyca (niedziela, 17.00)

Klasa A, grupa II, Zielona Góra

  • Czarni Drągowina - Start Płoty (sobota, 16.00)
  • Zjednoczeni Brody - Fadom Nowogród Bobrzański (sobota, 16.00)
  • Pogoń Wężyska - Czarni Czarnowo (sobota, 16.00)
  • Bóbr Bobrowice - Ikar Zawada (sobota, 17.00)
  • Energetyk Dychów - Spartak Budachów (sobota, 17.00)
  • Sparta Mierków - Znicz Leśniów Wielki (sobota, 17.00)
  • Budowlani II Lubsko - Błękitni Zabłocie (niedziela, 16.00)

Klasa A, grupa III, Zielona Góra

  • Pogoń Wschowa - Odra Klenica (sobota, 16.00)
  • Cargovia Kargowa - Błękitni Lubięcin (sobota, 17.00)
  • Czarni Rudno - Sparta Łężyca (sobota, 17.00)
  • Cuprum Czciradz - Piast Parkovia Trzebiechów (sobota, 17.00)
  • MKS Nowe Miasteczko - Orzeł Szlichtyngowa (sobota, 17.00)
  • Błękitni Wierzbnica - Avia Siedlnica (niedziela, 14.00)
  • Dąb II Sława - Przybyszów - Modrzew Modrzyca (niedziela, 17.00)

Klasa A, grupa IV, Zielona Góra

  • Iskra Małomice - Błękitni Kotowice (sobota, 17.00)
  • Kwisa Trzebów - Orzeł Konin Żagański (sobota, 17.00)
  • KS Tomaszowo - Moczynianka Żagań (sobota, 17.00)
  • Płomień Czerna - KP Świdnica (sobota, 17.00)
  • Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Czarni Jelenin (niedziela, 17.00)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie