Piłkarski rozkład jazdy na weekend 23-24 października. Lechia Zielona Góra jedzie do lidera, Carina Gubin podejmuje wicelidera

Szymon Kozica
Szymon Kozica
W IV lidze prowadzi Stilon Gorzów, w okręgówkach Lubuszanin Drezdenko i Odra Bytom Odrzański
W IV lidze prowadzi Stilon Gorzów, w okręgówkach Lubuszanin Drezdenko i Odra Bytom Odrzański Szymon Kozica
Udostępnij:
Trudne zadanie przed lubuskimi III-ligowcami. Lechia Zielona Góra zagra na wyjeździe z liderem, a Carina Gubin przed własną publicznością zmierzy się z wiceliderem. W IV lidze w Czerwieńsku bój drużyn zamykających tabelę. Z kolei w okręgówce mecze na szczycie w Drezdenku i Przyborowie. Sprawdź, gdzie w weekend (23-24 października) warto wybrać się na mecz!
W lubuskich derbach piłkarze Lechii Zielona Góra pokonali Wartę Gorzów 1:0.

Jedna bramka w lubuskich derbach. Lechia Zielona Góra pokona...

III liga

  • Warta Gorzów - Gwarek Tarnowskie Góry (sobota, 13.00)
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Lechia Zielona Góra (sobota, 14.00)
  • Carina Gubin - Rekord Bielsko-Biała (sobota, 15.00)

IV liga

  • Dąb Sława - Przybyszów - Czarni Browar Witnica (sobota, 15.00)
  • Budowlani Murzynowo - Czarni Żagań (sobota, 15.00)
  • Ilanka Rzepin - Lechia II Zielona Góra (sobota, 15.00)
  • Meprozet Stare Kurowo - Polonia Słubice (sobota, 15.00)
  • Piast Czerwieńsk - Korona Kożuchów (sobota, 15.00)
  • Promień Żary - Piast Iłowa (sobota, 15.00)
  • Spójnia Ośno Lubuskie - Odra Nietków (sobota, 15.00)
  • Celuloza Kostrzyn - Pogoń Świebodzin (sobota, 15.00)
  • Stilon Gorzów Wlkp. - Syrena Zbąszynek (niedziela, 12.00)

Klasa okręgowa

Gorzów

  • Orzeł Międzyrzecz - Spartak Deszczno (sobota, 14.00)
  • Piast Karnin - Zieloni Lubiechnia Wielka (sobota, 14.00)
  • Róża Różanki - Toroma Torzym (sobota, 14.00)
  • Lubuszanin Drezdenko - Warta II Gorzów Wlkp. (sobota, 15.00)
  • Radowiak Drezdenko - GKP Pszczew (sobota, 15.00)
  • Stal Sulęcin - Kosmos 78 Rudnica (sobota, 15.00)
  • Warta Słońsk - GKS Bledzew (sobota, 15.00)
  • Pogoń Skwierzyna - Polonia Lipki Wielkie (sobota, 15.30)
Prezes Tęczy Krosno Odrzańskie Grzegorz Walczak (z lewej) z prezesem Cariny Gubin Andrzejem Iwanickim

Środowisko piłkarskie żegna Grzegorza Walczaka, zmarłego pre...

Zielona Góra

  • Chynowianka Zielona Góra - ŁKS Łęknica (sobota, 14.00)
  • Budowlani Lubsko - Odra Bytom Odrzański (sobota, 15.00)
  • Moczynianka Żagań - Unia Kunice (sobota, 15.00)
  • Pogoń Przyborów - Alfa Jaromirowice (sobota, 15.00)
  • Sprotavia Szprotawa - Kado Górzyn (sobota, 15.00)
  • Tęcza Krosno Odrzańskie - Start Płoty (sobota, 15.00)
  • Zorza Ochla - Dozamet Nowa Sól (sobota, 15.00)
  • Błękitni Ołobok - Pogoń Wschowa (niedziela, 15.00)

Klasa A, Gorzów

Grupa I

  • Złote Piaski Dzierżów - Iskra Janczewo (sobota, 14.00)
  • Błękitni Lubno - Warta Wawrów (sobota, 16.00)
  • KS Nowiny Wielkie - Kasztelania Santok (sobota, 16.00)
  • SHR Wojcieszyce- Stilon II Gorzów Wlkp. (sobota, 16.00)
  • Fenix Ściechów - GKP Kłodawa (niedziela, 13.00)

Grupa II

  • Juwenia Boczów - Lubniewiczanka Lubniewice (sobota, 15.00)
  • Iskra Głuchowo - Pogoń Krzeszyce (niedziela, 14.00)
  • SKP Słubice - Chrobry Drzeńsko (niedziela, 14.00)
  • Znicz Trzemeszno - Zorza Kowalów (niedziela, 14.30)
  • Mościenko Sienno - Odra Górzyca (niedziela, 15.00)
  • FC Kursko - Leśnik Lemierzyce (niedziela, 15.30)

Grupa III

  • Błękitni Dobiegniew - Noteć Górecko (sobota, 15.00)
  • Sokół Gościm - Uran Trzebicz (sobota, 15.00)
  • Zjednoczeni Przytoczna - Łucznik Strzelce Kraj. (sobota, 15.00)
  • Muszelka Ogardy - LZS Bobrówko (sobota, 15.30)
  • KS Rąpin - Delta Stare Polichno (niedziela, 15.00)
  • Lubuszanin II Drezdenko - Noteć Stare Bielice (niedziela, 15.00)

Klasa A, Zielona Góra

Grupa I

  • Obra Trzciel - Medyk Cibórz (sobota, 15.00)
  • Sokół Dąbrówka Wlkp. - Polonia Nowe Kramsko (sobota, 15.00)
  • Victoria Szczaniec - Sparta Nietkowice (sobota, 15.00)
  • Delta Smardzewo - Zryw Rzeczyca (niedziela, 13.00)
  • Pogoń II Świebodzin - Lech Sulechów (niedziela, 13.00)
  • Schnug Chociule - Jedność Podmokle (niedziela, 15.00)
  • Zorza Port 2000 Mostki - Sokół Kalsk (niedziela, 15.00)

Grupa II

  • Czarni Drągowina - Relax Grabice (sobota, 15.00)
  • Fadom Nowogród Bobrz. - Zjednoczeni Brody (sobota, 15.00)
  • Pogoń Wężyska - Bóbr Bobrowice (sobota, 15.00)
  • Znicz Leśniów Wielki - Błękitni Zabłocie (niedziela, 15.00)
  • Budowlani II Lubsko - Sparta Mierków (niedziela, 15.00)
  • Nafta Rybaki - KP Świdnica (niedziela, 15.00)
  • Spartak Budachów - Drzonkowianka Racula (niedziela, 15.45)

Grupa III

  • Cargovia Kargowa - Mieszko Konotop (sobota, 15.00)
  • Czarni Rudno - GKS Siedlisko (sobota, 15.00)
  • Ikar Zawada - Błękitni Lubięcin (sobota, 15.00)
  • Piast Trzebiechów - Orzeł Szlichtyngowa (sobota, 15.00)
  • Sparta Łężyca - Cuprum Czciradz (niedziela, 13.00)
  • Dąb II Sława - Przybyszów - Odra Klenica (niedziela, 14.00)
  • Avia Siedlnica - MKS Nowe Miasteczko (niedziela, 15.00)

IV grupa

  • Delta Sieniawa Żarska - Granica Żarki Wielkie (sobota, 15.00)
  • Iskra Małomice - Czarni Jelenin (sobota, 15.00)
  • Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Czarni Przybymierz (sobota, 15.00)
  • Orzeł Konin Żagański - Sparta Grabik (sobota, 15.00)
  • Zorza Brzeźnica - KS Tomaszowo (niedziela, 14.30)
  • Stal Jasień - Kwisa Trzebów (niedziela, 15.00)

Obejrzyj wideo: Pogoń Świebodzin - Piast Czerwieńsk 1:1 (0:0). Bramka dla Pogoni w 90+2 min

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie