III liga
- Warta Gorzów - Gwarek Tarnowskie Góry (sobota, 13.00)
- LKS Goczałkowice Zdrój - Lechia Zielona Góra (sobota, 14.00)
- Carina Gubin - Rekord Bielsko-Biała (sobota, 15.00)
IV liga
- Dąb Sława - Przybyszów - Czarni Browar Witnica (sobota, 15.00)
- Budowlani Murzynowo - Czarni Żagań (sobota, 15.00)
- Ilanka Rzepin - Lechia II Zielona Góra (sobota, 15.00)
- Meprozet Stare Kurowo - Polonia Słubice (sobota, 15.00)
- Piast Czerwieńsk - Korona Kożuchów (sobota, 15.00)
- Promień Żary - Piast Iłowa (sobota, 15.00)
- Spójnia Ośno Lubuskie - Odra Nietków (sobota, 15.00)
- Celuloza Kostrzyn - Pogoń Świebodzin (sobota, 15.00)
- Stilon Gorzów Wlkp. - Syrena Zbąszynek (niedziela, 12.00)
Klasa okręgowa
Gorzów
- Orzeł Międzyrzecz - Spartak Deszczno (sobota, 14.00)
- Piast Karnin - Zieloni Lubiechnia Wielka (sobota, 14.00)
- Róża Różanki - Toroma Torzym (sobota, 14.00)
- Lubuszanin Drezdenko - Warta II Gorzów Wlkp. (sobota, 15.00)
- Radowiak Drezdenko - GKP Pszczew (sobota, 15.00)
- Stal Sulęcin - Kosmos 78 Rudnica (sobota, 15.00)
- Warta Słońsk - GKS Bledzew (sobota, 15.00)
- Pogoń Skwierzyna - Polonia Lipki Wielkie (sobota, 15.30)
Zielona Góra
- Chynowianka Zielona Góra - ŁKS Łęknica (sobota, 14.00)
- Budowlani Lubsko - Odra Bytom Odrzański (sobota, 15.00)
- Moczynianka Żagań - Unia Kunice (sobota, 15.00)
- Pogoń Przyborów - Alfa Jaromirowice (sobota, 15.00)
- Sprotavia Szprotawa - Kado Górzyn (sobota, 15.00)
- Tęcza Krosno Odrzańskie - Start Płoty (sobota, 15.00)
- Zorza Ochla - Dozamet Nowa Sól (sobota, 15.00)
- Błękitni Ołobok - Pogoń Wschowa (niedziela, 15.00)
Klasa A, Gorzów
Grupa I
- Złote Piaski Dzierżów - Iskra Janczewo (sobota, 14.00)
- Błękitni Lubno - Warta Wawrów (sobota, 16.00)
- KS Nowiny Wielkie - Kasztelania Santok (sobota, 16.00)
- SHR Wojcieszyce- Stilon II Gorzów Wlkp. (sobota, 16.00)
- Fenix Ściechów - GKP Kłodawa (niedziela, 13.00)
Grupa II
- Juwenia Boczów - Lubniewiczanka Lubniewice (sobota, 15.00)
- Iskra Głuchowo - Pogoń Krzeszyce (niedziela, 14.00)
- SKP Słubice - Chrobry Drzeńsko (niedziela, 14.00)
- Znicz Trzemeszno - Zorza Kowalów (niedziela, 14.30)
- Mościenko Sienno - Odra Górzyca (niedziela, 15.00)
- FC Kursko - Leśnik Lemierzyce (niedziela, 15.30)
Grupa III
- Błękitni Dobiegniew - Noteć Górecko (sobota, 15.00)
- Sokół Gościm - Uran Trzebicz (sobota, 15.00)
- Zjednoczeni Przytoczna - Łucznik Strzelce Kraj. (sobota, 15.00)
- Muszelka Ogardy - LZS Bobrówko (sobota, 15.30)
- KS Rąpin - Delta Stare Polichno (niedziela, 15.00)
- Lubuszanin II Drezdenko - Noteć Stare Bielice (niedziela, 15.00)
Klasa A, Zielona Góra
Grupa I
- Obra Trzciel - Medyk Cibórz (sobota, 15.00)
- Sokół Dąbrówka Wlkp. - Polonia Nowe Kramsko (sobota, 15.00)
- Victoria Szczaniec - Sparta Nietkowice (sobota, 15.00)
- Delta Smardzewo - Zryw Rzeczyca (niedziela, 13.00)
- Pogoń II Świebodzin - Lech Sulechów (niedziela, 13.00)
- Schnug Chociule - Jedność Podmokle (niedziela, 15.00)
- Zorza Port 2000 Mostki - Sokół Kalsk (niedziela, 15.00)
Grupa II
- Czarni Drągowina - Relax Grabice (sobota, 15.00)
- Fadom Nowogród Bobrz. - Zjednoczeni Brody (sobota, 15.00)
- Pogoń Wężyska - Bóbr Bobrowice (sobota, 15.00)
- Znicz Leśniów Wielki - Błękitni Zabłocie (niedziela, 15.00)
- Budowlani II Lubsko - Sparta Mierków (niedziela, 15.00)
- Nafta Rybaki - KP Świdnica (niedziela, 15.00)
- Spartak Budachów - Drzonkowianka Racula (niedziela, 15.45)
Grupa III
- Cargovia Kargowa - Mieszko Konotop (sobota, 15.00)
- Czarni Rudno - GKS Siedlisko (sobota, 15.00)
- Ikar Zawada - Błękitni Lubięcin (sobota, 15.00)
- Piast Trzebiechów - Orzeł Szlichtyngowa (sobota, 15.00)
- Sparta Łężyca - Cuprum Czciradz (niedziela, 13.00)
- Dąb II Sława - Przybyszów - Odra Klenica (niedziela, 14.00)
- Avia Siedlnica - MKS Nowe Miasteczko (niedziela, 15.00)
IV grupa
- Delta Sieniawa Żarska - Granica Żarki Wielkie (sobota, 15.00)
- Iskra Małomice - Czarni Jelenin (sobota, 15.00)
- Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Czarni Przybymierz (sobota, 15.00)
- Orzeł Konin Żagański - Sparta Grabik (sobota, 15.00)
- Zorza Brzeźnica - KS Tomaszowo (niedziela, 14.30)
- Stal Jasień - Kwisa Trzebów (niedziela, 15.00)
Obejrzyj wideo: Pogoń Świebodzin - Piast Czerwieńsk 1:1 (0:0). Bramka dla Pogoni w 90+2 min
Wideo
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
Materiały promocyjne partnera