Piłkarski weekend

Wiesław Zdanowicz
Santos Świebodzin - Odra Bytom Odrzański
Santos Świebodzin - Odra Bytom Odrzański Wiesław Zdanowicz
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Wszystko o lokalnej piłce nożnej!

IV liga 17. Kolejka

TTS Przylep - Lubuszanin Drezdenko (odw.), Dąb Przybyszów - Syrena Zbąszynek 1:3, Sprotavia Szprotawa - KS Stilon Gorzów 2:5, Santos Świebodzin - Odra Bytom Odrzański 3:1, Ilanka Rzepin - Meprozet Stare Kurowo 2:1, Spójnia Ośno Lubuskie - Korona Kożuchów 3:0, Formacja Port 2000 Mostki - Arka Nowa Sól 4:1, Budowlani Lubsko - Odra Górzyca 3:2, Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Czarni Witnica 3:1

Tabela

1. KS Stilon Gorzów 17 48 63:12

2. Ilanka Rzepin 17 44 45:10

3. TS Przylep 16 36 47:21

4. Syrena Zbąszynek 17 33 47:23

5. Formacja Port 2000 17 30 31:15

6. Piast Karnin 17 25 25:25

7. Spójnia Ośno 17 24 26:20

8. Sprotavia Szprotawa 17 24 30:29

9. Santos Świebodzin 17 22 30:35

10. Lubuszanin Drezdenko 16 21 33:29

11. Dąb Przybyszów 17 21 27:29

12. Arka Nowa Sól 17 17 21:34

13. Meprozet St. Kurowo 17 17 20:33

14. Czarni Witnica 17 16 19:34

15. Budowlani Lubsko 17 15 13:53

16. Odra Górzyca 17 15 24:49

17. Odra Bytom 17 12 16:35

18. Korona Kożuchów 17 8 13:44

Okręgowka 15. kolejka

Korona Wschowa - Piast Czerwieńsk 1:1, Amator Bobrowniki - Zjednoczeni Lubrza 3v0, GKS Siedlisko - Unia Kunice (Żary) 1:3, Carina Gubin - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:2, KP Piast Iłowa - Zorza Ochl 3:1, Odra Nietków - Czarni Żagań 2:0, Promień Żary - Błękitni Ołobok 3:0, Zryw Rzeczyca - Mewa Cigacice 6:0

Tabela

1. Tęcza Krosno 15 34 49:11

2. Carina Gubin 15 32 42:13

3. Promień Żary 15 32 29:12

4. KP Piast Iłowa 15 27 27:17

5. Czarni Żagań 15 26 34:12

6. Błękitni Ołobok 15 25 29:22

7. Piast Czerwieńsk 15 25 24:17

8. Amator Bobrowniki 15 24 33:25

9. Odra Nietków 15 23 29:22

10. Unia Kunice (Żary) 15 21 31:29

11. Korona Wschowa 15 19 21:31

12. Zjednoczeni Lubrza 15 14 24:59

13. Zryw Rzeczyca 15 14 24:29

14. Mewa Cigacice 15 13 19:48

15. Zorza Ochla 15 10 17:41

16. GKS Siedlisko 15 3 12:56

Liga Juniorów 13. kolejka

ZAP Junior Zbąszynek - Formacja Port 2000 Mostki 1:0, Sprotavia Szprotawa - KS Falubaz II Zielona Góra 0:5, Dąb Przybyszów - Santos Świebodzin 0:0, Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko 3:0, Arka Nowa Sól - TS Przylep 1:0, Piast Iłowa - Korona Kożuchów 4:5, Drzonkowianka Racula - Tęcza Krosno Odrzańskie 5:2

Tabela

1. KS Falubaz II Z. Góra 13 37 72:7

2. Arka Nowa Sól 13 36 56:12

3. Dąb Przybyszów 13 25 27:17

4. Santos Świebodzin 13 25 28:19

5. Odra Bytom 13 24 29:21

6. TS Przylep 13 20 32:23

7. Korona Kożuchów 13 20 37:31

8. Drzonkowianka Racula 13 19 44:37

9. Tęcza Krosno 13 15 31:33

10. ZAP Junior Zbąszynek 13 14 22:31

11. Piast Iłowa 13 10 34:43

12. Formacja Port 2000 13 9 15:57

13. Sprotavia Szprotawa 13 9 44:51

14. Budowlani Lubsko 13 1 6:95

Tabele końcowe Orlików

kat. E-1 (rocznik 2006-2008)

Grupa I

1. Santos I Świebodzin 1890:18

2. Medyk Cibórz12 62:37

3. ZAP Junior II Zbąszynek 12 36:26

4. AP Lech Sulechów 10 32:24

5. Zryw Rzeczyca 7 22:34

6. Błękitni Toporów 3 16:63

7. Klon Babimost 0 9:59

Grupa II

1. ZAP Junior I Zbąszynek18 152:5

2. Santos II Świebodzin 15 73:45

3. Bizon Wikowo 12 40:41

4. Błękitni Ołobok 7 37:47

5. Zjednoczeni Lubrza 6 36:57

6. Zorza Mostki 4 17:63

7. Iskra Łagów 0 10:107

Tabele końcowe Ligi Żaków

(F1-F2) rocznik 2008-2009-2010

Grupa I

1. ULKS Victoria Szczaniec36 70:7

2. ZAP Junior I Zbąszynek 16 23:32

3. ZAP Junior II Zbąszynek 13 15:39

4. Klon Babimost 6 9:34

Drużyna AP Lech Sulechów wycofała się po rozpoczęciu rozgrywek.

Grupa II

1. Santos I Świebodzin 55 78:9

2. UKS AP Falubaz* 46 56:26

3. Formacja Port 2000 Mostki 22 32:48

5. Santos II Świebodzin 11 18:67

6. Schnug Chociule 9 9:56

*/ pełna nazwa: UKS AP Falubaz V Zielona Góra /Świebodzin

piłka ręczna

9. kolejka II ligi seniorów

SKS Orlik Brzeg - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 27:31, UKS Lider Swarzędz - LKS OSiR Komprachcice 27:26, EUCO-UKS Dziewiątka Legnica - MKS Zagłębie II Lubin S.A 25:19, TS Zew Świebodzin - SPR Bór Oborniki Śląskie 40:22, SKF KPR Sparta Oborniki - MKS Żagiew Dzierżoniów 26:17, Astra Nowa Sól - ŚKPR Świdnica 26:30, Start Konin - MKS Tęcza Kościan 32:30

Tabela:

1. Zielona Góra 9 18304:220

2. Świdnica 9 18 278:202

3. TS Zew 9 14 263:225

4. Dzierżoniów 9 11 256:222

5. Konin 9 10 252:254

6. Swarzędz 9 10 228:232

7. Komprachcice 9 8 253:263

8. Kościan 9 7 255:279

9. Lubin II 9 6 249:247

10. Oborniki Wlkp. 9 6 205:211

11. Brzeg 9 6 237:263

12. Legnica 96 201:235

13. Oborniki Śl. 9 4 239:323

14. Nowa Sól 9 2 209:253

4. kolejka II ligi kobiet

MUKS Lider Świebodzin - Handball Poznań 45:19, GMTS ZSLiT Sparta Gubin - KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 24:29, MKS Gniezno - KS AP Poznań 26:16, AZS AWF Poznań - MKS Zagłębie II Lubin S.A. 14:26

Tabela:

1. MKS Gniezno 4 8 139:87

2. MUKS Lider4 6 126:91

3. KS AP Poznań4 6 121:110

4. Handbal Wrocław4 6 129:109

5. GMTS Sparta 4 2 88:89

6. MKS Zagłębie4 296:109

7. Handball Poznań4 2 87:153

8. AZS AWF Poznań 4 0 73:110

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie