III liga
- Lechia Zielona Góra - Karkonosze Jelenia Góra 1:2
- Pniówek Pawłowice - Carina Gubin 3:2
- Ślęza Wrocław - Warta Gorzów 2:1
IV liga
- Budowlani Murzynowo - Meprozet Stare Kurowo 0:2
- Ilanka Rzepin - Piast Iłowa 5:0
- Lechia II Zielona Góra - Korona Kożuchów 2:2
- Stilon Gorzów - Dąb Sława - Przybyszów 4:0
- Odra Nietków - Pogoń Świebodzin 1:5
- Promień Żary - Syrena Zbąszynek 2:1
- Spójnia Ośno Lubuskie - Czarni Żagań 3:0 (walkower)
- Celuloza Kostrzyn - Czarni Browar Witnica 2:2
- Piast Czerwieńsk - Polonia Słubice 0:6
Klasa okręgowa
Gorzów
- GKP Pszczew - Piast Karnin 4:4
- Kosmos 78 Rudnica - Warta II Gorzów 6:0
- Polonia Lipki Wielkie - Stal Sulęcin 0:10
- Radowiak Drezdenko - Pogoń Skwierzyna 0:4
- Toroma Torzym - Spartak Deszczno 0:3
- Róża Różanki - Warta Słońsk 5:4
- Zieloni Lubiechnia Wielka - Lubuszanin Drezdenko 1:4
- GKS Bledzew - Orzeł Międzyrzecz 6:0
Zielona Góra
- ŁKS Łęknica - Budowlani Lubsko 3:0
- Pogoń Wschowa - Alfa Jaromirowice 0:3
- Sprotavia Szprotawa - Zorza Ochla 0:1
- Start Płoty - Odra Bytom Odrzański 1:10
- Unia Kunice - Pogoń Przyborów 2:0
- Dozamet Nowa Sól - Tęcza Krosno Odrzańskie 3:3
- Błękitni Ołobok - Moczynianka Żagań 3:2
- Kado Górzyn - Chynowianka Zielona Góra 3:1
Klasa A
Gorzów
Grupa I
- Kasztelania Santok - Błękitni Lubno 2:0
- SHR Wojcieszyce - KS Nowiny Wielkie 3:2
- Iskra Janczewo - GKP Kłodawa 2:0
- Orzeł Trzcinna - Iskra Gorzów 6:2
- Stilon II Gorzów - Złote Piaski Dzierżów 3:1
Grupa II
- Lubniewiczanka Lubniewice - Chrobry Drzeńsko 1:1
- Leśnik Lemierzyce - SKP Słubice 1:3
- Odra Górzyca - Znicz Trzemeszno 8:0
- Pogoń Krzeszyce - FC Kursko 0:6
- Zorza Kowalów - Iskra Głuchowo 8:0
- Zew Dąbroszyn - Juwenia Boczów 3:4
Grupa III
- LZS Bobrówko - Pionier Zwierzyn 0:2
- Noteć Górecko - Delta Stare Polichno 5:1
- Sokół Gościm - Zjednoczeni Przytoczna 10:1
- Uran Trzebicz - Błękitni Dobiegniew 6:0
- Łucznik Strzelce Kraj. - Muszelka Ogardy 0:3
- Noteć Stare Bielice - KS Rąpin 3:4
Zielona Góra
Grupa I
- Sparta Nietkowice - Obra Trzciel 0:2
- Lech Sulechów - Sokół Dąbrówka Wlkp. 9:0
- Sokół Kalsk - Schnug Chociule 1:6
- Medyk Cibórz - Delta Smardzewo 9:0
- Jedność Podmokle - Zryw Rzeczyca 0:2
- Polonia Nowe Kramsko - Victoria Szczaniec 1:2
- Zorza Port 2000 Mostki - Pogoń II Świebodzin 2:1
Grupa II
- Drzonkowianka Racula - Budowlani II Lubsko 3:3
- KP Świdnica - Czarni Drągowina 3:4
- Błękitni Zabłocie - Nafta Rybaki 1:3
- Bóbr Bobrowice - Fadom Nowogród Bobrz. 1:2
- Sparta Mierków - Relax Grabice 0:3
- Spartak Budachów - Pogoń Wężyska 4:2
- Zjednoczeni Brody - Znicz Leśniów Wielki 1:3
Grupa III
- Błękitni Lubięcin - Dąb II Sława - Przybyszów 5:1
- GKS Siedlisko - Avia Siedlnica 3:3
- Cuprum Czciradz - Piast Trzebiechów - mecz przerwany
- Mieszko Konotop - Sparta Łężyca 2:5
- MKS Nowe Miasteczko - Odra Klenica 1:1
- Orzeł Szlichtyngowa - Ikar Zawada 2:1
- Czarni Rudno - Cargovia Kargowa 2:0
Grupa IV
- Granica Żarki Wielkie - Zorza Brzeźnica 3:3
- Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Stal Jasień 0:5
- Płomień Czerna - Kwisa Trzebów 1:0
- KS Tomaszowo - Iskra Małomice 1:2
- Czarni Przybymierz - Orzeł Konin Żagański 4:4
- Sparta Grabik - Czarni Jelenin 4:4
Obejrzyj wideo: Odra Nietków - Stilon Gorzów 0:3. Rzut karny dla Stilonu
Wideo
20240417_Dawid_Wygas_Wizualizacja_stadionu_Rakowa
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
Materiały promocyjne partnera