Zamknij

Gazeta Lubuska

Piotr Protasiewicz, Lucjan Błaszczyk i Maciej Murawski spotkali się przy stole pingpongowym. Efekty obejrzymy w telewizji

Piotr Protasiewicz, Lucjan Błaszczyk i Maciej Murawski – znani nie tylko w Polsce zielonogórscy sportowcy spotkali się i zagrali… w tenisa stołowego.

Facebook.com/ZKS Palmiarnia Zielona Góra

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/21] Następne

Piotr Protasiewicz, Lucjan Błaszczyk i Maciej Murawski – znani nie tylko w Polsce zielonogórscy sportowcy spotkali się i zagrali… w tenisa stołowego. Ale nie o rywalizację tu chodziło, a przede wszystkim o rozmowy, które zaaranżowała Natalia Bąk, reporterka TVP Sport. Była tenisistka stołowa, m.in. medalistka mistrzostw świata i Europy juniorek, zaprosiła sławnych zielonogórskich sportowców do udziału w programie „Rozmowy przy stole”.

Zielonogórski Klub Sportowy Palmiarnia wydarzeniem pochwalił się na swoim facebookowym profilu: „Na hali sportowej WOSiR w Drzonkowie odwiedzili nas znamienici sportowcy. Przy pingpongowym stole grali i rozmawiali Lucjan Błaszczyk (ZKS Palmiarnia), Piotr Protasiewicz (Falubaz) i Maciej Murawski (Akademia Piłkarska). Moderatorem spotkania była Natalia Bąk (TVP Sport). Umiejętności wysokie, wesoła atmosfera i dużo ciekawych wypowiedzi. Program z wydarzenia będzie można obejrzeć już w maju na TVP Sport”.

Obejrzyjcie zdjęcia ze spotkania słynnych zielonogórskich sportowców >>>>

POLECAMY: Obejrzyjcie piękne graffiti i niedbałe bazgroły z symbolami Falubazu

ZOBACZ TEŻ: Zielonogórzanie morsowali w lodowatej wodzie Karkonoszy

POLECAMY Zobaczcie, jak Emilia Czerwińska pokonała Słowaczkę podczas gali MFC 18

OBEJRZYJ: Tak działa Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy