MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Plebanki sprawiły lanie pokojowym

(olis)
Jak się nie cieszyć z takiego wyniku. Przystanek Jezus pokonał Przystanek Woodstock 8:0. fot. Krzysztof Tomicz
Pojedynek Przystanek Jezus - Przystanek Woodstock rozstrzygnięty. Wynik 8:0 dla plebanków.

- Wygrali lepsi. Poza tym mieliśmy chody na górze - skomentował wynik meczu ks. Andrzej Draguła, rzecznik Przystanku Jezus.

Zdradził też, że w drużynie nie znalazły się przypadkowe osoby. Po stronie plebanków (tak z sympatią Woodstock nazywa ekipę Przystanku Jezus) grali klerycy i księża oraz, jak nam wyjaśnił ks. Draguła, osoby świeckie. Wszyscy wysportowani i zaprawieni w boju. - Mieliśmy też świetnych kibiców - dorzucił A. Draguła.

Rzeczywiście fanklub Przystanku Jezus dał z siebie wszystko. "5:0 to mało. Wyginaj śmiało ciało" - krzyczeli do swoich po pierwszej połowie meczu. Pomogło. O 14.29 "plebanki" strzelają szóstego gola. Minutę później siódmego, a po dwóch minutach ósmego. Kibice na pocieszenie krzyknęli tylko drużynie Owsiaka "Pokojowi są fajowi", a potem był już taniec zwycięstwa na boisku.