Plebiscyt Nasze Dobre Lubuskie - na zgłoszenia czekamy jeszcze do 2 listopada!

Akcja specjalna Nasze Dobre Lubuskie
Zaletą ziemianki jest fakt, że jest lekka: w wersji podstawowej ziemianka plastikowa waży około 200 kilogramów, dzięki czemu można ją bez trudu zamontować bez wykorzystania ciężkiego sprzętu
Zaletą ziemianki jest fakt, że jest lekka: w wersji podstawowej ziemianka plastikowa waży około 200 kilogramów, dzięki czemu można ją bez trudu zamontować bez wykorzystania ciężkiego sprzętu fot. MARO Roman Matuszewski
Do tegorocznego konkursu zgłosiła się ze swoją piwniczką ogrodową, FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA MARO Roman Matuszewski. Rozwiązanie zaskakujące, a przy tym praktyczne, ponieważ piwniczka wykonana jest z laminatu poliestrowo-szklanego. Warto zwrócić uwagę na jej przemyślany kształt i konstrukcję, które pozwalają na bezproblemowe posadowienie jej w ziemi i obsypanie nawet metrową warstwą, bez ryzyka uszkodzenia. Atutem ziemianki plastikowej są warunki, jakie w niej panują przez cały rok, a które pozwalają na to, by bezpiecznie przechowywać tam pewne produkty spożywcze od wiosny aż do zimy. Firma Maro powstała w 2001 roku. Jest producentem szamb ekologicznych, produkuje także szamba plastikowe oraz zbiorniki dla szamb plastikowych.

Firma Pana Romana Matuszewskiego bierze udział w konkursie już 13 raz, a w 2014 roku została nagrodzona za przydomową oczyszczalnię ekologiczną, która zajęła II miejsce w kategorii produkt przemysłowy.

To 14 edycja konkursu Nasze Dobre Lubuskie, organizowanej przez Gazetę Lubuską. Doceniamy w nim niezwykłe produkty i usługi. Promujemy je, nagradzamy tytułem, który stał się już prawdziwą marką. Tytuły w dwóch osobnych klasyfikacjach przyznaje Kapituła oraz Czytelnicy Gazety Lubuskiej.

Podstawowym celem plebiscytu jest wyłonienie i wypromowanie najlepszych produktów i usług wytwarzanych przez firmy, których siedziba lub oddział znajduje się na terenie, na którym ukazuje się Gazeta Lubuska. Ma promować produkty bądź usługi, które mają doskonałą jakość i cieszą się popularnością wśród konsumentów.

Od początku istnienia konkursu kapituła nagrodziła ponad 150 wyjątkowych i innowacyjnych produktów oraz usług. W tegorocznej edycji oprócz znanych już kategorii: produkt przemysłowy - nowoczesne technologie, produkt spożywczy - gastronomia, usługi, pojawiły się dwie nowe: produkt i usługi ekologiczne, zdrowie i uroda.

Jeżeli jeszcze nie zgłosiliście swoich produktów lub usług do konkursu, wciąż macie szansę - na Wasze zgłoszenia czekamy do2 listopada! Co możecie zyskać?

Wygrana w konkursie to przede wszystkim zdobycie prestiżowego certyfikatu “Nasze Dobre Lubuskie 2021” potwierdzającego jakość produktu czy usługi. Niewątpliwym atutem będzie również możliwość promowania na łamach Gazety Lubuskiej oraz w serwisie internetowym.

W 2021 roku wracamy do zasad i organizacji konkursu sprzed pandemii. Każda ze zgłoszonych usług i produktów będzie mieć możliwość osobistego zaprezentowania się przed Kapitułą, bo to właśnie ona zadecyduje o przyznaniu tego prestiżowego tytułu. W przypadku wprowadzenia obostrzeń wynikających z sytuacji epidemiologicznej w kraju Kapituła obradować będzie online.

Zgłoszenia do plebiscytu przyjmujemy do 2 listopada 2021 r., do godz. 24.00 w formularzu zgłoszeniowym na stronie www.gazetalubuska.pl/NDL

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska