POKAŻ TALENT! Lubisz śpiewać? Masz wokalne uzdolnienia? Zgłoś się do akcji odkrywania talentów. Główna nagroda: 10 000 złotych!

Akcja specjalna Pokaż Talent!
Głosowanie w konkursie Pokaż Talent! rozpoczęte. Zobacz kandydatów do nagród w kategorii Talent Wokalny Roku. Wciąż możesz też przesłać swoje zgłoszenie konkursowe. Na laureatów czekają występy lub prezentacje podczas wielkiej ogólnopolskiej gali w Teatrze Capitol w Warszawie i nagroda główna finansowa - 10 000 złotych.
KLIKNIJ i GŁOSUJ
lub prześlij
swoje zgłoszenie

____________________

Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią powraca wielka ogólnopolska akcja POKAŻ TALENT!, która w naszym województwie jest prowadzona na stronach naszego serwisu, na łamach gazety oraz w serwisie www.naszemiasto.pl. W ramach akcji po raz kolejny głosami internautów i Czytelników zostaną przyznane nagrody dla utalentowanych wokalistów.

- Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub gorzej - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji POKAŻ TALENT! - Tak mówią słowa znanej piosenki i trzeba przyznać, że bardzo wiele osób ma talent wokalny. W poprzednich edycjach akcji Pokaż Talent! była to zdecydowanie najpopularniejsza kategoria plebiscytu. W tym roku zgłoszeń z pewnością także będzie wiele. Łatwość rejestracji dźwięku i dostępność internetowych warsztatów wokalnych sprawia, że coraz więcej osób próbuje swoich sił w śpiewaniu. Wszystkich zapraszamy, aby pochwalili się swoimi umiejętnościami w naszej akcji..

Akcja POKAŻ TALENT!
to szansa dla każdego
 • GDZIEKOLWIEK MIESZKASZ - poszukiwania talentów rozpoczną się w każdym powiecie naszego regionu. Najpierw laureaci zostaną wybrani na szczeblu wojewódzkim, a następnie awansują do ogólnopolskich eliminacji i wielkiego finału.

 • JAKIEKOLWIEK MASZ DOŚWIADCZENIE - do udziału zapraszamy zarówno tych, którzy mają na koncie pierwsze sukcesy, jak i tych, dla których to będzie debiut, osoby, które już rozwijają i szlifują swój talent, jaki i tych, którzy sami go w sobie odkryli i jeszcze nie pokazali światu.

 • NIEZALEŻNIE, ILE MASZ LAT - w kategorii Talent Wokalny - Soliści mogą wziąć udział nie tylko dorośli, lecz także młodzież i dzieci, które skończyły 10 lat. Jeśli rodzice będą chcieli pochwalić się wokalnym talentem młodszych dzieci, mogą zgłosić dziecko do kategorii Małe Talenty.

 • JEŚLI ŚPIEWASZ W ZESPOLE - kategoria Talent Wokalny - Soliści jest kategorią indywidualną. Jeśli śpiewasz w duecie lub w zespole, możesz się do niej zgłosić samodzielnie lub zgłosić duet lub zespół w kategorii Talent wokalno-muzyczny - zespoły.

KLIKNIJ i CZYTAJ
o wszystkich kategoriach akcji
Z powiatu
na ogólnopolską scenę

Akcja będzie prowadzona w kilku etapach:

 • ZGŁOSZENIA (czerwiec - lipiec) - najpierw będziemy szukać talentów w każdym powiecie, zapraszając Czytelników i internautów do przesyłania zgłoszeń do akcji.
 • ELIMINACJE REGIONALNE (lipiec - sierpień) - w pierwszym etapie w głosowaniu publiczności zostaną wybrane osoby, które awansują do ogólnopolskich eliminacji.
 • ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIE (sierpień - wrzesień) - laureaci z każdego regionu zmierzą się w ogólnopolskim półfinale, który wyłoni uczestników wielkiej gali i finałowego głosowania.
 • WIELKA GALA FINAŁOWA (wrzesień) - akcję zakończy wielka gala w Teatrze Capitol w Warszawie. Gala będzie retransmitowana w internecie w serwisach internetowych 20 dzienników regionalnych w całej Polsce.
 • FINAŁOWE GŁOSOWANIE - podczas wielkiej gali rozpocznie się ostatni etap głosowania, w którym zostanie wybrany zwycięzca akcji i laureat głównej nagrody 10 000 złotych.
KLIKNIJ i ZOBACZ
galę poprzedniej edycji akcji
Czekają
nagrody finansowe

Nagrody w eliminacjach regionalnych

Pięciu wokalistów, którzy w pierwszym etapie głosowania - w eliminacjach regionalnych - otrzymają najwięcej głosów, zdobędzie:

 • awans do drugiego etapu akcji - eliminacji ogólnopolskich,
 • dyplom potwierdzający wyróżnienie zdobyte w pierwszym etapie akcji,
 • prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!”, który zostanie dołączony do całego nakładu gazety,
 • nagrodę finansową w wysokości 2000 złotych za pierwsze miejsce w eliminacjach regionalnych, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.

Nagrody w eliminacjach ogólnopolskich

Trzech wokalistów, którzy w drugim etapie głosowania - w eliminacjach ogólnopolskich - otrzymają najwięcej głosów, zdobędzie:

 • zaproszenie na występ podczas wielkiej finałowej gali akcji POKAŻ TALENT! w Teatrze Capitol w Warszawie,
 • dwuosobowe zaproszenie dla bliskich na ogólnopolską galę,
 • statuetkę POKAŻ TALENT! wręczaną podczas gali.

Nagrody w wielkim finale

Wokalista, który w finałowym głosowaniu otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie:

 • tytuł Talent Wokalny Polski 2023,
 • nagrodę główną w wysokości 10 000 złotych.

_______________

Katarzyna Wojtecka
tel. 695 119 848
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: POKAŻ TALENT! Lubisz śpiewać? Masz wokalne uzdolnienia? Zgłoś się do akcji odkrywania talentów. Główna nagroda: 10 000 złotych! - Dziennik Bałtycki

Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska