PolAndRock 2018 (Woodstock): pociągi, bilety, rozkład jazdy....

  PolAndRock 2018 (Woodstock): pociągi, bilety, rozkład jazdy. Sprawdź, jak dojechać PKP do Kostrzyna nad Odrą, Będzo 80 dodatkowych składów

  Zdjęcie autora materiału
  Jakub Pikulik

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  pociągi na woodstock

  PolAndRock Festival 2018 - jak co roku tysiące uczestników dojadą do Kostrzyna nad Odrą pociągami. Sprawdź rozkład jazdy i ceny biletów. ©Jakub Pikulik / archiwum

  PolAndRock 2018 (Woodstock) - pociągi. Spółka Polregio jak co roku uruchomi specjalne pociągi, które będą kursowały do Kostrzyna nad Odrą, a po zakończonej imprezie odwiozą woodstockowiczów do domów. Sprawdź rozkład jazdy pociągów na PolAndRock Festival (dawny Woodstock) i ceny biletów.
  pociągi na woodstock

  PolAndRock Festival 2018 - jak co roku tysiące uczestników dojadą do Kostrzyna nad Odrą pociągami. Sprawdź rozkład jazdy i ceny biletów. ©Jakub Pikulik / archiwum

  PolAndrock Festival 2018 - pociągi, rozkład jazdy. Jak co roku w czasie PolAndRock Festivalu (dawniej Woodstock), również w 2018 roku kolej uruchomi specjalne pociągi musicRegio. To one dowiozą Was do Kostrzyna i odwiozą do domów po zakończonej imprezie.

  Wszystkie informacje o PolAndRock Festivalu 2018 (Przystanku Woodstock 2018) w Kostrzynie nad Odrą: PolAndRock festival (Przystanek Woodstock 2018): koncerty, zdjęcia, filmy, informacje

  PolAndRock Festival 2018 - pociągi. Sprawdź rozkład jazdy


  Pociągi musicRegio
  uruchamiane są co roku przez firmę Polregio. Będą jechać do i z Kostrzyna nad Odrą. Specjalne pociągi na PolAndRock Festival 2018 wyruszą z kilkudziesięciu miast w Polsce, to m. in.: Warszawa, Kraków, Katowice, Bielsko-Biała, Opole, Wrocław, Olsztyn, Gdańsk, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Kielce, Białystok, Zielona Góra, Łódź, Rzeszów, Częstochowa, Radom, Kalisz, Słupsk, Koszalin i Gliwice.

  Pociągi na PolAndRock Festival 2018 będą jechały z stronę Kostrzyna z Polski wschodniej i centralnej. Składy przyjadą więc m. in. z Warszawy, Łodzi i Białegostoku. Jednak ze względu na prowadzone remonty torowisk, będą one musiały pojechać drogą okrężną, przez Kutno, Toruń, Gniezno i Poznań. Część z nich pojedzie przez Łódź, Kalisz i Poznań. W tych wszystkich miejscowościach będzie można wejść do pociągu i przyjechać do Kostrzyna na PolAndRock Festival 2018.

  Ale to nie wszystko. Kolejne pociągi przyjadą do Kostrzyna na PolAndRock Festival (Woodstock) z północy Polski. Składy przyjadą z Trójmiasta przez Słupsk i Koszalin. Niektóre składy przejadą przez Kołobrzeg. Pociągi na Woodstock 2018 w Kostrzyna przyjadą też z Olsztyna przez Toruń i Bydgoszcz.

  Z Kolei z południa Polski będzie można przyjechać do Kostrzyna na PolAndRock Festival 2018 z Rzeszowa, Katowic, Bielska-Białej, Rybnika, Gliwic, Zabrza, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Opola, Wrocławia i Głogowa. Pociągi na Woodstock będą zatrzymywały się też w mniejszych miejscowościach.

  PolAndRock 2018 - pociągi, ceny biletów


  Ceny biletów na PolAndrock Festival 2018 (dawny Woodstock) zaczynają się już od 49 zł. To cena za pociąg w obie strony. Przy zakupie biletów obowiązują również zniżki studenckie (wynoszą 51 proc.), uczniowskie (37 proc.) i inne ulgi, które przewidział ustawodawca.

  Sprzedaż biletów kolejowych na PolAndRock 2018 (Woodstock) ma się rozpocząć 10 lipca. Będzie je można kupić zarówno w kasach stacjonarnych, jak i przez internet.

  SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD JAZDY POCIĄGÓW NA POLANDROCK FESTIWAL 2018


  PolAndRock 2018 już po raz 24.


  Przypomnijmy, że PolAndRock Festival 2018 (Woodstock) odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą w dniach 2, 3, 4 sierpnia. Będzie to już 24 edycja tej imprezy i 15. z rzędu, organizowana na polu w Kostrzynie.

  Sonda

  Jakim transportem wybierasz się na PolAndRock Festival 2018?


  Chcesz wiedzieć kto zagra na PolAndRock Festival 2018 (Przystanek Woodstock 2018)? Przystanek Woodstock 2016: zespoły, koncerty kto zagra

  Zobacz też wideo: Mieszkańcy Kostrzyna nad Odrą popierają organizację w mieście kolejnych edycji PolAndRock Festivalu. Miasto zleciło profesjonalne badanie opinii publicznej


  POLECAMY INFORMACJE DOTYCZĄCE POLANDROCK FESTIVALU 2018 (WOODSTOCK 2018):
  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Załączniki (1)

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Mapa PolAndRock 2018

  Mapa 24. PolAndRock Festiwalu (Przystanku Woodstock 2018)

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Już 25 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors!

  Już 25 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.