Gazeta Lubuska

PolAndRock Festival 2018 (Woodstock): Impreza zakończona, teraz czas na wielkie sprzątanie [WIDEO, ZDJĘCIA]

W niedzielę, 5 sierpnia, przed piątą nad ranem zakończył się PolAndRock Festival 2018. W drogę powrotną do domów ruszyły dziesiątki tysięcy festiwalowiczów.

Jakub Pikulik

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/28] Następne

PolAndRock Festival 2018 (Woodstock): Impreza zakończona, teraz czas na wielkie sprzątanie [WIDEO, ZDJĘCIA]

W niedzielę, 5 sierpnia, przed piątą nad ranem zakończył się PolAndRock Festival 2018. W drogę powrotną do domów ruszyły dziesiątki tysięcy festiwalowiczów. Jak co roku, zostały po nich tony śmieci. W tym roku jednak sporo odpadków zgromadzono w specjalnie do tego celu wyznaczonych miejscach.Przypomnijmy, nowością PolAndRock Festivalu 2018 była akcja "Zaraz będzie czysto". Organizatorzy rozdawali festiwalowiczom worki na śmieci i przygotowali na terenie imprezy punkty, w których można zostawiać zapełnione worki. Wielu uczestników posłuchało apeli organizatorów i zostawiło odpadki w specjalnie do tego wyznaczonych miejscach. Co ciekawe, znacznie miej niż w latach poprzednich jest też różnych mebli (kanap, foteli, krzeseł itd.). Tu również uczestnicy PolAndRock Festivalu posłuchali apeli Jurka Owsiaka, aby nie przywozić na festiwalowe pole takich przedmiotów, bo ich późniejsze sprzątnięcie jest problematyczne.

Niemniej jednak do posprzątania z festiwalowej łąki są tony śmieci. Koszt uprzątnięcia terenu ponosi organizator. Sprzątaniem zajmuje się specjalnie do tego wynajęta firma. Trwa to zazwyczaj około dwóch, trzech tygodni.

Wszystkie informacje o PolAndRock Festivalu 2018 (Przystanku Woodstock 2018) w Kostrzynie nad Odrą: PolAndRock festival (Przystanek Woodstock 2018): koncerty, zdjęcia, filmy, informacje

PolAndRock Festival. Zobacz nasz serwis specjalny:
Polecamy