PolAndRock Festival 2018 (Woodstock). Wystąpi Frank Carter....

  PolAndRock Festival 2018 (Woodstock). Wystąpi Frank Carter. Na ASP będzie Noc Jazzu. Po raz kolejny wystąpi też Teatr 6.piętro

  Materiały prasowe, oprac. (pik)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Poznaliśmy nowe gwiazdy PolAndRock Festivalu 2018.
  1/4

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Jakub Pikulik / archiwum

  Jurek Owsiak ogłosił nowe gwiazdy PolAndrock Festivalu 2018 (Woodstock). Frank Carter and The Rattlesnakes wystąpią na Dużej Scenie 24. Pol'and'Rock Festival, a na Akademii Sztuk Przepięknych będzie można posłuchać jazzu oraz obejrzeć spektakl "Polityka" Teatru 6.piętro!
  Znamy kolejnych artystów, który na początku sierpnia wystąpią na 24. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Dziś wieczorem, w trakcie cotygodniowej audycji "Zaraz Będzie Ciemno" w Antyradiu, Jurek Owsiak ogłosił, że na Dużej Scenie festiwalu wystąpi Frank Carter and The Rattlesnakes, a na Akademii Sztuk Przepięknych podczas Nocy Jazzu będzie można posłuchać najlepszych jazzowych zespołów. Kolejny raz na festiwal zawita także Teatr 6.piętro, tym razem ze spektaklem "Polityka".

  Sonda

  Czy wybierasz się na Przystanek Woodstock 2018?


  PolAndRock Festival 2018: Frank Carter and The Rattlesnakes


  Przed oczami na pewno macie obraz Franka Cartera – nurkuje w tłum pod sceną, jego obnażony tors pokryty kolorowymi tatuażami. Artysta wrzeszczy tak mocno, że wydaje się że zaraz pękną mu żyły.
  Frank Carter and The Rattlesnakes wystąpią na Dużej Scenie 24. Pol'and'Rock Festival Materiały organizatorów

  Ten obraz wokalisty utrwalił się w pamięci publiczności od czasów gdy był liderem i wokalistą hardcorowej kapeli Gallows. Każdy, kto przesłucha najnowsze wydawnictwo formacji Frank Carter and The Rattlesnakes, czyli wydaną w 2017 roku płytę „Modern Ruin”, może usłyszeć echa tej wściekłej, napędzanej gniewem i agresją twórczości z czasów Gallows. Jednak „Modern Ruin” udowadnia, że artysta ma ogromny potencjał i stać go na wiele więcej.

  Wszystkie informacje o PolAndRock Festivalu 2018 (Przystanku Woodstock 2018) w Kostrzynie nad Odrą: PolAndRock festival (Przystanek Woodstock 2018): koncerty, zdjęcia, filmy, informacje

  PolAndRock Festival 2018: Noc Jazzu na ASP


  Mimo że jazzmani wielokrotnie gościli w Kostrzynie nad Odrą, to właśnie w 2017 roku po raz pierwszy w historii festiwalu powstała scena dla muzyki improwizowanej. „Noc Jazzu” zainicjowana została przez magazyn JAZZ FORUM i Jurka Owsiaka.

  Zeszłoroczne, fantastyczne przyjęcie na Akademii Sztuk Przepięknych sprawiło, że ten projekt będzie kontynuowany, w tym roku stawiając na potężną dawkę energii! Połączenie doświadczenia z młodzieńczą ekscytacją.
  W Akademii Sztuk Przepięknych będzie można posłuchać jazzu Materiały organizatorów

  Jazz od zawsze był muzyką wolności, co w dzisiejszych czasach na nowo nabiera znaczenia. Czy istnieje w Polsce bardziej odpowiednie miejsce na jazzowy manifest wolności?

  Chcesz wiedzieć kto zagra na PolAndRock Festival 2018 (Przystanek Woodstock 2018)? Przystanek Woodstock 2016: zespoły, koncerty kto zagra

  Koncerty przygotowane wspólnie z JAZZ FORUM:
  Akademia Sztuk Przepięknych

  1 sierpnia (środa)
  20:20 - P.Unity
  00:00 - Tomasz Chyła
  01:40 - Laboratorium

  2 sierpnia (czwartek)

  01:20 - Bibobit

  Mała Scena
  2 sierpnia (czwartek)

  23:10 - Laboratorium


  Teatr 6.piętro


  Dla wszystkich miłośników teatru na wzgórzu Akademii Sztuk Przepięknych mamy fantastyczną wiadomość! Kolejny raz na Najpiękniejszy Festiwal Świata zawita Teatr 6.piętro. Tym razem ze Sztuką "Polityka".

  POLITYKA to gorzko-ironiczna komedia, szydząca w bardzo inteligentny sposób z naszej klasy politycznej, w której śmiech nie jest celem, tylko środkiem do rozmowy o bolączkach współczesnej Polski.

  W realiach lat 20-tych, czasu emancypacji kobiet i budowy II Rzeczpospolitej, rozgrywa się burzliwy romans dwójki głównych bohaterów. Posłanka lewicy i poseł prawicy uwikłani zostają nie tylko w miłosne, ale także partyjne perypetie. Polityczne i uczuciowe potyczki przedstawicieli dwóch wrogich obozów, w których łapówkarstwo, prywata i nepotyzm są nieodzowną częścią tego, co nazywa się „uprawianiem polityki”, tworzą prześmiewczą komedię lewicowo-prawicowych namiętności.

  POLECAMY INFORMACJE DOTYCZĄCE POLANDROCK FESTIVALU 2018 (WOODSTOCK 2018):
  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Mapa PolAndRock 2018

  Mapa 24. PolAndRock Festiwalu (Przystanku Woodstock 2018)

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia