Polecam saneczkarstwo i bobsleje. Komentarz redaktora...

  Polecam saneczkarstwo i bobsleje. Komentarz redaktora Szymona Kozicy

  Szymon Kozica

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Polecam saneczkarstwo i bobsleje. Komentarz redaktora Szymona Kozicy

  ©Archiwum ,,GL"

  Jest taki czas, że potrafię obejrzeć w telewizji nawet curling i skeleton. I ten czas właśnie się zaczął. Igrzyska w Pjong¬czangu mam na myśli.
  Polecam saneczkarstwo i bobsleje. Komentarz redaktora Szymona Kozicy

  ©Archiwum ,,GL"

  Co będziecie oglądali? Pewnie skoki - obowiązkowy punkt programu w wielu domach. Może biegi - z sentymentu i szacunku dla Justyny Kowalczyk. Jakiś biathlon - z niekończącą się nadzieją, że może wreszcie teraz. Trochę łyżwiarstwa - a nuż, widelec ktoś zaskoczy jak Zbigniew Bródka.

  W ramach patriotyzmu, także lokalnego, polecam jeszcze dwie dyscypliny: saneczkarstwo i bobsleje. W pierwszej warto pokibicować Ewie Kuls-Kusyk i Natalii Wojtuściszyn z Nowin Wielkich niedaleko Gorzowa.
  Aha, wcześniej zachęcam też do przeczytania tekstu o obu paniach - na ostatniej stronie. I nie przejmujmy się wyliczeniami bukmacherów, którzy twierdzą, że tu mamy 0,7 procenta szans na medal. W rywalizacji bobsleistów trzymajmy kciuki za załogę Arnolda Zdebiaka, do niedawna całkiem niezłego lekkoatlety, wychowanka Agrosu Żary. Tak, tak, są i lubuskie akcenty w reprezentacji Polski!

  A najbardziej zachęcam Was do zachowania zdrowego rozsądku w tym kibicowaniu i trzymaniu kciuków. Na niektórych komentatorów proponuję przymknąć oko (niekiedy nawet dość mocno), a to, co opowiadają, podzielić sobie przez dwa albo i przez trzy.


  Zobacz nasz Magazyn Informacyjny:  POLECAMY:


  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Wideo