Policjant z Głogowa wicemistrzem Polski policjantów w tenisie stołowym

Źródło: KPP w Głogowie
Mistrzostwa Polski Policji w tenisie stołowym - Lubartów 2017. Nasz podwójny medalista asp. szt. Arkadiusz Mularczyk. Źródło: KPP w Głogowie
Głogowski policjant asp. szt. Arkadiusz Mularczyk wraz z reprezentacją dolnośląskich policjantów zajął drugie miejsce drużynowo i trzecie indywidualnie podczas Mistrzostw Polski Policji w tenisie stołowym - Lubartów 2017.

O miano najlepszego tenisisty stołowego wśród polskich policjantów rywalizowało 53 zawodników z całego kraju. Arkadiusz Mularczyk został wyróżniony nagrodę Fair Play rozgrywanych zawodów.

Mistrzostwa rozgrywane w dniach 28 – 29 stycznia w Lubartowie.

Drużyna reprezentująca KWP we Wrocławiu zajęła drugie miejsce ustępując jedynie reprezentacji KWP w Bydgoszczy. W klasyfikacji indywidualnej asp. szt. Arkadiusz Mularczyk zajął trzecie miejsce zdobywając brązowy medal. Zawodnik z Głogowa został dodatkowo wyróżniony nagrodą Fair Play za szczególną postawę sportową w trakcie zawodów.