Polkowiczanie wywalczyli dwa srebrne medale

(jawa)
Pięcioro polkowiczan wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski Masters w Pływaniu. Zostały rozegrane w Poznaniu. Reprezentowali klub Murena. Przywieźli medale.

Była to jedna z imprez w ramach pływackiego pucharu Polski. Srebrne medale zdobyli Bogdan Puchalski na dystansie 50 m stylem motylkowym oraz Grażyna Grzegorzewska na dystansie 50 m stylem dowolnym.

Ponadto Jan Adamowicz był siódmy na 50 metrów stylem dowolnym i piąty na 800 m. Wiesław Zając uplasował się na szóstym miejscu (styl dowolny, 50 metrów) oraz na piątym miejscu (200 metrów klasykiem). Bogdan Jawor zajął szóste miejsce na 200 metrów stylem klasycznym.

Zawodnicy Mureny w sztafecie 4x50 metrów zajęli szóste miejsce z czasem 2:44,28.

Kolejne zawody z cyklu pucharu Polski 7 i 8 marca w Chełmie.