Polska - Kamerun w MŚ 2014 w siatkówce (transmisja live). Kolejne łatwe zwycięstwo Polaków? (wideo)

Redakcja
Polska - Kamerun w MŚ 2014 w siatkówce (transmisja live)
Polska - Kamerun w MŚ 2014 w siatkówce (transmisja live) sxc.hu
Polska - Kamerun w Mistrzostwach Świata 2014 w siatkówce. Początek sobotniego (6 września) meczu o godz. 20.15. Eksperci zapowiadają: to będzie kolejne łatwe zwycięstwo Polaków w grupie A.

- Nie wyobrażam sobie, byśmy stracili seta z Kamerunem. Natomiast Argentyna mnie zawodzi. W ich grze brakuje radości, mają poważne twarze i spisuję się poniżej oczekiwań. Jeżeli Polacy ich nie zlekceważą, a do tej pory nie widziałem żadnych symptomów świadczących o braku koncentracji, to w niedzielnym meczu też nie powinni mieć problemów - komentuje Zbigniew Zarzycki, były reprezentant Polski w siatkówce, mistrz świata z 1974 roku i mistrz olimpijski z 1976 roku.

3 mecze, 9 punktów, 9 wygranych setów - Polska nie przegrała jeszcze meczu w Mistrzostwach Świata 2014 w siatkówce. Mało tego, nasza drużyna nie straciła jeszcze seta! Dlatego w spotkaniu z Kamerunem powinniśmy odnieść czwarte, bezproblemowe zwycięstwo.

Przeczytaj też:Polska przejechała po Wenezueli jak walec

Kamerun to w siatkówce egzotyczny rywal. Ten afrykański kraj jest znany przede wszystkim z solidnej reprezentacji piłkarskiej. A w siatkówce? W dotychczasowych trzech meczach mistrzostw świata Kamerun nie zdobył punktów i zdołał ugrać tylko jednego seta. Polacy wręcz odwrotnie. Są gospodarzami mistrzostw, liderami i według osób głosujących w naszej sondzie, zdobędą jeden z medali MŚ 204.

Kolejnym przeciwnikiem Polski będzie Argentyna, która w sobotę 6 września pokonała 3:0 Australię.

/Foto Olimpik/x-news. Zapowiedź meczu Polska - Kamerun w MŚ 2014

Kibice, którzy nie mają dostępu do kanałów, gdzie można oglądać MŚ 2014 na żywo, poniżej mogą sprawdzić, gdzie jest transmisja live online oraz na żywo w Internecie.

Polska - Kamerun live 1

Polska - Kamerun live 2

Polska - Kamerun live 3

Polska - Kamerun to nie jedyny mecz w grupie A MŚ 2014
Oprócz Polski i Kamerunu w sobotę odbył się już mecz Argentyny i Australii (3:0). W sobotę grają też Wenezuela z Serbią.