1/15
W ostatnim meczu fazy grupowej eliminacji Euro 2020...

W ostatnim meczu fazy grupowej eliminacji Euro 2020 reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2. Błyskawicznie objęliśmy prowadzenie po bramce Sebastiana Szymańskiego, Słoweńcy szybko jednak wyrównali. Podobnie było w drugiej połowie, kiedy Robert Lewandowski strzelił gola, a odpowiedział Josip Ilicić. Bohaterem - oczywiście obok Łukasza Piszczka, który rozegrał ostatnie spotkanie w reprezentacji - został Jacek Góralski. Właśnie on zdobył zwycięską bramkę na 3:2. Zobacz, jak oceniliśmy "Górala", Piszczka i pozostałych reprezentantów Polski!

Uruchom galerię klikając w ikonę "następne zdjęcie", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu

2/15
Wiele pracy nie miał, choć dwie bramki wpuścił. Trzeba...

Wojciech Szczęsny: 3 (skala 1-6)

Wiele pracy nie miał, choć dwie bramki wpuścił. Trzeba jednak przyznać, że w obu sytuacjach nie miał dużych szans na obronę.

3/15
Mieliśmy wystawić mu „szóstkę” niezależnie od okoliczności....

Łukasz Piszczek: 6-

Mieliśmy wystawić mu „szóstkę” niezależnie od okoliczności. Nie ustrzegł się prostego błędu, który mógł zakończyć się stratą bramki. Dziękujemy za wszystkie piękne chwile podczas 66. meczów „Piszcza” w reprezentacji. Jego pożegnalnie nieco się przedłużyło, bo miał zagrać 30 minut, a zszedł dopiero tuż przed przerwą.

4/15
Selekcjoner zatrzymał Piszczka na boisku dłużej, bo pierwszą...

Kamil Glik: 3+

Selekcjoner zatrzymał Piszczka na boisku dłużej, bo pierwszą zmianę stracił już w trzeciej minucie. Po starciu z Janem Oblakiem boisko musiał opuścić Glik. Miał jednak udział przy golu Szymańskiego!