Ponad dwie godziny horroru. A na koniec zwycięstwo i radość w Międzyrzeczu! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Dariusz Brożek
Po trwającym 140 minut bardzo zaciętym i pełnym niespodziewanych zwrotów meczu zawodnicy GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz wygrali z siatkarzami MKST Astra Nowa Sól 3:2 (31:29, 20:25, 15:25, 25:23, 17:15).

Mecz międzyrzeckiego Orła z Astrą Nowa Sól odbył się w sobotę, 30 stycznia, w hali sportowej w Międzyrzeczu. Jego finał podniósł ciśnienie widzom. Międzyrzeczanie grali w osłabionym składzie, gdyż podczas meczu kontuzji doznał ich kapitan Piotr Haładus, który już na początku drugiego seta musiał zejść z boiska. W dodatku czołowy fajter Orłów Mariusz Szulikowski ostatnio chorował i wszedł na boisko tylko na kilka minut. Mimo tego gospodarze pokazali gościom ostre pazury. Spotkanie obejrzało ponad 200 kibiców, którzy na koniec przez kilka minut skandowali „Dziękujemy”.

Najlepszym zawodnikiem był Przemysław Strajch z Orła.

Zdaniem kibiców, to był najlepszy mecz międzyrzeczan w tym sezonie. Relacja i zdjęcia we wtorek na portalu www.glosmiedzyrzecza.pl oraz w środę w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny