Zamknij

Gazeta Lubuska

Pościg niemieckiej policji na S3. Auta uciekały w kierunku Gorzowa [ZDJĘCIA, WIDEO]

Audi i mercedes nie zatrzymały się do policyjnej kontroli na granicy w Kołbaskowie. Niemieccy policjanci podjęli pościg za samochodami.- To sprawa niemieckiej

Piotr Sawiński / Radio Szczecin

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/6] Następne

Pościg niemieckiej policji na S3. Auta uciekały w kierunku Gorzowa

Audi i mercedes nie zatrzymały się do policyjnej kontroli na granicy w Kołbaskowie. Niemieccy policjanci podjęli pościg za samochodami.



- To sprawa niemieckiej policji. Pościg odbywał się od przejścia granicznego w Kołbaskowie - informuje st. aspirant Irena Kornicz z zachodniopomorskiej policji. Ucieczka i pościg miały miejsce na S3. Samochody jechały w kierunku Gorzowa. Mercedes dachował i spadł ze skarpy tuż przy węźle Radziszewo, druga osobówka została zatrzymana w Pile (woj. wielkopolskie).

Za kierownicą mercedesa siedział 32-letni Polak. W wyniku odniesionych obrażeń został przewieziony do szpitala. Audi A8 kierowała 51-letnia mieszkanka Łodzi. Z policyjnych ustaleń wynika, że audi zostało skradzione w Niemczech. - Policjanci zajechali drogę pojazdowi i zatrzymali kobietę. Teraz wyjaśniane są wszystkie okoliczności - mówi kom. Andrzej Latosiński z komendy powiatowej w Pile.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy