Do pożaru doszło w nocy z 1 na 2 maja w Krośnie Odrzańskim. - Po godzinie 4:40 obudził nas dźwięk syreny alarmowej. Po chwili wiedzieliśmy już, że płonie

OSP Osiecznica

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/10] Następne

Do pożaru doszło w nocy z 1 na 2 maja w Krośnie Odrzańskim. - Po godzinie 4:40 obudził nas dźwięk syreny alarmowej. Po chwili wiedzieliśmy już, że płonie zabudowa na ogródkach działkowych przy ul. Pionierów - relacjonują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Osiecznicy. - Jeszcze przed naszym dojazdem z pożarem zmagali się strażacy zawodowcy z Krosna Odrzańskiego. Akcja gaśnicza ze względu na trudny teren i mnogość zabudowy była bardzo utrudniona. Do pomocy skierowano więc kolejne zastępy.

W pożarze spłonęły altanki, kurnik, szopki oraz rosnące w pobliżu drzewa. - Część strażaków pracowała w aparatach ochrony dróg oddechowych. Ostatecznie działania zakończono po godzinie 7:00 i zastępy rozjechały się do swoich jednostek - dodają uczestnicy akacji.

W akcji wzięli udział: JRG Krosno Odrzańskie, OSP Dąbie, OSP Osiecznica, OSP Radnica oraz policja. Zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości OSP Osiecznica.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy