MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pożar samochodu w Skwierzynie. Strażacy ugasili ogień [ZDJĘCIA]

Jakub Pikulik
Jakub Pikulik
Do pożaru fiata cinquecento doszło w poniedziałek, 16 października około godziny 21 w Skwierzynie. Płomienie pojawiły się w komorze silnika i częściowo strawiły również kabinę. Niezbędna była interwencja strażaków.Samochód zapalił się na ul. Za Wartą. Płomienie objęły komorę silnika i cześć kabiny. Na szczęście osoby jadące fiatem w porę opuściły pojazd i nikt nie ucierpiał. Do pożaru przyjechały trzy zastępy strażaków: dwa z OSP Skwierzyna i jeden z JRG w Międzyrzeczu. Gaszenie pojazdu trwało około 30 minut. Zdjęcia z akcji gaśniczej publikujemy dzięki uprzejmości strażaków z OSP Skwierzyna.Przeczytaj też:  Skwierzyna: Kolejny groźny pożar w Murzynowie (zdjęcia)Zobacz też wideo: Co było przyczyną pożaru katedry w Gorzowie?
Do pożaru fiata cinquecento doszło w poniedziałek, 16 października około godziny 21 w Skwierzynie. Płomienie pojawiły się w komorze silnika i częściowo strawiły również kabinę. Niezbędna była interwencja strażaków.Samochód zapalił się na ul. Za Wartą. Płomienie objęły komorę silnika i cześć kabiny. Na szczęście osoby jadące fiatem w porę opuściły pojazd i nikt nie ucierpiał. Do pożaru przyjechały trzy zastępy strażaków: dwa z OSP Skwierzyna i jeden z JRG w Międzyrzeczu. Gaszenie pojazdu trwało około 30 minut. Zdjęcia z akcji gaśniczej publikujemy dzięki uprzejmości strażaków z OSP Skwierzyna.Przeczytaj też: Skwierzyna: Kolejny groźny pożar w Murzynowie (zdjęcia)Zobacz też wideo: Co było przyczyną pożaru katedry w Gorzowie? OSP Skwierzyna
Do pożaru fiata cinquecento doszło w poniedziałek, 16 października około godziny 21 w Skwierzynie. Płomienie pojawiły się w komorze silnika i częściowo strawiły również kabinę. Niezbędna była interwencja strażaków. Samochód zapalił się na ul. Za Wartą. Płomienie objęły komorę silnika i cześć kabiny. Na szczęście osoby jadące fiatem w porę opuściły pojazd i nikt nie ucierpiał. Do pożaru przyjechały trzy zastępy strażaków: dwa z OSP Skwierzyna i jeden z JRG w Międzyrzeczu. Gaszenie pojazdu trwało około 30 minut. Zdjęcia z akcji gaśniczej publikujemy dzięki uprzejmości strażaków z OSP Skwierzyna.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska