Jak wygląda cała inwestycja?
Według przedstawionych informacji w ramach pierwszego etapu prac budowalnych realizowane będą roboty ziemne związane z wyrównaniem oraz stabilizacją gruntu i fundamentowaniem.
- Mirbud to nasz sprawdzony partner biznesowy, z którym z sukcesem zrealizowaliśmy podobny projekt w Siedlcach. Tym bardziej jesteśmy przekonani, że nasza dobra współpraca będzie kontynuowana przy realizacji zielonogórskiej inwestycji - tłumaczy Magdalena Kowalewska, przedstawicielka Immofinanz w Polsce. - Warto dodać, że decydując się na budowę parku handlowego w Zielonej Górze, nie tylko poszerzamy ofertę handlową dla mieszkańców, ale także wspieramy miasto w przebudowie odcinka samej Szosy Kisielińskiej, usprawniając zarówno komunikację do naszego parku handlowego, a także wpływając na poprawę infrastruktury drogowej - przekonuje Kowalewska.
Dojazd do parku handlowego będzie możliwy nie tylko od strony Szosy Kisielińskiej, ale także z ulicy Kętrzyńskiej, która łączy tę część Zielonej Góry z drogą ekspresową S3. Jak podkreśla inwestor, tylko dzięki temu liczba potencjalnych klientów znajdujących się w obszarze ok. 30 minut jazdy samochodem szacowana jest na 270 tys. osób.
Sinsay, Martes Sport, Kakadu...
Jedną z najważniejszych kwestii, jakie interesują mieszkańców, jest to, jakie marki pojawią się w nowym centrum handlowym. W maju informowaliśmy, że wśród najemców znajdzie się grupa LPP – Sinsay, która zajmie 1,1 tys. mkw. Media obiegła też informacja, że swoje punkty otworzą tutaj również Martes Sport oraz Kakadu.
Wideo: Zielona Góra. Budynek po kultowym Kinie Nysa nadal popada w ruinę
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?