Promocja w Rossmannie na kolorówkę została uruchomiona. Sieć drogerii Rossmann przygotowała promocję -55 % na kolorowe kosmetyki. Nie dajcie się nabrać, jeśli otrzymacie pewnego maila. Oszuści atakują.

Internetowi oszuści znowu atakują. Tym razem, jak informuje RMFmaxxx podszywają się pod drogerię Rossmann. Co robią? Wysyłają maile i zapraszają do wzięcia udziału w akcji. Do wygrania są bony na zakupy w sklepie Rossmann. Biorąc po uwagę trwającą obecnie promocję - 55 % na zakupy kosmetyków kolorowych, oferta ta może wydać się naprawdę kusząca.

Czytaj również: ROSSMANN: promocja na kolorówkę. -55% na podkłady, pudry, tusze do rzęs w Rossmannie! Nowa promocja, październik 2018. LISTA PRODUKTÓW

Rossmann - darmowy bon na zakupy

Oszuści wysyłają mail zatytułowany: „Bon za zakupy do Rossmanna czeka na odbiór” .

Wiadomość wygląda, jak wysłana ze sklepu. Na pierwszy rzut oka, może nie wzbudzić naszych podejrzeń. W treści czytamy, co trzeba zrobić, aby taki bon do Rossmanna uzyskać. Okazuje się, że wystarczy wypełnić krótką ankietę. Po otwarciu maila pojawia się też duży napis: „Wygraj kartę podarunkową o wartości 500 zł do wybranej drogerii Rossmann!”.

Podany jest też link. Pamiętajcie - nie klikamy w niego! Jeśli to zrobicie, przekierowani zostaniecie do strony, na której trzeba podać wszystkie swoje dane. Tego oczekują oszuści. A jak się domyślacie, może to skutkować poważnymi konsekwencjami. Można np. stracić dostęp do swoich kont, stracić pieniądze, albo otrzymać niebezpiecznego wirusa na komputer.

Rossmann - uważajcie na oszustów!

Sklep Rossmann przypomina, że kontaktuje się z klientami tylko przez zweryfikowane konta!

UWAGA! Przypominamy, że wszystkie organizowane przez nas konkursy i promocje prezentowane są tylko i wyłącznie w gazetkach promocyjnych, magazynie „Skarb”, aplikacji Rossmann PL, na portalu www.rossmann.pl, a także na oficjalnych profilach Rossmanna w mediach społecznościowych oznaczonych jako konta zweryfikowane. Udział w naszych akcjach i konkursach NIGDY nie wiąże się z jakimikolwiek dodatkowymi kosztami. Informacje o akcji rozdawania kart podarunkowych lub konkursy z koniecznością wysyłania płatnych SMS w grupach lub profilach podszywających się pod drogerie Rossmann są próbą oszustwa. Podejmujemy kroki, aby tego typu fałszywe informacje zostały zablokowane, tymczasem bardzo prosimy Państwa o ostrożność” – przypomina sieć drogerii na swojej stronie internetowej.

WIDEO: Nożownik ranił 15-latka