Przedsiębiorco! Zachodnia Izba Przemysłowo – Handlowa zaprasza Cię na Gospodarczą Inaugurację Roku

Materiał informacyjny Zachodniej Izby Przemysłowo - Handlowej
Jesteś lubuskim przedsiębiorcą? Jeśli tak, to z pewnością będziesz zainteresowany najważniejszym wydarzeniem gospodarczym w naszym regionie. Już we wtorek, 16 lutego, Zachodnia Izba Przemysłowo – Handlowa organizuje XIII edycję Gospodarczej Inauguracji Roku, a jej gościem specjalnym będzie prof. Witold Modzelewski. Otwarcie roku w lubuskiej gospodarce nie może odbyć się bez Ciebie. A uczestniczyć możesz w nim on-line.

Noworoczne spotkania biznesu organizowane przez największą lubuską organizację zrzeszającą przedsiębiorców mają już swoją długoletnią tradycję. W każdej z edycji inauguracji roku gospodarczego uczestniczy szerokie grono lubuskich przedsiębiorców, samorządowców oraz przedstawicieli świata polityki i nauki. Tym razem nie będzie inaczej. Podczas spotkania będzie okazja do wysłuchania wystąpień ekspertów, a ZIP-H przedstawi, z jakich dotacji w tym roku będą mogli skorzystać lubuscy przedsiębiorcy.

Ze względu na ograniczenia związane z pandemią w tym roku Izba zdecydowała się na przeniesienie uroczystości do sieci.

– Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nic nie zastąpi tradycyjnych spotkań i rozmów, za którymi tak wszyscy tęsknimy. Tym razem zmuszeni jednak jesteśmy spotkać się on-line. Nie mniej dokładamy wszelkich starań, aby tegoroczna cyfrowa wersja wydarzenia godnie zastąpiła te, do których wszyscy przywykliśmy – mówi Jerzy Korolewicz, prezes ZIPH.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie prof. Witold Modzelewski. To jeden z najwybitniejszych specjalistów w zakresie prawa podatkowego, niekwestionowany autorytet w zakresie podatku od towarów i usług oraz podatku akcyzowego. W latach 1992-1996 był wiceministrem finansów odpowiedzialnym za przebudowę systemu polskiego prawa podatkowego. Profesor w swoim wystąpieniu postara się przybliżyć uczestnikom najważniejsze zmiany podatkowe, na które należy zwrócić uwagę, podejmując decyzje biznesowe w bieżącym roku.

Podczas Gospodarczej Inauguracji Roku głos zabierze również członek zarządu województwa lubuskiego Marcin Jabłoński, który przybliży plany władz samorządowych w zakresie m.in. planów wsparcia dla przedsiębiorców w 2021 r. oraz nowej unijnej perspektywy. Prezes Kostrzyńsko -Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Krzysztof Kielec, przedstawi natomiast możliwości lokowania nowych inwestycji na terenach strefowych w naszym regionie.

Tradycyjnie już, podczas Gospodarczej Inauguracji Roku ofertę na nadchodzące 12 miesięcy zaprezentuje Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa. W 2021 r. czeka na przedsiębiorców szeroki wachlarz usług. m.in. druga edycja Lubuskich Bonów Szkoleniowych, oferta praktyk i staży, konferencje, szkolenia oraz bony na innowacje. Szczegóły nowej oferty będzie można poznać podczas transmisji tego spotkania.

Izba zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się we wtorek 16 lutego o godzinie 10.00. Transmisję będzie można śledzić na Izbowym kanale YouTube.

Link do kanału: Kliknij tutaj i przejdź do kanału ZIPH Gorzów

Kliknij tutaj i przejdź do spotkania

Wideo

Dodaj ogłoszenie