Przedszkole na Medal 2018. Nagrodziliśmy laureatów naszej akcji!

achaZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (3 zdjęcia)
W poniedziałek, 18 czerwca zakończyliśmy naszą niesamowitą przygodę odwiedzania przedszkoli w naszym województwie. Koniec plebiscytu Przedszkole na Medal. Dziękujemy przede wszystkim fantastycznym przedszkolakom.

W środę, 6 czerwca rozpoczęliśmy wyprawę po całym województwie, aby wręczyć nagrody wszystkim laureatom plebiscytu Przedszkole na Medal. Naszą podróż rozpoczęliśmy od północnej części Lubuskiego. Do jakich miejscowości zajechaliśmy?

Na początku odwiedziliśmy niewielki Lubiszyn, w którym powitała nas cała armia przedszkolaków. Do tutejszej sali widowiskowej przyszły bowiem maluchy z tutejszego przedszkola, a także dołączyły do nich dzieci z oddziału w pobliskiej Baczynie. Na scenie pojawiła się nie tylko pani dyrektor, ale również przedstawicielka urzędu gminy.

Przedszkole na Medal 2018. Przedszkole w Lubiszynie z oddzia...

To pokazało, jak wiele ludzi zaangażowanych było w sukces przedszkola w Lubiszynie. Nie dziwi więc fakt, że placówka zajęła w naszej akcji pierwsze miejsce w rankingu powiatów gorzowskiego i strzelecko-drezdeneckiego. Na ręce pani dyrektor trafił pamiątkowy dyplom oraz nowoczesny oczyszczacz, którego zadaniem będzie zapewnienie w przedszkolu czystego powietrza.

Kolejnym przystankiem był Gorzów Wielkopolski, tam odwiedziliśmy grupę Kwiatki Małgorzatki z Przedszkola Miejskiego nr 11 im. Marii Kownackiej. Dzieci dostały od nas piłki do skakania, zestawy kredek. Dodatkowo każdy z maluchów otrzymał miecz do puszczania baniek mydlanych oraz kolorową, edukacyjną układankę.

Przedszkole na Medal 2018. Grupa Kwiatki Małgorzatki z Miejs...

Następnie udaliśmy się do Miejskiego Przedszkola nr 21, gdzie na ręce tutejszej pani dyrektor złożyliśmy pamiątkowy dyplom, voucher na reklamę o wartości 1.000 zł oraz trzy tablice edukacyjne. Każda z nich od razu znalazła swojego właściciela - najmłodsze przedszkolaki.

Przedszkole na Medal 2018. Przedszkole Miejskie nr 21 im. Mi...

Ostatnim przystankiem w Gorzowie Wielkopolskim było Miejskie Przedszkole nr 7 Bajkowy Świat. Tu również, w towarzystwie pani dyrektor, zajrzeliśmy do jednej z grup, gdzie przekazaliśmy nagrody dla całego przedszkola. Były to: trzy tablice edukacyjne, voucher na reklamę o wartości 2.000 zł oraz pamiątkowy dyplom. Dołączył do nas również przedstawiciel rady rodziców, którego od razu poprosiliśmy do pamiątkowego zdjęcia.

Przedszkole na Medal 2018. Miejskie Przedszkole nr 7 Bajkowy Świat

Na koniec pojechaliśmy do Dobiegniewa, gdzie czekała na nas grupa Muchomorki, która zajęła w naszej akcji II miejsce. Muchomorki otrzymały od nas piłki do skakania, edukacyjne układanki oraz miecze do puszczania baniek mydlanych. Piłki skoczki od razu znalazły amatorów. Oby służyły wszystkim jak najdłużej!

Przedszkole na Medal 2018. Grupa Muchomorki z Przedszkola Ba...

W czwartek, 7 czerwca podróż rozpoczęliśmy od Wawrowa, gdzie od rana czekały na nas poprzebierane maluchy. Dzieci dostały nagrody, a później pięknie dla nas zatańczyły taniec country, świetnie się przy tym bawiąc.

Grupa Pszczółki z Gminnego Przedszkola w Wawrowie

Z Wawrowa udaliśmy się do Niegosławia, gdzie czekały na nas nie tylko dzieci z tutejszego oddziału przedszkolnego, ale również cała szkoła! Zorganizowano uroczysty apel, podczas którego wręczyliśmy nagrody na ręce pani dyrektor.

Przedszkole w Niegosławiu zajęło drugie miejsce w kategorii ...

W Drezdenku odwiedziliśmy grupę Iskierki, która zajęła w naszej akcji III miejsce w powiatach gorzowskim i strzelecko-drezdeneckim. Po wręczeniu nagród dzieci odśpiewały dla nas piosenkę!

Grupa Iskierki z Publicznego Przedszkola w Drezdenku

Mieliśmy również trzy przystanki w Gorzowie Wielkopolskim. W Niepublicznym Przedszkolu Akademia Smyka zostawiliśmy oczyszczacz marki LifeAir oraz m.in. pamiątkowy dyplom.

W grupie Biedronki z Przedszkola Miejskiego nr 29 Kasztanowa Kraina (I miejsce) rozdaliśmy nagrody dla każdego z przedszkolaków, a także ciężarówkę edukacyjną z liczydłem, zestawy kredek, piłkę z autografem Zbigniewa Bońka, piłki do skakania i tablicę edukacyjną.

Grupa Biedronki z Miejskiego Przedszkola nr 29 w Gorzowie Wi...

Zajrzeliśmy również do grupy Biedronki z Przedszkola Miejskiego nr 12 - tu dzieci zajęły miejsce III i otrzymały od nas piłki skoczki, a także miecze do puszczania baniek mydlanych oraz edukacyjne układanki dla każdego.

Grupa Biedronki z Miejskiego Przedszkola nr 12 w Gorzowie Wi...

Na samym końcu czwartkowej wyprawy zajrzeliśmy również do Międzyrzecza, w którym Przedszkole Tęczowa Akademia otrzymało oczyszczacz powietrza oraz pamiątkowy dyplom.

Wielka radość w "Tęczowej Akademii". To przedszkole na medal...

W przedszkolu w Gubinie odwiedziliśmy wszystkie obecne tu grupy przedszkolne oraz maluchy z oddziału żłobkowego.

Miejskie Przedszkole nr 2 w Gubinie. Odzwiedziliśmy wszystkie grupy!

Króliczki zajęły w naszej akcji III miejsce w rankingu powiatów świebodzińskiego i krośnieńskiego.

Grupa Króliczki z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Gubinie

6-latki z grupy Szparagi zajęły II miejsce w kategorii Grupa Przedszkolna Roku w rankingu powiatów świebodzińskiego i krośnieńskiego.

Grupa Szparagi ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Gubinie

Przedszkole w Maszewie zajęło II miejsce w rankingu powiatów świebodzińskiego i krośnieńskiego. Otrzymało od nas m.in. trzy tablice edukacyjne, pamiątkowy dyplom oraz voucher na reklamę o wartości 2.000 zł.

Przedszkole Publiczne w Maszewie zajęło II miejsce w ranking...

W Boczowie odwiedziliśmy aż dwie zwycięskie grupy, Biedronki (I miejsce) i Motylki (II miejsce).

Biedronki i Motylki z Przedszkola Gminnego w Boczowie

Ostatnim punktem naszej piątkowej wyprawy było przedszkole w Krzeszycach, w którym zostawiliśmy tablice edukacyjne, voucher na reklamę o wartości 1.000 zł oraz pamiątkowy dyplom.

Przedszkole Gminne im. Misia Uszatka w Krzeszycach

W pierwszej kolejności odwiedziliśmy Gubin i Przedszkole Miejskie nr 2 przy ul. Kunickiego. Placówka znajduje się w pięknym, zabytkowym budynku w parku. Przedszkole zajęło w naszej akcji aż dwa miejsca! Pierwsze w rankingu powiatowym oraz drugie w rankingu wojewódzkim głosowania. Na ręce pani dyrektor przekazaliśmy nowoczesny oczyszczacz powietrza, 500-elementowy zestaw klocków, pamiątkowy dyplom, a także zestawy ciastoliny. Pani dyrektor oprowadziła nas po całym przedszkolu, dzięki czemu mogliśmy poznać grupy maluchów, jakie do niego uczęszczają oraz ich wychowawczynie. Zajrzeliśmy również do kuchni, w której królują dwie wspaniałe panie kucharki, poznaliśmy także tutejszą złotą rączkę. Wszyscy oni mieli bowiem swoją zasługę w sukcesie tego przedszkola.

Kolejnym przystankiem w Gubinie była wizyta w grupie Króliczki w Miejskim Przedszkolu nr 3. Króliczki to niezwykle grzeczne dzieci! Mają również wspaniałą wychowawczynię, Agnieszkę Wolak, która zajęła w naszej akcji I miejsce w powiatach świebodzińskim i krośnieńskim. Zarówno pani, jak i każdy z maluchów otrzymali od nas upominki.

Jako ostatnią w Gubinie odwiedziliśmy grupę Szparagi. Sześciolatki na co dzień urzędują w sali w Szkole Podstawowej nr 1. Po rozdaniu nagród i pamiątkowych zdjęciach udaliśmy się w dalszą podróż.

Czekała nas wizyta w Przedszkolu Publicznym w Maszewie, gdzie przywitano nas przepysznym obiadem. Przedszkole w Maszewie zajęło II miejsce w powiatach świebodzińskim i krośnieńskim. Tu do zdjęcia zaprosiliśmy nie tylko panią dyrektor i przedszkolanki, ale również jedną z mam dzieci, która nominowała przedszkole do udziału w akcji.

Z Maszewa pojechaliśmy do Boczowa, gdzie mieliśmy aż dwie zwycięskie grupy. Grupa Biedronki zajęła w naszej akcji pierwsze miejsce w powiatach słubickim, sulęcińskim i międzyrzeckim. Nagrodziliśmy również wychowawczynię maluchów, Katarzynę Straszyńską, która zajęła w akcji III miejsce.
Nagrody rozdaliśmy również Motylkom, które wywalczyły miejsce II.

Na koniec odwiedziliśmy Krzeszyce. Tutejsze Gminne Przedszkole im. Misia Uszatka zajęło III miejsce w głosowaniu w powiatach słubickim, sulęcińskim i międzyrzeckim. Trafiliśmy akurat na wielkie świętowanie. Dzieci spędzały czas na świeżym powietrzu, była wata cukrowa, dmuchane zamki do skakania i mnóstwo innych atrakcji. Żeby zbytnio nie zakłócać imprezy, poprosiliśmy maluchy o zapozowanie do grupowego zdjęcia i wręczyliśmy nagrody pani dyrektor.

W poniedziałek, 11 czerwca na pierwszy rzut obraliśmy kierunek Otyń, gdzie od rana czekały na nas dzieci z grupy Biedronki z Przedszkola prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Św. Elżbiety. Maluszki dostały od nas m.in. piłki do skakania, zestawy kredek, miecze do puszczania baniek mydlanych oraz edukacyjne układanki.

Grupa Biedronki z przedszkola w Otyniu [ZDJĘCIA]

Następnie przyjechaliśmy do Kożuchowa, do Przedszkola Miejskiego nr 1, gdzie czekały na nas dzieci z grupy Motylki wraz z paniami przedszkolankami.

Grupa Motylki z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Kożuchowie [ZDJĘCIA]

Z Kożuchowa udaliśmy się nagrodzić dwa przedszkola, pierwsze - Niepubliczne Przedszkole Kraina Marzeń w Swarzynicach, które zajęło II miejsce w rankingu powiatów zielonogórskiego i nowosolskiego.

Niepubliczne Przedszkole Kraina Marzeń w Swarzynicach [ZDJĘCIA]

Kolejnym przystankiem była Klenica, w której nagrodziliśmy Niepubliczne Przedszkole Mały Odkrywca za zajęcie III miejsca w naszej akcji.

Niepubliczne Przedszkole Mały Odkrywca w Klenicy [ZDJĘCIA]

Na sam koniec przyjechaliśmy do Sulechowa, gdzie czekały na nas Krasnale z Niepublicznego Przedszkola nr 7 Pod Muchomorkiem. Odwiedziliśmy również sąsiednie Niepubliczne Przedszkole Dobra Wróżka, w którym zostawiliśmy m.in. oczyszczacz powietrza, zestaw klocków i zestawy ciastoliny.

Grupa Krasnale z Niepublicznego Przedszkola Pod Muchomorkiem...

Na samym początku zajrzeliśmy do grupy Biedronki z Miejskiego Przedszkola nr 8 w Żarach. Maluchy zajęły w naszej akcji III miejsce w rankingu powiatów żarskiego, żagańskiego i wschowskiego. Każde z dzieci otrzymało od nas miecz do puszczania baniek mydlanych oraz edukacyjną układankę. Poza tym grupa dostała również piłki do skakania. Biedronki na naszą wizytę pięknie się przystroiły.

Grupa Biedronki z Miejskiego Przedszkola nr 8 w Żarach

Kolejnym przystankiem w Żarach było Społeczne Przedszkole, które zajęło I miejsce w rankingu powiatowym oraz III w rankingu wojewódzkim. W nagrodę pan dyrektor otrzymał od nas oczyszczacz powietrza, który zostanie zamontowany w jednej z sal przedszkolnych, a także 500-elementowy zestaw klocków, zestaw ciastoliny oraz pamiątkowy dyplom. W przedszkolu zajrzeliśmy do każdej z grup, by zrobić maluchom pamiątkowe zdjęcie.

Przedszkole na Medal 2018. Społeczne Przedszkole w Żarach.

Na samym końcu odwiedziliśmy niewielkie, Niepubliczne Przedszkole eNce peNce, w którym dzieci pięknie dla nas zatańczyły. Przedszkole wygrało voucher na reklamę o wartości 1.000 zł oraz trzy tablice edukacyjne.

Kameralne, Niepubliczne Przedszkole eNce peNce w Żarach

Z Żar wybraliśmy się do Szprotawy, do grupy Gwiazdeczki z Przedszkola Komunalnego nr 2. Na miejscu czekało na nas ponad dwudziestu małych kibiców piłki nożnej! Wszystkie dzieci były przebrane w piłkarskie koszulki z napisem Polska. Jak poinformowały nas ich wychowawczynie - maluchy są już gotowe do zbliżającego się Mundialu. Po wręczeniu nagród dzieci zatańczyły i zaśpiewały dla nas piosenkę kibica.

Grupa Gwiazdeczki z Przedszkola Komunalnego nr 2 w Szprotawie

Ze Szprotawy wybraliśmy się do Wschowy, do grupy Motylki z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Happyland. Dzieci zajęły I miejsce w rankingu powiatowym i dostały od nas m.in. drewnianą ciężarówkę z liczydłem, miecze do puszczania baniek mydlanych, piłki do skakania, edukacyjne układanki oraz piłkę nożną z autografem Zbigniewa Bońka.

Grupa Motylki z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Happylan...

Ostatnim przystankiem we wtorek było Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Złota Rybka u Dula, gdzie mieliśmy okazję zwiedzić niemal każdy zakamarek. Nagrody wręczyliśmy na pięknym, dużym placu zabaw. Później maluchy zaprowadziły nas również do sali, w której podczas deszczowych dni mogą m.in. skakać na trampolinie, zjeżdżać ze zjeżdżalni czy skakać do basenu z kulkami. Fantastyczne miejsce!

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Złota Rybka u Dula we Wschowie

'
W pierwszej kolejności odwiedziliśmy grupę Domisie z Miejskiego Przedszkola nr 43 w Zielonej Górze Raculi. Trafiliśmy akurat na śniadanko. Dzieci stwierdziły, że przyszedł Mikołaj i przerwały jedzenie.

Grupa Domisie z Miejskiego Przedszkola nr 43 w Zielonej Górze Raculi

Następnie udaliśmy się do Miejskiego Przedszkola nr 18 "Czekoladowego Przedszkola" w Zielonej Górze na ul. Moniuszki. Panie oprowadziły nas po całym przedszkolu, które.... nie bagatela.... ma 9 grup. Dzieci akurat miały tańce, a jeszcze inna grupa bawiła się masą solną.

Miejskie Przedszkole nr 18 "Czekoladowe Przedszkole" w Zielonej Górze

Kolejny nasz przystanek to Grupa Myszki z Miejskiego Przedszkola nr 24 Wesoła Żyrafa w Zielonej Górze. Gdzie grupa pięknie zatańczyła w parach, specjalnie dla nas.

Grupa Myszki. Miejskie Przedszkole nr 24 Wesoła Żyrafa w Zie...

Dzisiaj byliśmy także w Przedszkolu Językowym Złota Rybka w Bobowicku. Dzieci czekały na nas bawiąc się w piaskownicy. Bardzo spodobały się tablice edukacyjne.

Przedszkole Językowe Złota Rybka w Bobowicku koło Międzyrzecza

Na koniec dzisiejszych wojaży zawitaliśmy do Zbąszynka do Grupy Krasnoludki z Niepublicznego Przedszkola Pod Muchomorkiem. Dzieci były zachwycone szczególnie bańkami mydlanymi. Oczywiście pobiegły na podwórko, aby je wypróbować.

Grupa Krasnoludki. Niepubliczne Przedszkole Pod Muchomorkiem...

W czwartek, 14 czerwca odwiedziliśmy Miejskie Przedszkole nr 13 Leśne Skrzaty w Zielonej Górze. Przedszkole zajęło II miejsce w Zielonej Górze, a do tego II Grupa Leśnych Skrzatów uplasowała się na I miejscu w rankingu grup z Zielonej Góry. Dzieci jak przystało na Leśne Skrzaty czekały na nas w czapeczkach... a jakże ....oczywiście skrzacich. Rwetes zrobił się niesamowity. Radość zapanowała w grupie. Potem z panią dyrektor udaliśmy się na plac zabaw, gdzie reszta przedszkolaków hasała, jak prawdziwe skrzaty.

Miejskie Przedszkole nr 13 Leśne Skrzaty i II Grupa Leśne Sk...

W poniedziałek, 18 czerwca odwiedziliśmy już niestety ostatnie przedszkole. Niepubliczne Przedszkole Jacek i Agatka zajęło w naszym rankingu I miejsce w Zielonej Górze. Jak przystało na prawdziwych kibiców, dzień przed meczem Polska- Senegal, wszyscy byli ubrani na biało-czerwono. Z takim dopingiem musimy jutro zwyciężyć.

Niepubliczne Przedszkole Jacek i Agatka w Zielonej Górze

Mamy również zdjęcia z wręczenia nagród dla Miejskiego Przedszkola nr 4 w Kostrzynie nad Odrą. Przedszkole zajęło III miejsce w rankingu powiatów gorzowskiego i strzelecko-drezdeneckiego.

Miejskie Przedszkole nr 4 w Kostrzynie nad Odrą

Nagrody trafiły również do grupy Rybki z Przedszkola Językowego Złota Rybka w Międzyrzeczu. Maluszki dostały od nas miecze do puszczania baniek mydlanych, edukacyjne układanki oraz piłki do skakania.

Nagrody trafiły również do grupy Rybki z Przedszkola Językowego Złota Rybka w Międzyrzeczu. Maluszki dostały od nas miecze do puszczania baniek mydlanych, edukacyjne układanki oraz piłki do skakania. Alicja Gajewska-Ruc

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3