PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2019. Nagrodziliśmy laureatów naszej akcji. Zobaczcie relację z gali [ZDJĘCIA, WIDEO]

red.

Wideo

Za nami uroczysta gala wieńcząca plebiscyt Przedszkole na medal, która odbyła się w czwartek, 13 czerwca, w auli Biblioteki Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Przypomnijmy, że nasz plebiscyt dzielił się na dwie kategorie: Nauczyciel Przedszkola na medal oraz Przedszkole na medal. W sumie do obu tych kategorii zgłoszonych zostało ponad 400 uczestników! W czwartek, 13 czerwca, w Zielonej Górze, swoje nagrody odebrali zwycięzcy - zarówno ci powiatowi, jak i wojewódzcy.

W kategorii Przedszkole na medal, nagrodzone zostały:

w Gorzowie Wielkopolskim:
1. Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi "Chatka Małolatka"
2. Przedszkole Miejskie nr 12 ul. Sportowa 2
3. Dwujęzyczne Przedszkole Integracyjne "Kolorowe Motyle"

w Zielonej Górze:
1. Miejskie Przedszkole nr 43
2. Przedszkole "Kraina Baśni"
3. Niepubliczne Przedszkole Językowe Hakuna Matata

w powiecie gorzowskim:
1. Przedszkole Niepubliczne Stonoga
2. Oddział Przedszkolny "Pajacyk" w Ciecierzycach
3. Przedszkole Publiczne w Kłodawie "Bajkolandia"

w powiecie zielonogórskim:
1. Niepubliczne Przedszkole Dobra Wróżka
2. Przedszkole Słoneczko Norlandia
3. Przedszkole Niepubliczne Ence Pence

w powiecie strzelecko-drezdeneckim:
1. Niepubliczne Bajkowe Przedszkole
2. Przedszkole Samorządowe nr 1 w Strzelcach Krajeńskich
3. Przedszkole Samorządowe nr 2

w powiecie słubickim:
1. Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Smogórach
2. Niepubliczne Przedszkole Kraina Radości
3. Niepubliczne Przedszkole Super Dziecko

w powiecie sulęcińskim:
1. Przedszkole Samorządowe w Słońsku
2. Publiczne Przedszkole w Gądkowie Wielkim
3. Przedszkole nr 2 im. Małych Odkrywców

w powiecie międzyrzeckim:
1. Przedszkole Kasztanowa Kraina
2. Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 2
3. Szkoła Podstawowa nr 3

w powiecie krośnieńskim:
1. Przedszkole w Bytnicy
2. Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 3 w Krośnie Odrzańskim
3. Przedszkole nr 1 im. Przyjaciół Stumilowego Lasu

w powiecie świebodzińskim:
1. Niepubliczne Przedszkole "Bajkowe" w Świebodzinie
2. Przedszkole Niepubliczna Bajkowa Kraina
3. Niepubliczne Przedszkole pod Muchomorkiem

w powiecie nowosolskim:
1. Przedszkole prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety
2. Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko"
3. Niepubliczne Przedszkole Akademia Malucha

w powiecie wschowskim:
1. Przedszkole Niepubliczne "Promyk"
2. Przedszkole Specjalne nr 6 "Kraina Tęczy"
3. Przedszkole Samorządowe nr 1 "Tu mieszka bajeczka"

w powiecie żarskim:
1. Przedszkole Niepubliczne Chatka Puchatka
2. Miejskie Przedszkole nr 7
3. Miejskie Przedszkole nr 10

w powiecie żagańskim:
1. Przedszkole Niepubliczne Chatka Puchatka
2. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Stacyjkowo
3. Przedszkole nr 3 im. Jana Pawła II

Zwycięskie przedszkola w województwie, to:
1. Niepubliczne Przedszkole Dobra Wróżka, Sulechów
2. Przedszkole Niepubliczne Chatka Puchatka, Żagań
3. Przedszkole Niepubliczne Stonoga, Kostrzyn nad Odrą

W kategorii Nauczyciel przedszkola na medal, nagrodzone zostały:

w Gorzowie Wielkopolskim:
1. Dagmara Droździak
2. Karolina Mucha
3. Karolina Bonifaciuk

w Zielonej Górze:
1. Jolanta Pluskota
2. Małgorzata Lipińska
3. Karolina Mikłasz

w powiecie gorzowskim:
1. Paulina Wawrzyńczyk
2. Elżbieta Sawicka
3. Anita Gajzler

w powiecie zielonogórskim:
1. Jagoda Miczek
2. Beata Dobrowolska
3. Edyta Wiśniewska

w powiecie strzelecko-drezdeneckim:
1. Iwona Zabłocka
2. Natalia Kurek
3. Katarzyna Tokarek

w powiecie słubickim:
1. Adriana Deptuch
2. Luiza Szubert-Lutycz
3. Ewa Dudziak

w powiecie sulęcińskim:
1. Monika Bartek
2. Agata Zabłocka
3. Kamila Piątkowska

w powiecie międzyrzeckim:
1. Marta Januszkiewicz
2. Elżbieta Strychowska
3. Anna Karbownik

w powiecie krośnieńskim:
1. Magda Siuda
1. Marta Chilimończyk
2. Elżbieta Plichta
3. Katarzyna Nowacka

w powiecie świebodzińskim:
1. Anna Rybarczyk
2. Andżelika Świostek
3. Aurelia Czepek

w powiecie nowosolskim:
1. Anna Wawszczak-Nowacka
2. Katarzyna Bubel
3. Anna Myślińska

w powiecie wschowskim:
1. Paulina Lipowa
2. Joanna Małyniak
3. Natalia Szuman

w powiecie żarskim:
1. Joanna Ostrowska
2. Beata Jarosz
3. Julita Skrzypa

w powiecie żagańskim:
1. Mariola Rulewska
2. Anna Hanasiuk
3. Wioletta Łęcka

Zwycięskie nauczycielki przedszkola w województwie, to:
1. Marta Januszkiewicz
2. Anna Wawszczak-Nowacka
3. Dagmara Droździak

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Laureaci plebiscytu Przedszkole na medal 2019

PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2019. Nagrodziliśmy laureatów naszej ak...